Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Дуплекс апартман „Лина” – Неа Каликратиа

  €48,00
  Апартман Лина е лоциран во центарот на Каликратиа, на 100 м. од плажа 20 м. од пешачката зона и 50м. од пак со лулашки за деца. ( на втор спрат во зграда). Апартманот е опремен со нов мебел и се состои од две спални соби, во едната има брачен кревет, во другата има два единечни кревети, салон со кујна и трпезарија која излегува на балкон со поглед на море, во дневната има кауч на спуштање за две лица. Апартманот има клима и ТВ Максимален капацитет 6 лица

  ЦЕНИТЕ во табелата се однесуваат за наем на студио на ден  /  без превоз 

   Минимум престој 3 ноќевања

   

  Сместување

  Апп Лина

  Период

  Наем на ден 

  1/4 Дуплекс АПП

  01-31Мај

  Наем на ден 

  48 €

  01-20 Јуни

  Наем на ден 

  62 €

  21-30 Јуни

  Наем на ден 

  75 €

  01-10 Јули

  Наем на ден 

  95 €

  11 Јули – 20 Август

  Наем на ден 

  115 €

  21-31 Август

  Наем на ден 

  95 €

  01-30 Септември

  Наем на ден 

  75 €

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  ЦЕНИТЕ во табелата се однесуваат за наем на студио на ден  /  без превоз 

   Минимум престој 3 ноќевања

   

  Сместување

  Апп Лина

  Период

  Наем на ден 

  1/4 Дуплекс АПП

  01-31Мај

  Наем на ден 

  48 €

  01-20 Јуни

  Наем на ден 

  62 €

  21-30 Јуни

  Наем на ден 

  75 €

  01-10 Јули

  Наем на ден 

  95 €

  11 Јули – 20 Август

  Наем на ден 

  115 €

  21-31 Август

  Наем на ден 

  95 €

  01-30 Септември

  Наем на ден 

  75 €