Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  ВИЛА „ХРИСТОС” – НЕИ ПОРИ

  €180,00
  ВИЛА ХРИСТОС се наоѓа на 50 метри од плажа. Расоплага со троктеветни студија и петокревети / шестокреветни апартмани и дуплекс апартмани сите лоцирани на втори кат. Секое студио/апартман има балкон, комплет опремена кујна со фрижидер, бања, ТВ, клима (се доплаќа 5евра на ден) и Wi-Fi. Сместувањето е Б категорија. Опис: Студио – една просторија со кујна, брачен и единечен кревет. Апартман – две простории од кои во едната има кујна и брачен кревет и втората просторија во која има брачен и единечен кревет. Дуплекс апартман - со три простории, една спална со два брачни кревети, втора спална со брачен и единечен кревет и посебно кујна.

   

  39°58'44.3"N 22°38'41.1"E

  39.978959, 22.644740

   

   1/6дуплекс- број 1.-Две посебни спални соби со еден дупли и еден единечен кревет. Одвоена кујна.

  1/5 апп- број 2- Една спална соба со брачен и единечен кревет и во кујната уште еден брачен кревет.

  1/5 апп-број 3- Една спална со два единечни кревета и друга соба со една спална и кујна во истата просторија.

  1/5 апп- број 4-5- Една спална со два единечни кревета и друга соба со една спална и еден единечен кревет и кујна во истата просторија. Две купатила.

  1/3 студио- број 6- Студио со еден француска кревет и еден единечен + кујна во истата просторија.

  1/2 студио- број 7- Студио со два единечни кревета + кујна во истата просторија.

   

   

  ЦЕНИТЕ во табелата се за наем на апартман / 7 ноќевања

  Термин

  Ноќевања

  1/2 СТД

  1/3 СТД

  1/5 АПП

  1/5 ДУПЛЕКС

  19.05

  7 ноќи

  180 €

  200 

  240 

  250 

  26.05

  7 ноќи

  210 

  240 

  290 

  310 

  02.06

  7 ноќи

  250 

  270 

  350 

  370 

  09.06

  7 ноќи

  330 €

  350 €

  430 

  460 

  16.06

  7 ноќи

  350 €

  370 €

  470 

  490 

  23.06

  7 ноќи

  380 

  390 €

  510 €

  530 €

  30.06

  7 ноќи

  400 

  420 €

  530 €

  550 €

  07.07

  7 ноќи

  420 

  460 

  580 

  590 

  14.07

  7 ноќи

  450 

  490 

  650 €

  690 €

  21.07

  7 ноќи

  450 

  49

  650 €

  690 €

  28.07

  7 ноќи

  450 

  49

  650 €

  690 €

  04.08

  ноќи

  450 

  49

  650 €

  690 €

  11.08

  7 ноќи

  450 €

  490 €

  650 €

  690 €

  18.08

  7 ноќи

  420 

  470 

  600 €

  630 €

  25.08

  7 ноќи

  390 €

  420 €

  55

  58

  01.09

  7 ноќи

  350 €

  370 €

  43

  45

  08.09

  7 ноќи

  260 €

  290 €

  35

  37

  15.09

  7 ноќи

  210 €

  240 €

  300 

  32

  22.09

  7 ноќи

  180 €

  200 €

  240 

  250 

   

   

  НАПОМЕНИ:

  ЦЕНИТЕ во табелата се дадени за наем на студио или апартман за 7 ноќевања.

  Доплата за туристичка такса 1,50 евра по студио/апартман на ден, се плаќа во агенција

  Цените се изразени во евра, уплатата е исклучиво во денараска противвредност (1 евро = 62,00 мкд). 

  За уплата на два последователни термини, одобруваме 10% попуст на вториот термин. Попустот важи само на редовни цени.

  Патничкото осигурување е задолжително и НЕ е вклучено во цената.

  Организаторот на патувањето го задржува правото по пат на ultra first или last minute понуда да ги објави и продаде слободните капацитети по цени кои се разликуваат од оние кои се веќе објавени во ценовникот. Лицата кои го уплатиле аранжманот по ценовник немаат право на надомест на средства за разликата во цена.

  Попустите НЕ можe да се комбинираат меѓу себе, на промотивните цени НЕ следува попуст, попуст за рано букирање и за две смени НЕ може да се комбинира.

  Важечка е резервацијата со авансна уплата од 30% од вкупниот износ на аранжманот. Целосна доплата на аранжманот се врши 10 дена пред поаѓање. Усни и телефонски резервации се невалидни и неважечки.

  Во студио/апартман дозволено е сместување на лица согласно бројот на кревети. Над  дозволениот број, може, на  дополнително барање да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со двајца возрасни.

  Бројот на лица кои се сместуваат во собите треба да е соодветен на лицата наведени во ваучерот кој го издава организаторот на патувањето.

  Превземање на собите е по 14 часот - локално време, а напуштање на истите е до 09:00 часот.

  По завршување на вашето летување должни сте да го оставите с

   

   

  39°58'44.3"N 22°38'41.1"E

  39.978959, 22.644740

   

   1/6дуплекс- број 1.-Две посебни спални соби со еден дупли и еден единечен кревет. Одвоена кујна.

  1/5 апп- број 2- Една спална соба со брачен и единечен кревет и во кујната уште еден брачен кревет.

  1/5 апп-број 3- Една спална со два единечни кревета и друга соба со една спална и кујна во истата просторија.

  1/5 апп- број 4-5- Една спална со два единечни кревета и друга соба со една спална и еден единечен кревет и кујна во истата просторија. Две купатила.

  1/3 студио- број 6- Студио со еден француска кревет и еден единечен + кујна во истата просторија.

  1/2 студио- број 7- Студио со два единечни кревета + кујна во истата просторија.

   

   

  ЦЕНИТЕ во табелата се за наем на апартман / 7 ноќевања

  Термин

  Ноќевања

  1/2 СТД

  1/3 СТД

  1/5 АПП

  1/5 ДУПЛЕКС

  19.05

  7 ноќи

  180 €

  200 

  240 

  250 

  26.05

  7 ноќи

  210 

  240 

  290 

  310 

  02.06

  7 ноќи

  250 

  270 

  350 

  370 

  09.06

  7 ноќи

  330 €

  350 €

  430 

  460 

  16.06

  7 ноќи

  350 €

  370 €

  470 

  490 

  23.06

  7 ноќи

  380 

  390 €

  510 €

  530 €

  30.06

  7 ноќи

  400 

  420 €

  530 €

  550 €

  07.07

  7 ноќи

  420 

  460 

  580 

  590 

  14.07

  7 ноќи

  450 

  490 

  650 €

  690 €

  21.07

  7 ноќи

  450 

  49

  650 €

  690 €

  28.07

  7 ноќи

  450 

  49

  650 €

  690 €

  04.08

  ноќи

  450 

  49

  650 €

  690 €

  11.08

  7 ноќи

  450 €

  490 €

  650 €

  690 €

  18.08

  7 ноќи

  420 

  470 

  600 €

  630 €

  25.08

  7 ноќи

  390 €

  420 €

  55

  58

  01.09

  7 ноќи

  350 €

  370 €

  43

  45

  08.09

  7 ноќи

  260 €

  290 €

  35

  37

  15.09

  7 ноќи

  210 €

  240 €

  300 

  32

  22.09

  7 ноќи

  180 €

  200 €

  240 

  250 

   

   

  НАПОМЕНИ:

  ЦЕНИТЕ во табелата се дадени за наем на студио или апартман за 7 ноќевања.

  Доплата за туристичка такса 1,50 евра по студио/апартман на ден, се плаќа во агенција

  Цените се изразени во евра, уплатата е исклучиво во денараска противвредност (1 евро = 62,00 мкд). 

  За уплата на два последователни термини, одобруваме 10% попуст на вториот термин. Попустот важи само на редовни цени.

  Патничкото осигурување е задолжително и НЕ е вклучено во цената.

  Организаторот на патувањето го задржува правото по пат на ultra first или last minute понуда да ги објави и продаде слободните капацитети по цени кои се разликуваат од оние кои се веќе објавени во ценовникот. Лицата кои го уплатиле аранжманот по ценовник немаат право на надомест на средства за разликата во цена.

  Попустите НЕ можe да се комбинираат меѓу себе, на промотивните цени НЕ следува попуст, попуст за рано букирање и за две смени НЕ може да се комбинира.

  Важечка е резервацијата со авансна уплата од 30% од вкупниот износ на аранжманот. Целосна доплата на аранжманот се врши 10 дена пред поаѓање. Усни и телефонски резервации се невалидни и неважечки.

  Во студио/апартман дозволено е сместување на лица согласно бројот на кревети. Над  дозволениот број, може, на  дополнително барање да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со двајца возрасни.

  Бројот на лица кои се сместуваат во собите треба да е соодветен на лицата наведени во ваучерот кој го издава организаторот на патувањето.

  Превземање на собите е по 14 часот - локално време, а напуштање на истите е до 09:00 часот.

  По завршување на вашето летување должни сте да го оставите с