Понуди
  Filters
  Пребарување

  Хотели

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  HOTEL MIRA MAR 4*

  €419,00
  Локација: 30м од плажа
  Опременост на соби: клима, WC, бања, TV сателитска, сеф (екстра)
  Хотелски содржини: ресторан, бар, базен на кров со поглед на Лорет, Wi-Fi FREE

  HOTEL MONTANAMAR 3*

  €379,00
  Локација: 800м од плажа,
  Опременост на соби: клима, WC, бања, фен, LCD TV, сателитска, сеф (екстра), балкон
  Хотелски содржини: ресторан, бар, билијард, базен, Wi-Fi

  HOTEL MORE MAR 3*

  €445,00
  Локација: 100м од плажа, Опременост на соби: клима, WC, бања, фен, TV сателитска, сеф (екстра), балкон Хотелски содржини: ресторан, бар, билијард, базен, Wi-Fi,

  HOTEL NINAYS 2*

  €439,00
  Локација: 10мин. од плажа Опременост на соби: бања, WC, TV сателтиска, сеф (екстра) Хотелски содржини: ресторан, бар, базен, FREE Wi-Fi

  HOTEL PLACA PARIS 4*

  €459,00
  Локација: 300м од плажа
  Опременост на соби: клима, WC бања ,TV сателитска, балкон,
  Хотелски содржини: ресторан, бар, базен, џакузи, фитнес центар, билијард, игрoтека, Wi – Fi

  HOTEL SAMBA 3*

  €469,00
  Локација: 400м од плажа Феналс, 10мин. од центар Опременост на соби: Клима, WC, бања, TV сателитска, тераса, балкон, сеф (екстра) Хотелски содржини: голем базен, билијард, пинг-понг, игралиште за деца, ресторан

  HOTEL SAN JUAN PARK 2*

  €359,00
  Локација: 400м од плажа < bi/> Опременост на соби: бања, WC, TV сателтиска, балкон, сеф (екстра)< bi/> Хотелски содржини:, ресторан, бар, базен, сончева тераса< bi/>

  Хотели

  Filter by:

  Clear All
  Min: €359,00 Max: €509,00
  359 509