Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  VILA ANDREAS

  €129,00
  Овој комплекс на апартмани се состои од две куќи со надворешен базен и прекрасна зелена околина скриена од очите на останатите туристи, а сепак со многу лесен пристап до главната улица на која на само неколку чекори ќе најдете маркет, ресторан, кафуле… На 300 м. оддалеченост од плажа оваа вила ви овозможува максимално квалитетно да го поминете денот.

  Вила Андреас располага со:
  • 9 студија за по 2 лица • 4 апартмани за 4 лица (со посебни спални)
  Сите апартмани се опремени со кујна, тоалет, сеф, балкон, wi-fi и клима (која не е вклучена во цената и се доплаќа кај самиот сопственик на вилата)

  ТЕРМИНИ

  ЦЕНА НА

   АРАНЖМАНОТ

  02.06-11.06.17

  Промо 129€

  11.06-18.06.17

  Промо 129€

  18.06-25.06.17

  129€

  25.06-02.07.17

  149€

  02.07-09.07.17

  149€

  09.07-16.07.17

  149€

  16.07-23.07.17

  209€

  23.07-30.07.17

  209€

  30.07-06.08.17

  209€

  06.08-13.08.17

  209€

  13.08-20.08.17

  209€

  20.08-27.08.17

  209€

  27.08-03.09.17

  209€

  03.09-10.09.17

  149€

  10.09-17.09.17

  129€

  17.09-24.09.17

  129€

  24.09-01.10.17

  129€

  Aранжманот вклучува:


  • 7 ноќевања, 8 дена на Крф/Ипсос
  • Автобуски превоз Скопје – Крф – Скопје
  • Траект/брод Игуменица – Крф – Игуменица
  • Туристичка такса
  • Превоз и прошетка до градот Крф
  • Организиран излет со превоз на плажата Глифада
  • Придружник за време на патувањето и во текот на 8 дена на Крф, организиран престој и дополнителни бенефиции

  Aранжманот не вклучува:

  • Патничко и здравствено осигурување 250ден.
  • Еднодневен излет со брод (крстарење по североисточниот брег со вклучен ручек и пијалак) и посета на неколку плажи
  • Еднодневен излет до Палеокастрица и Сидари ( посета на повеќе плажи, туристички атракции и beach барови)
  • Посета на Акваленд со вклучена влезница и превоз
  • Еднодневен излет со брод (крстарење низ неколку мали острови, посета на плажата Blue Lagoon и посета на градчето Сивота)
  • Еднодневен излет со брод (крстарење по југоисточната обала и посета на прекрасните острови Паксос и Антипаксос и посета на сините пештери)

  Напомена:

  • За сингл соба се доплаќа плус 70% од редовната цена
  • За споен термин, се плаќа редовата цена за првиот термин, а се одземаат 20 евра по лице за превозот од редовната цена на вториот термин (за цените со попуст се намалува само 10 евра по лице)
  • Тргнувањето со автобус е еден ден порано во однос на термините од табелата
  • Седиштата се нумерирани
  • За сопствен превоз се одземаат 20 евра од цената на понудата, а патниците сами го организираат патот со траектот до и од Крф (за цените со попуст се намалува само 10 евра по лице)
  • Трето лице на дополнителен кревет плаќа 70% од цената (Има можност во вила Јулианос)
  • Користење само на превоз со вклучена траект карта е 70 евра
  • За дете до 2 год. бесплатно, не користи кревет и седиште во автобус
  • За дете од 2 до 11.99 год. на дополнителен кревет се плаќа 50% од цената

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  ТЕРМИНИ

  ЦЕНА НА

   АРАНЖМАНОТ

  02.06-11.06.17

  Промо 129€

  11.06-18.06.17

  Промо 129€

  18.06-25.06.17

  129€

  25.06-02.07.17

  149€

  02.07-09.07.17

  149€

  09.07-16.07.17

  149€

  16.07-23.07.17

  209€

  23.07-30.07.17

  209€

  30.07-06.08.17

  209€

  06.08-13.08.17

  209€

  13.08-20.08.17

  209€

  20.08-27.08.17

  209€

  27.08-03.09.17

  209€

  03.09-10.09.17

  149€

  10.09-17.09.17

  129€

  17.09-24.09.17

  129€

  24.09-01.10.17

  129€

  Aранжманот вклучува:


  • 7 ноќевања, 8 дена на Крф/Ипсос
  • Автобуски превоз Скопје – Крф – Скопје
  • Траект/брод Игуменица – Крф – Игуменица
  • Туристичка такса
  • Превоз и прошетка до градот Крф
  • Организиран излет со превоз на плажата Глифада
  • Придружник за време на патувањето и во текот на 8 дена на Крф, организиран престој и дополнителни бенефиции

  Aранжманот не вклучува:

  • Патничко и здравствено осигурување 250ден.
  • Еднодневен излет со брод (крстарење по североисточниот брег со вклучен ручек и пијалак) и посета на неколку плажи
  • Еднодневен излет до Палеокастрица и Сидари ( посета на повеќе плажи, туристички атракции и beach барови)
  • Посета на Акваленд со вклучена влезница и превоз
  • Еднодневен излет со брод (крстарење низ неколку мали острови, посета на плажата Blue Lagoon и посета на градчето Сивота)
  • Еднодневен излет со брод (крстарење по југоисточната обала и посета на прекрасните острови Паксос и Антипаксос и посета на сините пештери)

  Напомена:

  • За сингл соба се доплаќа плус 70% од редовната цена
  • За споен термин, се плаќа редовата цена за првиот термин, а се одземаат 20 евра по лице за превозот од редовната цена на вториот термин (за цените со попуст се намалува само 10 евра по лице)
  • Тргнувањето со автобус е еден ден порано во однос на термините од табелата
  • Седиштата се нумерирани
  • За сопствен превоз се одземаат 20 евра од цената на понудата, а патниците сами го организираат патот со траектот до и од Крф (за цените со попуст се намалува само 10 евра по лице)
  • Трето лице на дополнителен кревет плаќа 70% од цената (Има можност во вила Јулианос)
  • Користење само на превоз со вклучена траект карта е 70 евра
  • За дете до 2 год. бесплатно, не користи кревет и седиште во автобус
  • За дете од 2 до 11.99 год. на дополнителен кревет се плаќа 50% од цената

  Ознаки за производ