Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Хотел Вихрен Палас 4*

  €34,00
  Локација : 80 м од жичарницата Хотел во кој се комбинира природата со елегантен лукс, комфорт и семеен дух. Располага со ресторан со европска и средоземноморска храна, бугарска меана, лоби бар, пицерија,слаткарница, ноќен бар, СПА Центар, детски клуб, конференциска сала. СПА Центар : внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, масажи, егзотични процедури

  Локација : 80 м од жичарницата
  Хотел во кој се комбинира природата со елегантен лукс, комфорт и семеен дух.
  Располага со ресторан со европска и средоземноморска храна, бугарска меана, лоби бар, пицерија,слаткарница, ноќен бар, СПА Центар, детски клуб, конференциска сала.
  СПА Центар : внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, масажи, егзотични процедури

   Ценовник:

   

  VIHREN PALACE 4* - Банско
  www.vihrenpalace.com
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 01.10.2017 | 10% за резервација и уплата до 16.11.2017 
  БОНУСИ : 7=5, 14=10 за период на престој 02.01-01.04.2018 (не се комбинира со попуст за рана резервација)
  Цените се по лице за 1 ноќевање 28.12-01.01.2018 01.12-27.12.2017 02.01-09.03.2018
  Вид на сместување | Период на престој   10.03-01.04.2018  
  НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
  Студио 2+1           57.00 €           36.00 €           45.00 €
  Едноспален апартман  2+2           63.00 €           42.00 €           51.00 €
  Двоспален апартман 4+2           49.00 €           34.00 €           40.00 €
  ПОЛУПАНСИОН 
  Студио 2+1           69.00 €           48.00 €           57.00 €
  Едноспален апартман  2+2           75.00 €           54.00 €           63.00 €
  Двоспален апартман 4+2           60.00 €           43.00 €           52.00 €
  Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, интернет, детски кат. 
  Дополнителни услови
  ▪ Деца до 5.99 год. - бесплатно
  ▪ Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло - бесплатно
  ▪ Второ дете од 6-11.99 год. на дополнително легло : НП                12.00 €                10.00 €                12.00 €
  ПП                22.00 €                19.00 €                22.00 €
  ▪ Возрасен на дополнително легло : НП                43.00 €                22.00 €                30.00 €
  ПП                55.00 €                34.00 €                42.00 €
  ▪ Дете од 2-11.99 год. на редовно легло - 50% попуст
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (незадолжително) : возрасни - 85€, дете од 6-11.99 год.- 30€ 
  ▪ Доплата за бебешко креветче - 4€ на ден (се плаќа на рецепција)
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

   

   

   

  Организиран превоз за Јануари и Февруари : СЕКОЈА САБОТА Повратен билет : 40 евра по лице

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  Локација : 80 м од жичарницата
  Хотел во кој се комбинира природата со елегантен лукс, комфорт и семеен дух.
  Располага со ресторан со европска и средоземноморска храна, бугарска меана, лоби бар, пицерија,слаткарница, ноќен бар, СПА Центар, детски клуб, конференциска сала.
  СПА Центар : внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, масажи, егзотични процедури

   Ценовник:

   

  VIHREN PALACE 4* - Банско
  www.vihrenpalace.com
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 01.10.2017 | 10% за резервација и уплата до 16.11.2017 
  БОНУСИ : 7=5, 14=10 за период на престој 02.01-01.04.2018 (не се комбинира со попуст за рана резервација)
  Цените се по лице за 1 ноќевање 28.12-01.01.2018 01.12-27.12.2017 02.01-09.03.2018
  Вид на сместување | Период на престој   10.03-01.04.2018  
  НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
  Студио 2+1           57.00 €           36.00 €           45.00 €
  Едноспален апартман  2+2           63.00 €           42.00 €           51.00 €
  Двоспален апартман 4+2           49.00 €           34.00 €           40.00 €
  ПОЛУПАНСИОН 
  Студио 2+1           69.00 €           48.00 €           57.00 €
  Едноспален апартман  2+2           75.00 €           54.00 €           63.00 €
  Двоспален апартман 4+2           60.00 €           43.00 €           52.00 €
  Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, интернет, детски кат. 
  Дополнителни услови
  ▪ Деца до 5.99 год. - бесплатно
  ▪ Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло - бесплатно
  ▪ Второ дете од 6-11.99 год. на дополнително легло : НП                12.00 €                10.00 €                12.00 €
  ПП                22.00 €                19.00 €                22.00 €
  ▪ Возрасен на дополнително легло : НП                43.00 €                22.00 €                30.00 €
  ПП                55.00 €                34.00 €                42.00 €
  ▪ Дете од 2-11.99 год. на редовно легло - 50% попуст
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (незадолжително) : возрасни - 85€, дете од 6-11.99 год.- 30€ 
  ▪ Доплата за бебешко креветче - 4€ на ден (се плаќа на рецепција)
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

   

   

   

  Организиран превоз за Јануари и Февруари : СЕКОЈА САБОТА Повратен билет : 40 евра по лице