Понуди
  Filters
  Пребарување

  OK АПАРТМАНИ – НЕА ФЛОГИТА

  €229,00
  НЕА ФЛОГИТА, туристичко место,на западната страна од првиот крак Касандра во областа Халкидики. Се издвојува со нај долгата песочна плажа на Халкидики, бистрината на водата, авенијата на палмите, боровите, бујната вегетација, многубројните ресторани, продавници и детски забавни паркови. Сето ова ќе Ви ги исполнат деновите на Вашиот одмор незаборавни. На само 5-7 минути возење ве пресретнува н градот Неа Мудања еден од најголемите градови во областа Халкидики.
  Вилата с енаоѓа во Неа Флогита на прв ред од плажa. Вилата располага со два апартмани 2B 2/2+2 и 2B 2/2+2 на прв кат. Двата апартмани имаат комплетно опремен акујна, сопствена бања, ТВ, Wi-Fi ,клима чие користење е бесплатно, и тераси со директен поглед на море. На долниот кат од вилата има пицерија, која е достапна за гостите.Во близина н авилата се наоѓа пазар-10м , пекара-100м и маркет -100м.
  Опис на апартманите: ок 1 – Двостален апартман 2/2+2 – одделни спални, со 4 редовни легна и 2 дополнителни легла ок 2 – Двоспален апартман 2/2+2 – одделни спални, со 4 редовни легла и 2 дополнителни легла
  Термин ОК 1  

   

  ( 2/2+2)

  ОК 2 ( 2/2+2)
  28.05-04.06 279 279
  04.06-11.06 299 299 
  11.06-18.06 309 309
  18.06-25.06 329 329
  25.06-02.07 419 419
  02.07-09.07 419 419
  09.07-16.07 459 459
  16.07-23.07 479 479
  23.07-30.07 519 519
  30.07-06.08 519 519
  06.08-13.08 519 519
  13.08-20.08 459 459
  20.08-27.08 429 429
  27.08-03.09 339 339
  03.09-10.09 299 299
  10.09-17.09 229 229
  17.09-24.09 229 229
  24.09-01.10 229 229

  Цените се однесуваат за наем на апартман, за 7 ноќевања ( без превоз )


  Цените се изразени во EUR , за уплата во денарка противвредност ( 1 EUR = 62 MKD)

  ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ

  • Во апартманите e дозволено сместување на лица согласно предвидeниот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години, во кревет со родител (по одобрение на домаќинот).
  • Употребата на клима уред е бесплатна .
  • За уплата на две последователни смени( 7+7 ноќевања ) одобруваме попуст од 10% на втората смена
  Термин ОК 1  

   

  ( 2/2+2)

  ОК 2 ( 2/2+2)
  28.05-04.06 279 279
  04.06-11.06 299 299 
  11.06-18.06 309 309
  18.06-25.06 329 329
  25.06-02.07 419 419
  02.07-09.07 419 419
  09.07-16.07 459 459
  16.07-23.07 479 479
  23.07-30.07 519 519
  30.07-06.08 519 519
  06.08-13.08 519 519
  13.08-20.08 459 459
  20.08-27.08 429 429
  27.08-03.09 339 339
  03.09-10.09 299 299
  10.09-17.09 229 229
  17.09-24.09 229 229
  24.09-01.10 229 229

  Цените се однесуваат за наем на апартман, за 7 ноќевања ( без превоз )


  Цените се изразени во EUR , за уплата во денарка противвредност ( 1 EUR = 62 MKD)

  ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ

  • Во апартманите e дозволено сместување на лица согласно предвидeниот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години, во кревет со родител (по одобрение на домаќинот).
  • Употребата на клима уред е бесплатна .
  • За уплата на две последователни смени( 7+7 ноќевања ) одобруваме попуст од 10% на втората смена