Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Скијање Француски Алпи 2024

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Les 2 Alpes 15.03.2024

  €599,00
  Традиционално, и оваа зима со Нехар Травел скијајте во најголемите ски центри во Франција. * Ве водиме во LES 2 ALPES. Овој живописен, спортски и модерен меѓународен ски-центар е меѓу најголемите и најпознатите во светот. Изграден во 1946 година на некогашните високи пасишта каде се среќаваат северните и јужните Алпи.

  Скијање Француски Алпи 2024

  Filter by:

  Clear All
  Min: €489,00 Max: €729,00
  489 729