Понуди
  Filters
  Пребарување

  Kamelia Apart 4*

  €47,00
  KAMELIA APART 4* - Пампорово
   
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 15.10.2017 | 10% за резервација и уплата до 15.11.2017 
  (попустите не важат за период на престој 27.12-02.01.2018)
  Цените се за 1 ноќевање за наем на соба 01.12-17.12.2017 18.12-26.12.2017 27.12-02.01.2018 08.01-21.01.2018 22.01-04.03.2018
  Вид на сместување | Период на престој 05.03-15.04.2018 03.01-07.01.2018      
  Студио - цена за 2 лица 2+0           47.00 €           73.00 €         107.00 €           51.00 €           64.00 €
  Едноспален апартман - цена за 2 лица 2+2           49.00 €           76.00 €         113.00 €           53.00 €           69.00 €
  Двоспален апартман - цена за 4 лица 4+2           80.00 €         124.00 €         195.00 €           89.00 €         115.00 €
  Триспален апартман - цена за 6 лица 6+2         113.00 €         179.00 €         279.00 €         120.00 €         160.00 €
  Ноќевање со појадок : возрасен - 5, дете - 3 | Полупансион : возрасен - 13, дете - 7
  Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, СПА, фитнес, ски гардеробер, анимација за деца, интернет
  Дополнителни услови            
  Дете до 5.99 год. - бесплатно
  ▪ Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло - доплата 40% од цената за лице 
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 80€, деца - 45€
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
  KAMELIA APART 4* - Пампорово
   
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 15.10.2017 | 10% за резервација и уплата до 15.11.2017 
  (попустите не важат за период на престој 27.12-02.01.2018)
  Цените се за 1 ноќевање за наем на соба 01.12-17.12.2017 18.12-26.12.2017 27.12-02.01.2018 08.01-21.01.2018 22.01-04.03.2018
  Вид на сместување | Период на престој 05.03-15.04.2018 03.01-07.01.2018      
  Студио - цена за 2 лица 2+0           47.00 €           73.00 €         107.00 €           51.00 €           64.00 €
  Едноспален апартман - цена за 2 лица 2+2           49.00 €           76.00 €         113.00 €           53.00 €           69.00 €
  Двоспален апартман - цена за 4 лица 4+2           80.00 €         124.00 €         195.00 €           89.00 €         115.00 €
  Триспален апартман - цена за 6 лица 6+2         113.00 €         179.00 €         279.00 €         120.00 €         160.00 €
  Ноќевање со појадок : возрасен - 5, дете - 3 | Полупансион : возрасен - 13, дете - 7
  Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, СПА, фитнес, ски гардеробер, анимација за деца, интернет
  Дополнителни услови            
  Дете до 5.99 год. - бесплатно
  ▪ Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло - доплата 40% од цената за лице 
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 80€, деца - 45€
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден