Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Шпанија

  Шпанија Шпанија

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  HOTEL FENALS MAR 3+*

  €359,00
  Локација: 100м од плажа Феналс, 500м од центар на Лорет
  Опременост на соби: клима, WC, бања, фен, TV сателитска, сеф (екстра), балкон
  Хотелски содржини: ресторан, бар, билијард, базен, Wi-Fi, Идеален за Фамилии

  HOTEL GARBI PARK 3*

  €469,00
  Локација: 300м од плажа, во строг центар
  Опременост на соби: клима, WC бања ,TV сателитска, балкон, сеф (екстра)
  Хотелски содржини: ресторан, бар, базен, билијард, пинг понг, соба со игри Wi – Fi

  HOTEL GUITAR GOLD CENTRAL 4*

  €446,00
  Локација: 400м од плажа
  Опременост на соби: клима, WC, бања, TV сателитска, сеф (екстра)
  Хотелски содржини: ресторан, бар, 4 базени, градина, фитнес, СПА, FREE Wi-Fi

  HOTEL GUITAR ROSA 3*

  €345,00
  Локација: 100м од плажа Феналс, 500м од центар на Лорет Опременост на соби: клима, WC, бања, фен, TV сателитска, сеф (екстра), балкон Хотелски содржини: ресторан, бар, билијард, базен, Wi-Fi, Идеален за Фамилии< bi/

  HOTEL LA CAROLINA 3*

  €389,00
  Локација: 200м од плажа Опременост на соби: клима, WC, бања, TV сателитска, сеф (екстра) Хотелски содржини: Ресторан, бар, базен, солариум тераса, билијард, Wi-Fi

  HOTEL LA PALMERA&SPA 3*

  €459,00
  Локација 150м од плажа
  Опременост на соби: клима, WC бања, балкон, TV сателитска, сеф (екстра) ,
  Хотелски содржини: ресторан, бар, базен, спа центар (финска сауна, турска бања, џакузи) Wi-Fi

  HOTEL MARIA DEL MAR 4*

  €405,00
  Локација: 300м од плажа во строг центар на Лорет Опременост на соби: клима, WC, бања, TV сателитска, фен, Хотелски содржини: ресторан, бар, базен, базен за деца. Wi-Fi FREE

  HOTEL MARINER 4*

  €425,00
  Локација: на 30м од плажа Опременост на соби: Балкон, бања, WC, клима, TV сателитска, фен, сеф (екстра) Хотелски содржини: ресторан, бар, базен, Wi-Fi FREE во лоби

  HOTEL MERCEDES 3*

  €409,00
  Локација: 250м од плажа
  Опременост на соби: WC, бања, фен, TV сателитска, сеф (екстра)
  Хотелски содржини: лоби, бар, базен