Понуди
  Filters
  Пребарување

  Orlovets 5*

  €27,00

  Ценовник:

   

  ORLOVETS 5* - Пампорово
  www.hotelorlovetz.com
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 30.10.2017 | 
  10% за резервација и уплата до 01.12.2017 
  Цените се по лице за 1 ноќевање  01.12-15.12.2017 16.12-25.12.2017 26.12-02.01.2018 20.01-03.02.2018
  04.03-10.04.2018 03.01-19.01.2018
  Вид на сместување | Период на престој   04.02-03.03.2018
  Двокреветна соба - ноќевање со појадок  2+1           27.00 €           32.00 €           56.00 €           36.00 €
  Двокреветна соба - полупансион 2+1           34.00 €           40.00 €           64.00 €           45.00 €
  Двокреветна соба - полн пансион 2+1           34.00 €           46.00 €           72.00 €           50.00 €
  Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, сауна, фитнес, парна бања, паркиг, транспорт до ски лифт.
  Дополнителни услови
  Дете до 4.99 год. - бесплатно
  ▪ Дете од 5-11.99 год. на дополнително легло - 50% попуст
  ▪ Возрасен на дополнително легло - 25% попуст
  ▪ Дете до 11.99 год. на редовно легло со 1 возрасен - 25% попуст 
  ▪ Доплата за еднокреветна соба - 20на ден, за Нова Година се наплаќа како за двокреветна соба
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 60€, дете (5-11.99 год.) - 40€
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  Ценовник:

   

  ORLOVETS 5* - Пампорово
  www.hotelorlovetz.com
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 30.10.2017 | 
  10% за резервација и уплата до 01.12.2017 
  Цените се по лице за 1 ноќевање  01.12-15.12.2017 16.12-25.12.2017 26.12-02.01.2018 20.01-03.02.2018
  04.03-10.04.2018 03.01-19.01.2018
  Вид на сместување | Период на престој   04.02-03.03.2018
  Двокреветна соба - ноќевање со појадок  2+1           27.00 €           32.00 €           56.00 €           36.00 €
  Двокреветна соба - полупансион 2+1           34.00 €           40.00 €           64.00 €           45.00 €
  Двокреветна соба - полн пансион 2+1           34.00 €           46.00 €           72.00 €           50.00 €
  Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, сауна, фитнес, парна бања, паркиг, транспорт до ски лифт.
  Дополнителни услови
  Дете до 4.99 год. - бесплатно
  ▪ Дете од 5-11.99 год. на дополнително легло - 50% попуст
  ▪ Возрасен на дополнително легло - 25% попуст
  ▪ Дете до 11.99 год. на редовно легло со 1 возрасен - 25% попуст 
  ▪ Доплата за еднокреветна соба - 20на ден, за Нова Година се наплаќа како за двокреветна соба
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 60€, дете (5-11.99 год.) - 40€
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден