Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Хотел Мартин 3* (Martin)

  €25,00

  Хотел МАРТИН 3* – Чепеларе, Пампорово 

  Цените се по лице за 1 ноќевање  03.01-30.03.2019
  на база ПОЛУПАНСИОН
  Двокреветна соба 2+1/2+2                          25,00 €
  Дополнителни услови :     
  - Дете до 5.99 год. во двокреветна соба со 2 возрасни – доплата 7€
  - Дете од 6-11.00 год. во двокреветна соба со 2 возрасни – доплата 17€
  - Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  Хотел МАРТИН 3* – Чепеларе, Пампорово 

  Цените се по лице за 1 ноќевање  03.01-30.03.2019
  на база ПОЛУПАНСИОН
  Двокреветна соба 2+1/2+2                          25,00 €
  Дополнителни услови :     
  - Дете до 5.99 год. во двокреветна соба со 2 возрасни – доплата 7€
  - Дете од 6-11.00 год. во двокреветна соба со 2 возрасни – доплата 17€
  - Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден