Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Полихроно

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  ВИЛА „ЗАФИРИЈА” – ПОЛИХРОНО

  €80,00
  Вилата ЗАФИРИЈА се наоѓа во мирен дел на само неколку минути од центарот на Полихроно на 150 метри од плажа. Вилата располага со трокреветни студија и апартмани, како и четворокреветни студија и апартмани кои се наоѓаат на приземје, прв и втор кат Сите соби имаат комплетно опремена кујна, бања, ТВ, тераса, клима и интернет вклучени во цената. Координати 40.016444171277335, 23.527702230687996

  ВИЛА „ ФУЛИС ”- ПОЛИХРОНО

  €100,00
  Вила ФУЛИС се наоѓа на влаезот во Полихроно, во мирен дел, оддалечена околу 50м од плажа. Вилата располага со трикреветни апартмани со дополнително легло, и четирикреветни апартмани. Трикреветните апартмани се наоѓаат на ниско приземје и спрат, а четирикреветните апартмани се само на ниско приземје. Сите апартмани се опремени со мини кујна, сопствен тоалет, ТВ и клима (вклучена во цена). Апартманите на спрат имаат страничен поглед на море од балкон. АПАРТМАНИТЕ НА НИСКО ПРИЗЕМЈЕ НЕМААТ КЛИМА. 1/3+1 апп се состои од спална соба со еден дупли кревет и еден единечен, посебно кујна со дополнително легло - софа, која може да се користи за дете до 12год. Макс. капацитет е 3 возрасни и едно дете до 12год. 1/4 апп се состои од спална со три поединечни кревети (или еден дупли и еден единечен кревет), и посебно кујна со еден стандарден кревет. Макс. капацитет е 4 возрасни и едно дете до 4год во кревет со родител. Вила ФУЛИС е од Б-категорија.