Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  ВИЛА „ЗАФИРИЈА” – ПОЛИХРОНО

  €180,00
  Вилата ЗАФИРИЈА се наоѓа во мирен дел на само неколку минути од центарот и на 150 метри од плажа. Реновирана во 2019 година. Секое студио/апартман е опремено со мини кујна, бања, балкон, ТВ, WiFi (од 01 Јуни) и клима уред, вклучена во цената. Студио бр.2 и бр.3 – двокреветно студо, брачен кревет, на 1кат. Студио бр.6 и бр.7 – трикреветно студио, брачен и единечен кревет, на 2кат. Студио бр.Б – четворокреветно студио, 4 единечни кревети, на приземје. Апартман бр. А – трокреветен апартман со две соби, брачен во спална, единечен во кујна, на приземје. Апартман бр. 1 и бр.4 – трокреветен апартман со две соби, брачен во спална, единечен во кујна, на 1кат. Апартман бр.5 – трокреветен апартман со две соби, 2 единечни во спална, единечен во кујна, на 2кат. Апартман бр.8 – четворокреветен апартман, брачен во спална, два единечни во кујна, на 2кат. Координати 40.016444171277335, 23.527702230687996

   

  ТЕРМИН

  НАЕМ

  1/2 СТД

  1/3 СТД

  1/4 СТД

  1/3 АПП

  1/4 АПП

  19.05

  7 ноќи

  180 €

  200 

  220

  240 

  26.05

  7 ноќи

  220 €

  240 

  260

  290 

  02.06

  7 ноќи

  250 €

  270 

  290

  350 

  09.06

  7 ноќи

  310 €

  350 €

  370

  430 

  16.06

  7 ноќи

  350 €

  370 €

  390

  470 

  23.06

  7 ноќи

  370 €

  390 €

  430

  510 €

  30.06

  7 ноќи

  390 €

  420 €

  450

  550 €

  07.07

  7 ноќи

  430 €

  460 

  490

  580 

  14.07

  7 ноќи

  470 €

  490 

  530

  650 €

  21.07

  7 ноќи

  470 €

  49

  530

  650 €

  28.07

  7 ноќи

  470 €

  49

  530

  650 €

  04.08

  ноќи

  470 €

  49

  530

  650 €

  11.08

  7 ноќи

  470 €

  490 €

  530

  650 €

  18.08

  7 ноќи

  450 €

  470 

  500

  600 €

  25.08

  7 ноќи

  380 €

  420 €

  460

  55

  01.09

  7 ноќи

  350 €

  370 €

  400

  45

  08.09

  7 ноќи

  260 €

  290 €

  350

  39

  15.09

  7 ноќи

  220 €

  240 €

  270

  32

  22.09

  7 ноќи

  180 €

  200 €

  220

  240 

   

   

  НАПОМЕНИ:

  ЦЕНИТЕ во табелата се дадени за наем на студио или апартман за 7 ноќевања.

  Доплата за туристичка такса 1,50 евра по студио/апартман на ден, се плаќа во објектот.

  Цените се изразени во евра, уплатата е исклучиво во денараска противвредност (1 евро = 62,00 мкд). 

  За уплата на два последователни термини, одобруваме 10% попуст на вториот термин. Попустот важи само на редовни цени. 

   

  ТЕРМИН

  НАЕМ

  1/2 СТД

  1/3 СТД

  1/4 СТД

  1/3 АПП

  1/4 АПП

  19.05

  7 ноќи

  180 €

  200 

  220

  240 

  26.05

  7 ноќи

  220 €

  240 

  260

  290 

  02.06

  7 ноќи

  250 €

  270 

  290

  350 

  09.06

  7 ноќи

  310 €

  350 €

  370

  430 

  16.06

  7 ноќи

  350 €

  370 €

  390

  470 

  23.06

  7 ноќи

  370 €

  390 €

  430

  510 €

  30.06

  7 ноќи

  390 €

  420 €

  450

  550 €

  07.07

  7 ноќи

  430 €

  460 

  490

  580 

  14.07

  7 ноќи

  470 €

  490 

  530

  650 €

  21.07

  7 ноќи

  470 €

  49

  530

  650 €

  28.07

  7 ноќи

  470 €

  49

  530

  650 €

  04.08

  ноќи

  470 €

  49

  530

  650 €

  11.08

  7 ноќи

  470 €

  490 €

  530

  650 €

  18.08

  7 ноќи

  450 €

  470 

  500

  600 €

  25.08

  7 ноќи

  380 €

  420 €

  460

  55

  01.09

  7 ноќи

  350 €

  370 €

  400

  45

  08.09

  7 ноќи

  260 €

  290 €

  350

  39

  15.09

  7 ноќи

  220 €

  240 €

  270

  32

  22.09

  7 ноќи

  180 €

  200 €

  220

  240 

   

   

  НАПОМЕНИ:

  ЦЕНИТЕ во табелата се дадени за наем на студио или апартман за 7 ноќевања.

  Доплата за туристичка такса 1,50 евра по студио/апартман на ден, се плаќа во објектот.

  Цените се изразени во евра, уплатата е исклучиво во денараска противвредност (1 евро = 62,00 мкд). 

  За уплата на два последователни термини, одобруваме 10% попуст на вториот термин. Попустот важи само на редовни цени.