Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Вила Анемохади – СИВИРИ

  €89,00
  Вилата е лоцирана на 90 м од плажа и 50 метри од центарот на Сивири. Вилата располага со 1/2+2 апартмани кои се состојат од 2 одделни соби, спална соба со брачен кревет и кауч на раскопување во дневната соба. Сите апартмани имаат сопствена тераса, комплетно опремена кујна, ТВ и клима уред…. Плажа 90 метри од вилата, ситна песок

   

  20% попуст за резервација и целосна уплата до 01.03.2022

  Цени за НАЕМ за 7 ноќевања

  период ноќевања Апартман  1/2 + 2
  28.05-04.06 7 169 €
  04.06-11.06 7 199 €
  11.06-18.06 7 239 €
  18.06-25.06 7 319 €
  25.06-02.07 7 359 €
  02.07-09.07 7 419 €
  09.07-16.07 7 449 €
  16.07-23.07 7 469 €
  23.07-30.07 7 469 €
  30.07-06.08 7 469 €
  06.08-13.08 7 469 €
  13.08-20.08 7 449 €
  20.08-27.08 7 429 €
  27.08-03.09 7 319 €
  03.09-10.09 7 199 €
  10.09-17.09 7 159 €
  17.09-24.09 7   89 €

  Цените се во €, се плаќа во денари 1 € = 62 денари

  Во цената Е вклучено:
  7 ноќевања
  Користење клима уред,
  Користење безжичен интернет

  Во цената НЕ Е вклучено:
  Автобуски превоз
  Патничко осигурување
  Туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

  Попуст за превоз по лице:
  Дете од 2-11,99год  10 € од редовната цена од/до Скопје
  Дете од 2-11,99год   15 € од редовната цена од/до Битола и Прилеп
  Дете до 1,99год – бесплатно и не користат седиште
  Возрасно лице над 63год 10 € попуст

  Информации, услови, попусти
  Цените обележани со црвено се промо цени
  На промо цените и цени за рана резервација НЕ следува попуст
  Сместување во собите прв ден е после 14 часот (локално време),
  Напуштање на собите последен ден најдоцна до 10 часот (локално време)
  Туристичката такса се плаќа на лице место по пристигнувањето во објектот..
  За уплата на два последователни термини одобруваме 7% попуст
  Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)
  Агенцијата организатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата.

  Купени или резервирани аранжмани по објавени/редовни цени не може да се споредуваат со ист аранжман понуден и продаден по рани резерваци или т.н. last minute специјални понуди пред отпочнувањето на аранжманот поради: отказ од клиент, намалена цена од сопственикот или непродадена соба од контингентот) НЕ следува корекција на цената.

   

  20% попуст за резервација и целосна уплата до 01.03.2022

  Цени за НАЕМ за 7 ноќевања

  период ноќевања Апартман  1/2 + 2
  28.05-04.06 7 169 €
  04.06-11.06 7 199 €
  11.06-18.06 7 239 €
  18.06-25.06 7 319 €
  25.06-02.07 7 359 €
  02.07-09.07 7 419 €
  09.07-16.07 7 449 €
  16.07-23.07 7 469 €
  23.07-30.07 7 469 €
  30.07-06.08 7 469 €
  06.08-13.08 7 469 €
  13.08-20.08 7 449 €
  20.08-27.08 7 429 €
  27.08-03.09 7 319 €
  03.09-10.09 7 199 €
  10.09-17.09 7 159 €
  17.09-24.09 7   89 €

  Цените се во €, се плаќа во денари 1 € = 62 денари

  Во цената Е вклучено:
  7 ноќевања
  Користење клима уред,
  Користење безжичен интернет

  Во цената НЕ Е вклучено:
  Автобуски превоз
  Патничко осигурување
  Туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

  Попуст за превоз по лице:
  Дете од 2-11,99год  10 € од редовната цена од/до Скопје
  Дете од 2-11,99год   15 € од редовната цена од/до Битола и Прилеп
  Дете до 1,99год – бесплатно и не користат седиште
  Возрасно лице над 63год 10 € попуст

  Информации, услови, попусти
  Цените обележани со црвено се промо цени
  На промо цените и цени за рана резервација НЕ следува попуст
  Сместување во собите прв ден е после 14 часот (локално време),
  Напуштање на собите последен ден најдоцна до 10 часот (локално време)
  Туристичката такса се плаќа на лице место по пристигнувањето во објектот..
  За уплата на два последователни термини одобруваме 7% попуст
  Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)
  Агенцијата организатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата.

  Купени или резервирани аранжмани по објавени/редовни цени не може да се споредуваат со ист аранжман понуден и продаден по рани резерваци или т.н. last minute специјални понуди пред отпочнувањето на аранжманот поради: отказ од клиент, намалена цена од сопственикот или непродадена соба од контингентот) НЕ следува корекција на цената.