Понуди
  Filters
  Пребарување

  Хотел СНЕЖАНКА 3*

  €23,00

  Ценовник:

  SNEZHANKA 3* - Пампорово
   
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 30.09.2017 | 
  10% за резервација и уплата до 30.11.2017 
  БОНУСИ : 7=6 за дата на пристигнување од 15.12-22.12.2017, 02.01-18.01.2018, 04.02-10.04.2018 
  (попустите се комбинираат)
  Цените се за 1 ноќевање на база ПОЛУПАНСИОН  29.12-02.01.2018 21.12-28.12.2017 09.12-20.12.2017
  Вид на сместување | Период на престој (мин.4 ноќ.) 03.01-07.03.2018 08.03-31.03.2018
  Двокреветна соба - цена по лице 2+1           63.00 €           26.00 €           23.00 €
  Едноспален апартман - цена за соба 2+2         184.00 €           79.00 €           68.00 €
  Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, сауна, паркинг, интернет.
  Дополнителни услови
  Дете до 5.99 год. - бесплатно
  ▪ Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба - 70% попуст 
  ▪ Две деца до 11.99 год. на дополнително легло во апартман - бесплатно
  ▪ Трет и четврт возрасен во апартман - доплата 10 евра на ден
  ▪ Дете до 11.99 год. на редовно легло со 1 возрасен - 50% попуст 
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 50€, дете (4-11.99 год.) - 35€
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

   

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  Ценовник:

  SNEZHANKA 3* - Пампорово
   
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 30.09.2017 | 
  10% за резервација и уплата до 30.11.2017 
  БОНУСИ : 7=6 за дата на пристигнување од 15.12-22.12.2017, 02.01-18.01.2018, 04.02-10.04.2018 
  (попустите се комбинираат)
  Цените се за 1 ноќевање на база ПОЛУПАНСИОН  29.12-02.01.2018 21.12-28.12.2017 09.12-20.12.2017
  Вид на сместување | Период на престој (мин.4 ноќ.) 03.01-07.03.2018 08.03-31.03.2018
  Двокреветна соба - цена по лице 2+1           63.00 €           26.00 €           23.00 €
  Едноспален апартман - цена за соба 2+2         184.00 €           79.00 €           68.00 €
  Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, сауна, паркинг, интернет.
  Дополнителни услови
  Дете до 5.99 год. - бесплатно
  ▪ Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба - 70% попуст 
  ▪ Две деца до 11.99 год. на дополнително легло во апартман - бесплатно
  ▪ Трет и четврт возрасен во апартман - доплата 10 евра на ден
  ▪ Дете до 11.99 год. на редовно легло со 1 возрасен - 50% попуст 
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 50€, дете (4-11.99 год.) - 35€
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден