Понуди
  Filters
  Пребарување

  Malina Residence

  €43,00
  MALINA RESIDENCE - Пампорово
   
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% за резервација и уплата до 20.10.2017 | 
  15% за резервација и уплата до 05.11.2017 | 10% за резервација и уплата до 20.11.2017
  Цените се по лице за 1 ноќевање    18.12-28.12.2017 29.12-01.01.2018 20.01-04.03.2018 05.03-31.03.2018
  Вид на сместување | Период на престој 02.01-19.01.2018  
  Ноќевање со појадок
  Вила за 2 лица           54.00 €         134.00 €           58.00 €           43.00 €
  Вила за 4 лица           83.00 €         141.00 €           90.00 €           65.00 €
  Полупансион
  Вила за 2 лица           63.00 €         143.00 €           69.00 €           54.00 €
  Вила за 4 лица         103.00 €         159.00 €         112.00 €           87.00 €
  Во цената е вклучено : појадок / појадок и вечера, интернет, сеф на рецепција, паркинг
  Дополнителни услови
  Дете до 4.99 год. - бесплатно
  ▪ Дете од 5-12.99 год. со 2 возрасни во вила за 2 лица - 15% доплата
  ▪ Дете од 5-12.99 год. со 4 возрасни во вила за 4 лица - бесплатно
  ▪ Возрасен на дополнително легло во вила за 4 лица - 20% доплата
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 70€, дете (5-17.99 год.) - 35€
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
  MALINA RESIDENCE - Пампорово
   
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% за резервација и уплата до 20.10.2017 | 
  15% за резервација и уплата до 05.11.2017 | 10% за резервација и уплата до 20.11.2017
  Цените се по лице за 1 ноќевање    18.12-28.12.2017 29.12-01.01.2018 20.01-04.03.2018 05.03-31.03.2018
  Вид на сместување | Период на престој 02.01-19.01.2018  
  Ноќевање со појадок
  Вила за 2 лица           54.00 €         134.00 €           58.00 €           43.00 €
  Вила за 4 лица           83.00 €         141.00 €           90.00 €           65.00 €
  Полупансион
  Вила за 2 лица           63.00 €         143.00 €           69.00 €           54.00 €
  Вила за 4 лица         103.00 €         159.00 €         112.00 €           87.00 €
  Во цената е вклучено : појадок / појадок и вечера, интернет, сеф на рецепција, паркинг
  Дополнителни услови
  Дете до 4.99 год. - бесплатно
  ▪ Дете од 5-12.99 год. со 2 возрасни во вила за 2 лица - 15% доплата
  ▪ Дете од 5-12.99 год. со 4 возрасни во вила за 4 лица - бесплатно
  ▪ Возрасен на дополнително легло во вила за 4 лица - 20% доплата
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 70€, дете (5-17.99 год.) - 35€
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден