Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  ВИЛА „ГАЛИНИ “ – КАЛИТЕА

  €109,00
  Вилата ГАЛИНИ се наоѓа на сама плажа.Располага со сопствена плажа, лежалки и чадор за секоја соба. Идеална локација за вистински одмор со опуштање од звукот и бојата на морето.Сите соби се со поглед на море. Вилата располага со безжичен интернет со брзина вообичаена за грчките конекции. Секоја соба има мини вц со туш и мини кујна,решо,кујнски инвентар,фрижидер,тв, клима уред и тераси. Во превод КАЛИТЕА значи убав поглед. Ова е единственото место со неверојатна глетка према торонеискиот залив. Широката песочна плажа со ситен песок и чиста вода се симбол на плавото знаме кое КАЛИТЕА го добива секоја година од страна на ЕОТ.

   

  GPS координати: 40.072777, 23.451852

                                  40°04’22.0″N 23°27’06.7″E

   

                                                                        

  ЦЕНИТЕ ЗА ТЕРМИНИТЕ ( 19.05; 26.05; 02.06; 01.09;08.09 и 15.09.2024)
  ОЗНАЧЕНИ СО ЗВЕЗДИЧКА * ВО ТАБЕЛАТА СЕ  ПАКЕТ АРАНЖМАНИ И СЕ ДАДЕНИ ПО ЛИЦЕ ЗА 7 НОЌИ СО ВКЛУЧЕН АВТОБУСКИ ПРЕВОЗ

  ОСТАНАТИТЕ  ЦЕНИ ЗА ДАДЕНИТЕ СМЕНИ СЕ ОДНЕСУВААТ ЗА НАЕМ НА СТУДИО  ЗА 7 НОЌИ
  -За пакет аранжманот во СТУДИО   потребни се минимум 2 лица;
  -трето,четврто лице се сместуваат бесплатно, доплаќаат само превоз доколку користат 45€ за возрасен или 35€ за дете од 02 - 12 години;
  - дете до 02 години не плаќа(бесплатно);
  - за патување со сопствен превоз за пакет аранжманите се одбива
  10€ по лице

  КОРИСТЕЊЕ НА КЛИМА УРЕД СЕ ДОПЛАЌА 5 € ОД НОЌ ОД СТУДИО ( WI-FI   Е БЕСПЛАТНО)

   

   

  Цени по лице за пакет аранжман

  7 ноќи со превоз

   

  Цени за НАЕМ на СТУДИО

  Цени по лице за пакет аранжман

  7 ноќи со превоз

  ПЕРИОД

  МАЈ - ЈУНИ

           ЈУНИ

          

          ЈУЛИ

   

  АВГУСТ

  СЕПТЕМВРИ

  *19

  *26

  *02

  09

  16

  23

  30

  07

  14

  21

  28

  04

  11

  18

  25

  01*

  *08

  *15

  *22

  НОЌЕВАЊА

   

  7

   

  7

   

  7

   

  7

   

  7

   

  7

   

  7

   

  7

   

  7

   

  7

   

  7

   

  7

   

  7

   

  7

   

  7

   

  7

   

  7

   

  7

   

  7

  Студио 1/3+1 бебе
  поглед море
  бр.соба 1Д,2Д,3Д,4Д,11Г,12Г,13Г,14Г,16Г

  max.3+1 лица

   

   

  109

   

   

  139

   

   

  169

   

   

  389

   

   

  399

   

   

  399

   

   

  439

   

   

   

  489

   

   

  489

   

   

  489

   

   

  489

   

   

  489

   

   

  479

   

   

  429

   

   

  399

   

   

  179

   

   

  169

   

   

  139

   

   

  /

  Студио 1/4
  поглед море
  бр.соба 5Д,6Д,15Г

  max.4 лица

   

   

  109

   

   

  139

   

   

  179

   

   

  419

   

   

  429

   

   

  449

   

   

  499

   

   

  529

   

   

  529

   

   

  529

   

   

  529

   

   

  529

   

   

  519

   

   

  449

   

   

  419

   

   

  189

   

   

  169

   

   

  139

   

   

  /

  ЗА РАНО ЗАРЕЗЕРВИРАЊЕ(EB) СЕ УПЛАТУВА АВАНС 50% ОД ВРЕДНОСТА НА АРАНЖМАНОТ ДОДЕКА ТРАЕ АКЦИЈАТА.ОСТАТОКОТ ОД 50% 21 ДЕН ПРЕД ПОАЃАЊЕ.

  НАПОМЕНИ:

  -ПАТНИЦИТЕ ТРЕБА МИНИМУМ 48 ЧАСА ДА СЕ ИНФОРМИРААТ ЗА ЧАСОТ И МЕСТОТО НА ПОАЃАЊЕ;

  -ПРЕВОЗОТ ЗАСТАНУВА ДО НАЈБЛИСКАТА ЛОКАЦИЈА  ОД СМЕСТУВАЧКИОТ КАПАЦИТЕТ КАДЕ Е ВОЗМОЖНО ДА ЗАСТАНЕ;
  - ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ЕВРА, А УПЛАТАТА Е ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ (1€=62 ден.);
  - ЗА УПЛАТИ НА ДВА АРАНЖМАНИ 7+7 НОЌЕВАЊА ОДОБРУВАМЕ 10% ПОПУСТ НА ВТОРАТА СМЕНА;

  - КОГА ИМА АКЦИСКИ ПОПУСТ ИЛИ КОГА ЕДНАТА СМЕНА Е СО ЗВЕЗДИЧКА НА ВТОРАТА СМЕНА НЕ СЕ ОДОБРУВА ДОПОЛНИТЕЛЕН ПОПУСТ;

  - ЗА ВАЖЕЧКА РЕЗЕРВАЦИЈА СЕ СМЕТА  САМО СО УПЛАТА НА 30% ОД ЦЕЛОСНАТА ВРЕДНОСТ НА АРАНЖМАНОТ;

  - ЦЕЛОСНА ДОПЛАТА НА АРАНЖМАНОТ Е ДВАЕСЕТ И ЕДЕН ДЕН (21) ПРЕД ПОАЃАЊЕ;

  - ВО СЛУЧАЈ НА ВЕЌЕ УПЛАТЕНИ АРАНЖМАНИ СО ПОПУСТИ И РАНИ ЗАПИШУВАЊА,СРЕДСТВАТА НЕ СЕ ВРАЌААТ;

  -ДОКОЛКУ ПАТНИКОТ СЕ ОТКАЖЕ ОД ПАТУВАЊЕТО, ИСКЛУЧОК СЕ ПРАВИ(ПОВРАТОК НА СРЕДСТВА) САМО ДОКОЛКУ  ПАТНИКОТ САМ СИ НАЈДЕ ЗАМЕНА ЗА ВЕКЕ РЕЗЕРВИРАНАТА СОБА ;

  - ВО СЛУЧАЈ НА ПРОМЕНА НА ЦЕНИТЕ(ЗГОЛЕМУВАЊЕ ИЛИ НАМАЛУВАЊЕ) СО ОБЈАВУВАЊЕ НА НОВ ЦЕНОВНИК НЕМА ДА СЕ МЕНУВА ЦЕНАТА НА ВЕЌЕ ДОГОВОРЕНИТЕ УСЛУГИ;

  - ВО СЛУЧАЈ НА ОТКАЗ НА АРАНЖМАНОТ  ОД СТРАНА НА ПАТНИКОТ ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ ЗА ПАТУВАЊЕ;

  - МОЖЕ ДА СЕ НАПРАВИ ОСИГУРУВАЊЕ ОД РИЗИК – ОТКАЗ НА АРАНЖМАН ВО ОСИГУРИТЕЛНА КОМПАНИЈА;

  - ВО СЛУЧАЈ НА НАПРАВЕНА ПОГОЛЕМА ШТЕТА ВО СТУДИЈАТА , СОПСТВЕНИКОТ НА ВИЛАТА МОЖЕ ДА НАПЛАТИ НА ЛИЦЕ МЕСТО ЗА НАПРАВЕНАТА ШТЕТА ИЛИ ПО ВРАЌАЊЕТО АГЕНЦИЈАТА ЌЕ ПОБАРА НАПЛАТА ОД ПАТНИКОТ ЗА ШТЕТА;

  -АГЕНЦИЈАТА НЕМА ОДГОВОРНОСТ ЗА КВАЛИТЕТОТ И БРЗИНАТА НА ИНТЕРНЕТ КОНЕКЦИЈАТА;

  -ТУРИСТИЧКА ТАКСА СЕ ПЛАЌА ВО АГЕНЦИЈА 1.5 € ОД НОЌ ЗА СТУДИЈАТА;

   

  СТУДИЈАТА :
   ИМААТ ПЕШКИРИ  ;
   ИМААТ ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА И САПУН

   

   

  ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

  45 € за возрасни – повратна карта;

  35€ за деца до 12 години – повратна карта;

  30 € за возрасни и деца  – карта во еден правец

  Деца до 02 години бесплатно – не користи седиште

   

  ДЕНОВИТЕ ДАДЕНИ ВО ТАБЕЛАТА СЕ ДЕНОВИ НА ПОАЃАЊЕ ОД

  Град

  Место на тргнување

  Време

  Куманово

  Бензинска пумпа Макпетрол

  03:15часот наутро

  Скопје

  Спортска сала Борис Трајковски

  04:00часот наутро

  Велес

  Мотел Македонија бенз.Мак.Оил

  04:30 часот наутро

  Кочани

  Основен Суд

  03:15 часот наутро

  Штип

  Нова Пошта

  04:00 часот наутро

  Неготино

  Бензинска пумпа Макпетрол

  05:00 часот наутро

  Гевгелија

  Бензинска пумпа Окта-Шимов

  06:00 часот наутро

  ДОПЛАТА ЗА ТРАНСФЕР - 25 € ПО ЛИЦЕ - ОД ПРИЛЕП И БИТОЛА

  Прилеп

  Бензинска пумпа Лукоил

  04:00 часот наутро

  Битола

  Спортска сала

  03:15 часот наутро

   

  Вила Галини опис на студија

  Приземје

  Студио бр.1Д  1/3 (3 лица) +1 бебе
  Студиото се наоѓа на приземје и излегува на убав и голем двор.Од дворот директно сте на плажа.Студиото е со поглед на море.На плажата имате лежалки и чадор кои се користат со нарачка на пијалок. 

  Студиото располага со три поединечни кревети,мини кујна со садови,решо,голем фрижидер,тв,клима уред, мало вц со туш , тераса со маса и столови.Има можност за дополнително креветче за дете до 03 години.

   

  Студио бр.2Д  1/3 (3 лица) +1 бебе
  Студиото се наоѓа на приземје и излегува на убав и голем двор.Од дворот директно сте на плажа.Студиото е со поглед на море.На плажата имате лежалки и чадор кои се користат со нарачка на пијалок.  

  Студиото располага со три поединечни кревети,мини кујна со садови,решо,голем фрижидер,тв,клима уред, мало вц со туш , тераса со маса и столови.Има можност за дополнително креветче за дете до 03 години.

   

  Студио бр.3Д  1/3 (3 лица) +1 бебе
  Студиото се наоѓа на приземје и излегува на убав и голем двор.Од дворот директно сте на плажа.Студиото е со поглед на море.На плажата имате лежалки и чадор кои се користат со нарачка на пијалок.    

  Студиото располага со три поединечни кревети,мини кујна со садови,решо,голем фрижидер,тв,клима уред, мало вц со туш , тераса со маса и столови.Има можност за дополнително креветче за дете до 03 години.

   

  Студио бр.4Д  1/3 (3 лица) +1 бебе
  Студиото се наоѓа на приземје и излегува на убав и голем двор на која има маса со столици.Од дворот директно сте на плажа.Студиото е со поглед на море.На плажата имате лежалки и чадор кои се користат со нарачка на пијалок.    

  Студиото располага со три поединечни кревети,мини кујна со садови,решо,голем фрижидер,тв,клима уред, мало вц со туш , тераса со маса и столови.Има можност за дополнително креветче за дете до 03 години.

  Студио бр.5 Д  1/4 (4 лица)
  Студиото се наоѓа на приземје и излегува на убав и голем двор на која има маса со столици.Студиото е со поглед на море.На плажата имате лежалки и чадор кои се користат со нарачка на пијалок.    

  Студиото располага со еден дупол кревет и два поединечни кревети,мини кујна со садови,решо,голем фрижидер,тв,клима уред, мало вц со туш , тераса со маса и столови.

   

  Студио бр.6 Д  1/4 (4 лица)
  Студиото се наоѓа на приземје и излегува на убав и голем двор на која има маса со столици која има маса со столици.Студиото е со поглед на море.На плажата имате лежалки и чадор кои се користат со нарачка на пијалок.    

  Студиото располага со еден дупол кревет и два поединечни кревети,мини кујна со садови,решо,голем фрижидер,тв,клима уред, мало вц со туш , тераса со маса и столови.

   

   

  1 кат

  Студио бр.11Г  1/3 (3 лица) +1 бебе
  Студиото се наоѓа на 1 кат и излегува на тераса на која има маса со столици.Студиото е со поглед на море.На плажата имате лежалки и чадор кои се користат со нарачка на пијалок.  

  Студиото располага со три поединечни кревети,мини кујна со садови,решо,голем фрижидер,тв,клима уред, мало вц со туш , тераса со маса и столови. Има можност за дополнително креветче за дете до 03 години.

   

  Студио бр.12 Г 1/3 (3 лица) +1 бебе
  Студиото се наоѓа на 1 кат и излегува на тераса на која има маса со столици.Студиото е со поглед на море.На плажата имате лежалки и чадор кои се користат со нарачка на пијалок.    

  Студиото располага со три поединечни кревети,мини кујна со садови,решо,голем фрижидер,тв,клима уред, мало вц со туш , тераса со маса и столови. Има можност за дополнително креветче за дете до 03 години.

   

  Студио бр.13 Г 1/3 (3 лица) +1 бебе
  Студиото се наоѓа на 1 кат и излегува на тераса на која има маса со столици.Студиото е со поглед на море.На плажата имате лежалки и чадор кои се користат со нарачка на пијалок.  

  Студиото располага со три поединечни кревети,мини кујна со садови,решо,голем фрижидер,тв,клима уред, мало вц со туш , тераса со маса и столови. Има можност за дополнително креветче за дете до 03 години.

   

  Студио бр.14 Г  1/3 (3 лица) +1 бебе
  Студиото се наоѓа на 1 кат и излегува на тераса на која има маса со столици.Студиото е со поглед на море.На плажата имате лежалки и чадор кои се користат со нарачка на пијалок.    

  Студиото располага со три поединечни кревети,мини кујна со садови,решо,голем фрижидер,тв,клима уред, мало вц со туш , тераса со маса и столови. Има можност за дополнително креветче за дете до 03 години.

   

   

  Студио бр.15 Г  1/4 (4 лица)
  Студиото се наоѓа на 1 кат и излегува на тераса на која има маса со столици.Студиото е со поглед на море.На плажата имате лежалки и чадор кои се користат со нарачка на пијалок.    

  Студиото располага со еден дупол кревет и два поединечни кревети,мини кујна со садови,решо,голем фрижидер,тв,клима уред, мало вц со туш , тераса со маса и столови.

   

   

   

   

  GPS координати: 40.072777, 23.451852

                                  40°04’22.0″N 23°27’06.7″E

   

                                                                        

  ЦЕНИТЕ ЗА ТЕРМИНИТЕ ( 19.05; 26.05; 02.06; 01.09;08.09 и 15.09.2024)
  ОЗНАЧЕНИ СО ЗВЕЗДИЧКА * ВО ТАБЕЛАТА СЕ  ПАКЕТ АРАНЖМАНИ И СЕ ДАДЕНИ ПО ЛИЦЕ ЗА 7 НОЌИ СО ВКЛУЧЕН АВТОБУСКИ ПРЕВОЗ

  ОСТАНАТИТЕ  ЦЕНИ ЗА ДАДЕНИТЕ СМЕНИ СЕ ОДНЕСУВААТ ЗА НАЕМ НА СТУДИО  ЗА 7 НОЌИ
  -За пакет аранжманот во СТУДИО   потребни се минимум 2 лица;
  -трето,четврто лице се сместуваат бесплатно, доплаќаат само превоз доколку користат 45€ за возрасен или 35€ за дете од 02 - 12 години;
  - дете до 02 години не плаќа(бесплатно);
  - за патување со сопствен превоз за пакет аранжманите се одбива
  10€ по лице

  КОРИСТЕЊЕ НА КЛИМА УРЕД СЕ ДОПЛАЌА 5 € ОД НОЌ ОД СТУДИО ( WI-FI   Е БЕСПЛАТНО)

   

   

  Цени по лице за пакет аранжман

  7 ноќи со превоз

   

  Цени за НАЕМ на СТУДИО

  Цени по лице за пакет аранжман

  7 ноќи со превоз

  ПЕРИОД

  МАЈ - ЈУНИ

           ЈУНИ

          

          ЈУЛИ

   

  АВГУСТ

  СЕПТЕМВРИ

  *19

  *26

  *02

  09

  16

  23

  30

  07

  14

  21

  28

  04

  11

  18

  25

  01*

  *08

  *15

  *22

  НОЌЕВАЊА

   

  7

   

  7

   

  7

   

  7

   

  7

   

  7

   

  7

   

  7

   

  7

   

  7

   

  7

   

  7

   

  7

   

  7

   

  7

   

  7

   

  7

   

  7

   

  7

  Студио 1/3+1 бебе
  поглед море
  бр.соба 1Д,2Д,3Д,4Д,11Г,12Г,13Г,14Г,16Г

  max.3+1 лица

   

   

  109

   

   

  139

   

   

  169

   

   

  389

   

   

  399

   

   

  399

   

   

  439

   

   

   

  489

   

   

  489

   

   

  489

   

   

  489

   

   

  489

   

   

  479

   

   

  429

   

   

  399

   

   

  179

   

   

  169

   

   

  139

   

   

  /

  Студио 1/4
  поглед море
  бр.соба 5Д,6Д,15Г

  max.4 лица

   

   

  109

   

   

  139

   

   

  179

   

   

  419

   

   

  429

   

   

  449

   

   

  499

   

   

  529

   

   

  529

   

   

  529

   

   

  529

   

   

  529

   

   

  519

   

   

  449

   

   

  419

   

   

  189

   

   

  169

   

   

  139

   

   

  /

  ЗА РАНО ЗАРЕЗЕРВИРАЊЕ(EB) СЕ УПЛАТУВА АВАНС 50% ОД ВРЕДНОСТА НА АРАНЖМАНОТ ДОДЕКА ТРАЕ АКЦИЈАТА.ОСТАТОКОТ ОД 50% 21 ДЕН ПРЕД ПОАЃАЊЕ.

  НАПОМЕНИ:

  -ПАТНИЦИТЕ ТРЕБА МИНИМУМ 48 ЧАСА ДА СЕ ИНФОРМИРААТ ЗА ЧАСОТ И МЕСТОТО НА ПОАЃАЊЕ;

  -ПРЕВОЗОТ ЗАСТАНУВА ДО НАЈБЛИСКАТА ЛОКАЦИЈА  ОД СМЕСТУВАЧКИОТ КАПАЦИТЕТ КАДЕ Е ВОЗМОЖНО ДА ЗАСТАНЕ;
  - ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ЕВРА, А УПЛАТАТА Е ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ (1€=62 ден.);
  - ЗА УПЛАТИ НА ДВА АРАНЖМАНИ 7+7 НОЌЕВАЊА ОДОБРУВАМЕ 10% ПОПУСТ НА ВТОРАТА СМЕНА;

  - КОГА ИМА АКЦИСКИ ПОПУСТ ИЛИ КОГА ЕДНАТА СМЕНА Е СО ЗВЕЗДИЧКА НА ВТОРАТА СМЕНА НЕ СЕ ОДОБРУВА ДОПОЛНИТЕЛЕН ПОПУСТ;

  - ЗА ВАЖЕЧКА РЕЗЕРВАЦИЈА СЕ СМЕТА  САМО СО УПЛАТА НА 30% ОД ЦЕЛОСНАТА ВРЕДНОСТ НА АРАНЖМАНОТ;

  - ЦЕЛОСНА ДОПЛАТА НА АРАНЖМАНОТ Е ДВАЕСЕТ И ЕДЕН ДЕН (21) ПРЕД ПОАЃАЊЕ;

  - ВО СЛУЧАЈ НА ВЕЌЕ УПЛАТЕНИ АРАНЖМАНИ СО ПОПУСТИ И РАНИ ЗАПИШУВАЊА,СРЕДСТВАТА НЕ СЕ ВРАЌААТ;

  -ДОКОЛКУ ПАТНИКОТ СЕ ОТКАЖЕ ОД ПАТУВАЊЕТО, ИСКЛУЧОК СЕ ПРАВИ(ПОВРАТОК НА СРЕДСТВА) САМО ДОКОЛКУ  ПАТНИКОТ САМ СИ НАЈДЕ ЗАМЕНА ЗА ВЕКЕ РЕЗЕРВИРАНАТА СОБА ;

  - ВО СЛУЧАЈ НА ПРОМЕНА НА ЦЕНИТЕ(ЗГОЛЕМУВАЊЕ ИЛИ НАМАЛУВАЊЕ) СО ОБЈАВУВАЊЕ НА НОВ ЦЕНОВНИК НЕМА ДА СЕ МЕНУВА ЦЕНАТА НА ВЕЌЕ ДОГОВОРЕНИТЕ УСЛУГИ;

  - ВО СЛУЧАЈ НА ОТКАЗ НА АРАНЖМАНОТ  ОД СТРАНА НА ПАТНИКОТ ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ ЗА ПАТУВАЊЕ;

  - МОЖЕ ДА СЕ НАПРАВИ ОСИГУРУВАЊЕ ОД РИЗИК – ОТКАЗ НА АРАНЖМАН ВО ОСИГУРИТЕЛНА КОМПАНИЈА;

  - ВО СЛУЧАЈ НА НАПРАВЕНА ПОГОЛЕМА ШТЕТА ВО СТУДИЈАТА , СОПСТВЕНИКОТ НА ВИЛАТА МОЖЕ ДА НАПЛАТИ НА ЛИЦЕ МЕСТО ЗА НАПРАВЕНАТА ШТЕТА ИЛИ ПО ВРАЌАЊЕТО АГЕНЦИЈАТА ЌЕ ПОБАРА НАПЛАТА ОД ПАТНИКОТ ЗА ШТЕТА;

  -АГЕНЦИЈАТА НЕМА ОДГОВОРНОСТ ЗА КВАЛИТЕТОТ И БРЗИНАТА НА ИНТЕРНЕТ КОНЕКЦИЈАТА;

  -ТУРИСТИЧКА ТАКСА СЕ ПЛАЌА ВО АГЕНЦИЈА 1.5 € ОД НОЌ ЗА СТУДИЈАТА;

   

  СТУДИЈАТА :
   ИМААТ ПЕШКИРИ  ;
   ИМААТ ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА И САПУН

   

   

  ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

  45 € за возрасни – повратна карта;

  35€ за деца до 12 години – повратна карта;

  30 € за возрасни и деца  – карта во еден правец

  Деца до 02 години бесплатно – не користи седиште

   

  ДЕНОВИТЕ ДАДЕНИ ВО ТАБЕЛАТА СЕ ДЕНОВИ НА ПОАЃАЊЕ ОД

  Град

  Место на тргнување

  Време

  Куманово

  Бензинска пумпа Макпетрол

  03:15часот наутро

  Скопје

  Спортска сала Борис Трајковски

  04:00часот наутро

  Велес

  Мотел Македонија бенз.Мак.Оил

  04:30 часот наутро

  Кочани

  Основен Суд

  03:15 часот наутро

  Штип

  Нова Пошта

  04:00 часот наутро

  Неготино

  Бензинска пумпа Макпетрол

  05:00 часот наутро

  Гевгелија

  Бензинска пумпа Окта-Шимов

  06:00 часот наутро

  ДОПЛАТА ЗА ТРАНСФЕР - 25 € ПО ЛИЦЕ - ОД ПРИЛЕП И БИТОЛА

  Прилеп

  Бензинска пумпа Лукоил

  04:00 часот наутро

  Битола

  Спортска сала

  03:15 часот наутро

   

  Вила Галини опис на студија

  Приземје

  Студио бр.1Д  1/3 (3 лица) +1 бебе
  Студиото се наоѓа на приземје и излегува на убав и голем двор.Од дворот директно сте на плажа.Студиото е со поглед на море.На плажата имате лежалки и чадор кои се користат со нарачка на пијалок. 

  Студиото располага со три поединечни кревети,мини кујна со садови,решо,голем фрижидер,тв,клима уред, мало вц со туш , тераса со маса и столови.Има можност за дополнително креветче за дете до 03 години.

   

  Студио бр.2Д  1/3 (3 лица) +1 бебе
  Студиото се наоѓа на приземје и излегува на убав и голем двор.Од дворот директно сте на плажа.Студиото е со поглед на море.На плажата имате лежалки и чадор кои се користат со нарачка на пијалок.  

  Студиото располага со три поединечни кревети,мини кујна со садови,решо,голем фрижидер,тв,клима уред, мало вц со туш , тераса со маса и столови.Има можност за дополнително креветче за дете до 03 години.

   

  Студио бр.3Д  1/3 (3 лица) +1 бебе
  Студиото се наоѓа на приземје и излегува на убав и голем двор.Од дворот директно сте на плажа.Студиото е со поглед на море.На плажата имате лежалки и чадор кои се користат со нарачка на пијалок.    

  Студиото располага со три поединечни кревети,мини кујна со садови,решо,голем фрижидер,тв,клима уред, мало вц со туш , тераса со маса и столови.Има можност за дополнително креветче за дете до 03 години.

   

  Студио бр.4Д  1/3 (3 лица) +1 бебе
  Студиото се наоѓа на приземје и излегува на убав и голем двор на која има маса со столици.Од дворот директно сте на плажа.Студиото е со поглед на море.На плажата имате лежалки и чадор кои се користат со нарачка на пијалок.    

  Студиото располага со три поединечни кревети,мини кујна со садови,решо,голем фрижидер,тв,клима уред, мало вц со туш , тераса со маса и столови.Има можност за дополнително креветче за дете до 03 години.

  Студио бр.5 Д  1/4 (4 лица)
  Студиото се наоѓа на приземје и излегува на убав и голем двор на која има маса со столици.Студиото е со поглед на море.На плажата имате лежалки и чадор кои се користат со нарачка на пијалок.    

  Студиото располага со еден дупол кревет и два поединечни кревети,мини кујна со садови,решо,голем фрижидер,тв,клима уред, мало вц со туш , тераса со маса и столови.

   

  Студио бр.6 Д  1/4 (4 лица)
  Студиото се наоѓа на приземје и излегува на убав и голем двор на која има маса со столици која има маса со столици.Студиото е со поглед на море.На плажата имате лежалки и чадор кои се користат со нарачка на пијалок.    

  Студиото располага со еден дупол кревет и два поединечни кревети,мини кујна со садови,решо,голем фрижидер,тв,клима уред, мало вц со туш , тераса со маса и столови.

   

   

  1 кат

  Студио бр.11Г  1/3 (3 лица) +1 бебе
  Студиото се наоѓа на 1 кат и излегува на тераса на која има маса со столици.Студиото е со поглед на море.На плажата имате лежалки и чадор кои се користат со нарачка на пијалок.  

  Студиото располага со три поединечни кревети,мини кујна со садови,решо,голем фрижидер,тв,клима уред, мало вц со туш , тераса со маса и столови. Има можност за дополнително креветче за дете до 03 години.

   

  Студио бр.12 Г 1/3 (3 лица) +1 бебе
  Студиото се наоѓа на 1 кат и излегува на тераса на која има маса со столици.Студиото е со поглед на море.На плажата имате лежалки и чадор кои се користат со нарачка на пијалок.    

  Студиото располага со три поединечни кревети,мини кујна со садови,решо,голем фрижидер,тв,клима уред, мало вц со туш , тераса со маса и столови. Има можност за дополнително креветче за дете до 03 години.

   

  Студио бр.13 Г 1/3 (3 лица) +1 бебе
  Студиото се наоѓа на 1 кат и излегува на тераса на која има маса со столици.Студиото е со поглед на море.На плажата имате лежалки и чадор кои се користат со нарачка на пијалок.  

  Студиото располага со три поединечни кревети,мини кујна со садови,решо,голем фрижидер,тв,клима уред, мало вц со туш , тераса со маса и столови. Има можност за дополнително креветче за дете до 03 години.

   

  Студио бр.14 Г  1/3 (3 лица) +1 бебе
  Студиото се наоѓа на 1 кат и излегува на тераса на која има маса со столици.Студиото е со поглед на море.На плажата имате лежалки и чадор кои се користат со нарачка на пијалок.    

  Студиото располага со три поединечни кревети,мини кујна со садови,решо,голем фрижидер,тв,клима уред, мало вц со туш , тераса со маса и столови. Има можност за дополнително креветче за дете до 03 години.

   

   

  Студио бр.15 Г  1/4 (4 лица)
  Студиото се наоѓа на 1 кат и излегува на тераса на која има маса со столици.Студиото е со поглед на море.На плажата имате лежалки и чадор кои се користат со нарачка на пијалок.    

  Студиото располага со еден дупол кревет и два поединечни кревети,мини кујна со садови,решо,голем фрижидер,тв,клима уред, мало вц со туш , тераса со маса и столови.