Понуди
  Filters
  Пребарување

  Лефкада

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Вила “ANDREAS”, Вила “MARINOS”, Вила “IONION”

  €89,00
  Овој комплекс на апартмани се состои од две куќи со надворешен базен и прекрасна зелена околина скриена од очите на останатите туристи, а сепак со многу лесен пристап до главната улица на која на само неколку чекори ќе најдете маркет, ресторан, кафуле… На 300 м. оддалеченост од плажа оваа вила ви овозможува максимално квалитетно да го поминете денот.
  Вила Андреас располага со:
  9 студија за по 2 лица
  4 апартмани за 4 лица (со посебни спални)
  Сите апартмани се опремени со кујна, тоалет, сеф, балкон, wi-fi и клима (која не е вклучена во цената и се доплаќа кај самиот сопственик на вилата)