Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  ХОТЕЛ „JENNY“ – СИВИРИ

  €170,00
  Хотелот Џени е лоциран на 150 м. од прекрасната песочна плажа во центарот на Сивири. Хотелот има базен, бар покрај базенот, детски дел, ресторан, рецепција, WiFi интернет…… Хотелот располага со 37 соби: Во собите: клима уред (вклучен во цената), ТВ, фрижидер и тоалет (за 2018 ќе бидат реновирани) Надворешниот базен и лежалките се бесплатни за користење од гостите. 1/4 (четирикреветна соба) стандард соба – еден брачен кревет и два единечни 1/4 дуплекс – еден брачен кревет во една соба и два единечни кревети во друга соба Услуга Полупансион – појадок и вечера на шведска маса Појадок 08:00-10:00ч. Вечера 19:00-21:00ч. Плажа 150 метри од песочна плажа.


  15% попуст за резервација и целосна уплата до 01.03.2022

  Цените се по ЛИЦЕ во € за 7 полупансиони
  Прво и второ дете до 13,99 г. со двајца возрасни на редовно легло – БЕСПЛАТНО

  период услуга цена по лице во 1/4 соба
  28.05-04.06 7 полупансиони 170
  04.06-11.06 7 полупансиони 200
  11.06-18.06 7 полупансиони 260
  18.06-25.06 7 полупансиони 280
  25.06-02.07 7 полупансиони 300
  02.07-09.07 7 полупансиони 330
  09.07-16.07 7 полупансиони 355
  16.07-23.07 7 полупансиони 385
  23.07-30.07 7 полупансиони 385
  30.07-06.08 7 полупансиони 385
  06.08-13.08 7 полупансиони 385
  13.08-20.08 7 полупансиони 385
  20.08-27.08 7 полупансиони 355
  27.08-03.09 7 полупансиони 305
  03.09-10.09 7 полупансиони 270
  10.09-17.09 7 полупансиони 200
  17.09-24.09 7 полупансиони 170

  Цените се во €, се плаќа во денари 1€ = 62 денари.

  Цените се по лице, за сместување минимум 2 возрасни лица во соба кои плаќаат полна сума
  Услуга полупансион (појадок и вечера)
  Термините обележани со црвено  се промо цени и на нив не следува попуст
  Сместување во соба 1/2+2 = 1 голем (брачен) кревет + 2 единечни кревети

  Во цената Е вклучено:
  7 полупансиони (шведска маса)
  Клима уред
  Безжичен интернет
  Користење отворен базен со слатка вода
  Бесплатно лежалки, чадори на базен во хотелот
  Детски дел во дворот на хотелот
  Трошоци за организација на програмата

  Во цената НЕ Е вклучено:
  Превоз
  Патничко осигурување (задолжително е да се има)
  Туристичка такса 1,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

  Напомена:
  Цената е за минимум 2 платежни возрасни лица во соба,
  Цените се по лице и се однесуваат за услуга 7 полупансиони
  Прво и второ дете до 13,99г. со 2 возрасни на редовно легло – БЕСПЛАТНО
  Прво и второ дете 14-15,99г. со 2 возрасни на редовно легло плаќаат по 30% од цената за 1 возрасен
  Трет и четврт возрасен над 16 г., плаќаат по 50% од цената за 1 возрасен
  Петто дете во соба од 0-8,99 години на дополнително легло плаќа по 10€ на ден

  Превозот со автобус се извршува до туристичката дестинација, до пред хотелот.
  Патниците самостојно го пренесуваат својот багаж од местото на запирање до објектот.
  Сместување во собите е после 14 часот (локално време)
  Напуштање на собите е до 10 часот (локално време)
  За уплатени два аранжмани 7+7 попуст 7% на вториот аранжман (не се комбинира)
  Туристичката такса се плаќа на лице место по пристигнувањето во објектот.
  Агенцијата не превзема одговорност за квалитетот на интернет конекцијата во хотелот
  Попустите не може да се комбинираат,
  Сместувањето е согласно капацитетот на кревети (договорот за патување)
  Купени или резервирани аранжмани по објавени/редовни цени не може да се споредуваат со ист аранжман понуден и продаден по рани резерваци или т.н. last minute специјални понуди пред отпочнувањето на аранжманот поради: отказ од клиент, намалена цена од сопственикот или непродадена соба од контингентот) НЕ следува корекција на цената.

  Полупансион:
  Појадок 08:00-10:00 часот – шведска маса
  Вечера   19:30-21:30 часот –  шведска маса


  15% попуст за резервација и целосна уплата до 01.03.2022

  Цените се по ЛИЦЕ во € за 7 полупансиони
  Прво и второ дете до 13,99 г. со двајца возрасни на редовно легло – БЕСПЛАТНО

  период услуга цена по лице во 1/4 соба
  28.05-04.06 7 полупансиони 170
  04.06-11.06 7 полупансиони 200
  11.06-18.06 7 полупансиони 260
  18.06-25.06 7 полупансиони 280
  25.06-02.07 7 полупансиони 300
  02.07-09.07 7 полупансиони 330
  09.07-16.07 7 полупансиони 355
  16.07-23.07 7 полупансиони 385
  23.07-30.07 7 полупансиони 385
  30.07-06.08 7 полупансиони 385
  06.08-13.08 7 полупансиони 385
  13.08-20.08 7 полупансиони 385
  20.08-27.08 7 полупансиони 355
  27.08-03.09 7 полупансиони 305
  03.09-10.09 7 полупансиони 270
  10.09-17.09 7 полупансиони 200
  17.09-24.09 7 полупансиони 170

  Цените се во €, се плаќа во денари 1€ = 62 денари.

  Цените се по лице, за сместување минимум 2 возрасни лица во соба кои плаќаат полна сума
  Услуга полупансион (појадок и вечера)
  Термините обележани со црвено  се промо цени и на нив не следува попуст
  Сместување во соба 1/2+2 = 1 голем (брачен) кревет + 2 единечни кревети

  Во цената Е вклучено:
  7 полупансиони (шведска маса)
  Клима уред
  Безжичен интернет
  Користење отворен базен со слатка вода
  Бесплатно лежалки, чадори на базен во хотелот
  Детски дел во дворот на хотелот
  Трошоци за организација на програмата

  Во цената НЕ Е вклучено:
  Превоз
  Патничко осигурување (задолжително е да се има)
  Туристичка такса 1,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

  Напомена:
  Цената е за минимум 2 платежни возрасни лица во соба,
  Цените се по лице и се однесуваат за услуга 7 полупансиони
  Прво и второ дете до 13,99г. со 2 возрасни на редовно легло – БЕСПЛАТНО
  Прво и второ дете 14-15,99г. со 2 возрасни на редовно легло плаќаат по 30% од цената за 1 возрасен
  Трет и четврт возрасен над 16 г., плаќаат по 50% од цената за 1 возрасен
  Петто дете во соба од 0-8,99 години на дополнително легло плаќа по 10€ на ден

  Превозот со автобус се извршува до туристичката дестинација, до пред хотелот.
  Патниците самостојно го пренесуваат својот багаж од местото на запирање до објектот.
  Сместување во собите е после 14 часот (локално време)
  Напуштање на собите е до 10 часот (локално време)
  За уплатени два аранжмани 7+7 попуст 7% на вториот аранжман (не се комбинира)
  Туристичката такса се плаќа на лице место по пристигнувањето во објектот.
  Агенцијата не превзема одговорност за квалитетот на интернет конекцијата во хотелот
  Попустите не може да се комбинираат,
  Сместувањето е согласно капацитетот на кревети (договорот за патување)
  Купени или резервирани аранжмани по објавени/редовни цени не може да се споредуваат со ист аранжман понуден и продаден по рани резерваци или т.н. last minute специјални понуди пред отпочнувањето на аранжманот поради: отказ од клиент, намалена цена од сопственикот или непродадена соба од контингентот) НЕ следува корекција на цената.

  Полупансион:
  Појадок 08:00-10:00 часот – шведска маса
  Вечера   19:30-21:30 часот –  шведска маса