Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Комплекс Панорама 4* (Kompleks Panorama)

  €25,00

  Ценовник:

   

   

  КОМПЛЕКС ПАНОРАМА 4 * – Банско

  www.panoramaresort.bg

  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :

  25% попуст за резервација и уплата до 15.09.2018 | 20% попуст за резервација и уплата до 15.10.2018
  15% попуст за резервација и уплата до 15.11.2018 | 10% попуст за резервација и уплата до 30.11.2018
  БОНУСИ : 15 % попуст за повеќе од  7 ноќевања – важи за период на престој : 01.10-21.12.2018 / 12.01-01.02.2019 / 17.02-31.10.2019
  ( Попустите за рана резервација се комбинираат со бонус попуст)
  Цените се по лице за 1 ноќевање 08.12-21.12.2018 12.01-01.02.2019 22.12-28.12.2018 29.12-02.01.2019
  на база ПОЛУПАНСИОН 02.03-15.03.2019 17.02-01.03.2019 03.01-11.01.2019  
  Вид на сместување     02.02-16.02.2019  
   мин. престој 2 ноќи  мин. престој 2 ноќи  мин. престој 3 ноќи  мин. престој 5 ноќи
  Двокреветна соба 2+0                               25,00 €                               31,00 €                               32,00 €                                        59,00 €
  Студио 2+1/2+2                              26,00 €                               32,00 €                               33,00 €                                        60,00 €
  Eдноспален апартман 2+2                               27,00 €                              34,00 €                              34,00 €                                        62,00 €
  Двоспален апартман 4+2                               27,00 €                              34,00 €                              34,00 €                                        62,00 €
  Во цената е вклучено : појадок и вечера, чаша вино/пиво и минерална вода за време на вечерата, користење на внатрешен базен, детско катче, интернет.
  Дополнителни услови : 
  - Деца до 5.99 год. – бесплатно
  - Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – 50 % попуст
  - Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – Бесплатно
  - Возрасен на дополнително легло – 25% попуст
  - За сместување во двоспален апартман се наплаќаат 4 редовни суми.
  - Доплата за новогодишна вечера : возрасен 70€, дете 35€
  - Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  Ценовник:

   

   

  КОМПЛЕКС ПАНОРАМА 4 * – Банско

  www.panoramaresort.bg

  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :

  25% попуст за резервација и уплата до 15.09.2018 | 20% попуст за резервација и уплата до 15.10.2018
  15% попуст за резервација и уплата до 15.11.2018 | 10% попуст за резервација и уплата до 30.11.2018
  БОНУСИ : 15 % попуст за повеќе од  7 ноќевања – важи за период на престој : 01.10-21.12.2018 / 12.01-01.02.2019 / 17.02-31.10.2019
  ( Попустите за рана резервација се комбинираат со бонус попуст)
  Цените се по лице за 1 ноќевање 08.12-21.12.2018 12.01-01.02.2019 22.12-28.12.2018 29.12-02.01.2019
  на база ПОЛУПАНСИОН 02.03-15.03.2019 17.02-01.03.2019 03.01-11.01.2019  
  Вид на сместување     02.02-16.02.2019  
   мин. престој 2 ноќи  мин. престој 2 ноќи  мин. престој 3 ноќи  мин. престој 5 ноќи
  Двокреветна соба 2+0                               25,00 €                               31,00 €                               32,00 €                                        59,00 €
  Студио 2+1/2+2                              26,00 €                               32,00 €                               33,00 €                                        60,00 €
  Eдноспален апартман 2+2                               27,00 €                              34,00 €                              34,00 €                                        62,00 €
  Двоспален апартман 4+2                               27,00 €                              34,00 €                              34,00 €                                        62,00 €
  Во цената е вклучено : појадок и вечера, чаша вино/пиво и минерална вода за време на вечерата, користење на внатрешен базен, детско катче, интернет.
  Дополнителни услови : 
  - Деца до 5.99 год. – бесплатно
  - Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – 50 % попуст
  - Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – Бесплатно
  - Возрасен на дополнително легло – 25% попуст
  - За сместување во двоспален апартман се наплаќаат 4 редовни суми.
  - Доплата за новогодишна вечера : возрасен 70€, дете 35€
  - Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден