Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Производот е означен со 'грција'

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  ONAR'S STUDIOS

  €275,00

  Vila ALEX Ксамил

  €179,00
  Вилата се наоѓа на само 50м. од прекрасната плажа Бела Виста и на околу 150м од центарот на Ксамил. Има трикреветни студија на приземје и на прв кат, опремени со кујна, купатило, балкон, клима, интернет.

  Vila HRSTO Ксамил

  €179,00
  Вилата се наоѓа на само 60 метри од прекрасната плажа Бела Виста и на околу 150 метри од центарот на градот. Располага со трокреветни студија со можност за дополнително легло, кои се наоѓаат на прв кат, опремени со сопствена кујна, купатило, балкон, клима, безжичен интернет .

  грција