Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Хотел Сани Хилс 3* (Sunny Hills)

  €46,00
  SUNNY HILLS 3* – Пампорово
  www.sunnyhillsbg.com
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 15.10.2018 
  10% за резервација и уплата до 15.11.2018
  БОНУСИ : 7=6 за период на престој 04.01-28.02.2019 (попустите не се комбинираат)
  Цените се по соба за 1 ноќевање со појадок 01.12-21.12.2018 22.12-28.12.2018 29.12-03.01.2019
  Вид на сместување 04.01-21.01.2019 22.01-28.02.2019  
  Студио (2 возрасни)                              46,00 €                               52,00 €                         79,00 €
  Студио (2 возрасни + дете до 5.99 год.)                              46,00 €                               52,00 €                         79,00 €
  Студио (2 возрасни + дете од 6-11.99 год.)                              49,00 €                               58,00 €                         84,00 €
  Студио (3 возрасни)                              58,00 €                              64,00 €                          91,00 €
  Двоспален апартман (2 возрасни + 2 деца до 11.99 год.)                              65,00 €                               72,00 €                       106,00 €
  Двоспален апартман (4 возрасни)                              70,00 €                               79,00 €                        118,00 €
  Триспален апартман (макс. 5 возрасни)                              94,00 €                             103,00 €                        142,00 €
  Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен – 10€, дете (6-11.99 год.) – 5€
  Во цената е вклучено : користење на финска сауна, сауна со ароматерапија, солена соба, 2 џакузи, ски гардеробер, паркинг, интернет
  Дополнителни услови : 
  - Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
  SUNNY HILLS 3* – Пампорово
  www.sunnyhillsbg.com
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 15.10.2018 
  10% за резервација и уплата до 15.11.2018
  БОНУСИ : 7=6 за период на престој 04.01-28.02.2019 (попустите не се комбинираат)
  Цените се по соба за 1 ноќевање со појадок 01.12-21.12.2018 22.12-28.12.2018 29.12-03.01.2019
  Вид на сместување 04.01-21.01.2019 22.01-28.02.2019  
  Студио (2 возрасни)                              46,00 €                               52,00 €                         79,00 €
  Студио (2 возрасни + дете до 5.99 год.)                              46,00 €                               52,00 €                         79,00 €
  Студио (2 возрасни + дете од 6-11.99 год.)                              49,00 €                               58,00 €                         84,00 €
  Студио (3 возрасни)                              58,00 €                              64,00 €                          91,00 €
  Двоспален апартман (2 возрасни + 2 деца до 11.99 год.)                              65,00 €                               72,00 €                       106,00 €
  Двоспален апартман (4 возрасни)                              70,00 €                               79,00 €                        118,00 €
  Триспален апартман (макс. 5 возрасни)                              94,00 €                             103,00 €                        142,00 €
  Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен – 10€, дете (6-11.99 год.) – 5€
  Во цената е вклучено : користење на финска сауна, сауна со ароматерапија, солена соба, 2 џакузи, ски гардеробер, паркинг, интернет
  Дополнителни услови : 
  - Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден