Понуди
  Filters
  Пребарување

  „KOVIOU HOLIDAY VILLAGE” – „PARADISE

  €149,00
  Paradise studios (дел од хотелот Koviou Holiday Village) се наоѓа на само 250 м. од една од најубавите плажи на Ситониа, Koviou. Располага со 1/2, 1/3 и 1/4 ЕКО соби на приземје без кујна како и со 1/3 и 1/4 студиа и апартмани на приземје, прв и втор спрат со поглед на прекрасната градина во дворот, а дел имаат и страничен поглед кон морето. Истите имаат комплетно опремени кујни, сопствени тоалети, ТВ, клима уред (вклучена во цена) како и WiFi интернет. Пространиот двор од 5000м2 кој е богат со зеленило и хортикултурно уредување ќе го направат престојот на гостите пријатен и релаксирачки. На гостите во Paradise studios на располагање се сите содржини од хотелот Koviou Holiday Village како: користење на базенот, бесплатни лежалки и чадори на базен, бар на базен, отворено кино, вечерни забави, анимација на деца, како и WiFi интернет во сите простории на хотелот.
  „Paradise studios“ –Никити
  Период ПП Цена по лице во еко соба ценa по лице за студиа и апп.
  27.05-03.06.18 7 159 179
  03.06-10.06.18 7 189 209
  10.06-17.06.18 7 209 229
  17.06-24.06.18 7 249 269
  24.06-01.07.18 7 259 279
  01.07-08.07.18 7 299 309
  08.07-15.07.18 7 309 329
  15.07-22.07.18 7 339 359
  22.07-29.07.18 7 339 359
  29.0705.08.18 7 339 359
  05.08-12.08.18 7 339 359
  12.08-19.08.18 7 339 359
  19.08-26.08.18 7 309 329
  26.08-02.09.18 7 279 299
  02.09-09.09.18 7 239 259
  09.09-16.09.18 7 199 219
  16.09-23.09.18 7 179 199
  23.09-30.09.18 7 149 169

  *ПП – Полупансион : (во ресторанот на хотелот Koviou Holiday Village)

  • Појадок 08:00-10:00ч. на база шведска маса
  • Вечера 19:00-21:00ч. на база шведска маса

   

  Напомена:

  Цените се дадени по лице и се однесуваат за услуга Полупансион за број на ноќевања дадени во табелата

  • Прво и второ дете од 0 до 13,99 г. со двајца возрасни на редовно легло – БЕСПЛАТНО (во соби и апартмани со соодветен капацитет)
  • Прво и второ дете од 14-15,99 г. со двајца возрасни на редовно легло плаќаат по 30% од цената во табелата (во соби и апартмани со соодветен капацитет)
  • Трет и четврт возрасен над 16 години, плаќаат по 50% од цената во табелата (во 4 креветни апартмани)
  • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
  • Бесплатно користење на Wi-Fi интернет во склоп на објектот
  • Сместување во собите е после 14 часот по локално време, а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
  • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.
  • Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
   • возрасни: 35 €
   • деца од 2 до 12 години: 20 €
   • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

   

  Агенцијата оргранизатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата 

  „Paradise studios“ –Никити
  Период ПП Цена по лице во еко соба ценa по лице за студиа и апп.
  27.05-03.06.18 7 159 179
  03.06-10.06.18 7 189 209
  10.06-17.06.18 7 209 229
  17.06-24.06.18 7 249 269
  24.06-01.07.18 7 259 279
  01.07-08.07.18 7 299 309
  08.07-15.07.18 7 309 329
  15.07-22.07.18 7 339 359
  22.07-29.07.18 7 339 359
  29.0705.08.18 7 339 359
  05.08-12.08.18 7 339 359
  12.08-19.08.18 7 339 359
  19.08-26.08.18 7 309 329
  26.08-02.09.18 7 279 299
  02.09-09.09.18 7 239 259
  09.09-16.09.18 7 199 219
  16.09-23.09.18 7 179 199
  23.09-30.09.18 7 149 169

  *ПП – Полупансион : (во ресторанот на хотелот Koviou Holiday Village)

  • Појадок 08:00-10:00ч. на база шведска маса
  • Вечера 19:00-21:00ч. на база шведска маса

   

  Напомена:

  Цените се дадени по лице и се однесуваат за услуга Полупансион за број на ноќевања дадени во табелата

  • Прво и второ дете од 0 до 13,99 г. со двајца возрасни на редовно легло – БЕСПЛАТНО (во соби и апартмани со соодветен капацитет)
  • Прво и второ дете од 14-15,99 г. со двајца возрасни на редовно легло плаќаат по 30% од цената во табелата (во соби и апартмани со соодветен капацитет)
  • Трет и четврт возрасен над 16 години, плаќаат по 50% од цената во табелата (во 4 креветни апартмани)
  • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
  • Бесплатно користење на Wi-Fi интернет во склоп на објектот
  • Сместување во собите е после 14 часот по локално време, а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
  • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.
  • Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
   • возрасни: 35 €
   • деца од 2 до 12 години: 20 €
   • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

   

  Агенцијата оргранизатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата