Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  St.Ivan Rilski 4*

  €62,00
  St. IVAN RILSKI 4* - Банско
   
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА
  20% за резервација и уплата до 30.09.2017 за период на престој 01.12-27.12.2017 | 13.01-31.03.2018
  15% за резервација и уплата до 30.09.2017 за период на престој 28.12-12.01.2018
  15% за резервација и уплата до 15.11.2017 за период на престој 01.12-27.12.2017 | 13.01-31.03.2018
  15% за резервација и уплата до 15.11.2017 за период на престој 28.12-12.01.2018
  БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-21.12.2017 | 27.01-31.03.2018
   (се комбинира со попуст за резервација)
  Цените се за 2 лица на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 28.12-02.01.2018 03.01-12.01.2018 01.12-27.12.2017
    27.01-16.02.2018 13.01-26.01.2018
  Вид на сместување | Период на престој     17.02-31.03.2018
  Двокреветна соба - главна зграда 2+1         129.00 €           76.00 €           65.00 €
  Студио - анекс зграда 2+1         129.00 €           76.00 €           62.00 €
  Едноспален апартман - анекс зграда 2+2         142.00 €           88.00 €           76.00 €
  Во цената е вклучено : појадок, користење на внатрешен базен, сауна, фитнес, ледена соба, транспорт до жичарница
  Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен - 10 , дете - 8
  Минимален престој - 5 ноќевања.
  Дополнителни услови
  ▪ Деца до 5.99 год. - бесплатно
  ▪ Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло - доплата 4 за 1 НП
  ▪ Возрасен на дополнително легло - 30% попуст од цената за лице
  ▪ Доплата за паркинг : 7 на ден (се плаќа на рецепција)
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 80€, дете - 40€ 
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
  St. IVAN RILSKI 4* - Банско
   
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА
  20% за резервација и уплата до 30.09.2017 за период на престој 01.12-27.12.2017 | 13.01-31.03.2018
  15% за резервација и уплата до 30.09.2017 за период на престој 28.12-12.01.2018
  15% за резервација и уплата до 15.11.2017 за период на престој 01.12-27.12.2017 | 13.01-31.03.2018
  15% за резервација и уплата до 15.11.2017 за период на престој 28.12-12.01.2018
  БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-21.12.2017 | 27.01-31.03.2018
   (се комбинира со попуст за резервација)
  Цените се за 2 лица на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 28.12-02.01.2018 03.01-12.01.2018 01.12-27.12.2017
    27.01-16.02.2018 13.01-26.01.2018
  Вид на сместување | Период на престој     17.02-31.03.2018
  Двокреветна соба - главна зграда 2+1         129.00 €           76.00 €           65.00 €
  Студио - анекс зграда 2+1         129.00 €           76.00 €           62.00 €
  Едноспален апартман - анекс зграда 2+2         142.00 €           88.00 €           76.00 €
  Во цената е вклучено : појадок, користење на внатрешен базен, сауна, фитнес, ледена соба, транспорт до жичарница
  Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен - 10 , дете - 8
  Минимален престој - 5 ноќевања.
  Дополнителни услови
  ▪ Деца до 5.99 год. - бесплатно
  ▪ Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло - доплата 4 за 1 НП
  ▪ Возрасен на дополнително легло - 30% попуст од цената за лице
  ▪ Доплата за паркинг : 7 на ден (се плаќа на рецепција)
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 80€, дете - 40€ 
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден