Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Македонија - Есен/Зима 2020-2021

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Хотел Гранит 4*, Охрид

  €0,00
  Хотел Гранит е лоциран на крајбрежјето на Охридското езеро, во месноста Св.Стефан, 5км од центарот на Охрид и 12км од аеродромот во Охрид. Хотел Гранит е модерен хотел со четири ѕвезди. Располага со резиденција, ресторан, кафе-бар, базен, големи тераси, сопствена песочна плажа, паркинг.

  Хотел Панорама 4*, Крушево

  €35,00
  Хотелот располага со 20 соби и апартмани: 12 двокреветни, 2 трокреветни и 6 апартмани. Сите се со величествен панорамски поглед кон Крушево… Освен еден Јуниор апартман, кој е со бајковит поглед кон буковата корија. Вкупниот капацитет на хотелот е 52 гости.

  Хотел Тино 4*, Охрид

  €0,00
  Хотел Тино е нов, модерен и атрактивен хотел кој е дизајниран да ги задоволи сите стандарди и желби на нашите гости. Вистински дом далеку од дома. Дојдете и уживајте во убавината на Охридското езеро и удобноста и услугите на нашиот хотел. Ќе се потрудиме да го направиме Вашиот престој најубав.

  Македонија - Есен/Зима 2020-2021

  Filter by:

  Clear All
  Min: €0,00 Max: €35,00
  0 35