Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Полихроно

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  ВИЛА „ХРИСТОС” – ПОЛИХРОНО

  €180,00
  ПОЛИХРОНО - Вила ХРИСТОС Вила ХРИСТОС се наоѓа на 250 метри од плажа во мирно опкружување. Вилата располага со трикреветни апартмани и четирикреветни дуплекс апартмани, сите со балкон, опремена кујна, бања, ТВ, Wi-Fi, климата(се доплаќа) Опис на апартманите: Апартман бр.1 и бр.4 – дуплекс апартман со 3 соби, две спални соби со брачени кревети и дневен престој со единечен кревет, кујна, трпезарија и 2 балкони, бр.1 на 1кат и бр.4 на 2 кат. Апартман бр.2, бр.5 – апартман со две соби, кујна и спална со брачен и единечен креве на 1кат. Апартман бр.3 и бр.6 - апартман со две соби, кујна и спална со 3 единечни кревети на 1 кат. Апартман бр.7 и бр.9 - апартман со две соби, кујна и спална со брачен и единечен кревет на 2кат. Апартман бр.8 - апартман со две соби, кујна и спална со 3 единечни кревети на 2кат.

  ВИЛА „ЗАФИРИЈА” – ПОЛИХРОНО

  €180,00
  Вилата ЗАФИРИЈА се наоѓа во мирен дел на само неколку минути од центарот и на 150 метри од плажа. Реновирана во 2019 година. Секое студио/апартман е опремено со мини кујна, бања, балкон, ТВ, WiFi (од 01 Јуни) и клима уред, вклучена во цената. Студио бр.2 и бр.3 – двокреветно студо, брачен кревет, на 1кат. Студио бр.6 и бр.7 – трикреветно студио, брачен и единечен кревет, на 2кат. Студио бр.Б – четворокреветно студио, 4 единечни кревети, на приземје. Апартман бр. А – трокреветен апартман со две соби, брачен во спална, единечен во кујна, на приземје. Апартман бр. 1 и бр.4 – трокреветен апартман со две соби, брачен во спална, единечен во кујна, на 1кат. Апартман бр.5 – трокреветен апартман со две соби, 2 единечни во спална, единечен во кујна, на 2кат. Апартман бр.8 – четворокреветен апартман, брачен во спална, два единечни во кујна, на 2кат. Координати 40.016444171277335, 23.527702230687996

  ВИЛА „СПАНОС” – ПОЛИХРОНО

  €99,00
  Вила СПАНОС се наоѓа централниот дел на Полихроно, на оддалеченост од 200м од плажа. Вилата располага со четворокреветни апартмани.Апартманите се наоѓаат на први спрат, Сите апартмани се опремени со кујна, сопствен тоалет, ТВ, клима и балкон. 200 М. од плажа

  ВИЛА „ ФУЛИС ”- ПОЛИХРОНО

  €220,00
  Вила ФУЛИС се наоѓа на влаезот во Полихроно, во мирен дел, оддалечена околу 50м од плажа. Вилата располага со трикреветни апартмани со дополнително легло, и четирикреветни апартмани. Трикреветните апартмани се наоѓаат на ниско приземје и спрат, а четирикреветните апартмани се само на ниско приземје. Сите апартмани се опремени со мини кујна, сопствен тоалет, ТВ и клима (вклучена во цена). Апартманите на спрат имаат страничен поглед на море од балкон. АПАРТМАНИТЕ НА НИСКО ПРИЗЕМЈЕ НЕМААТ КЛИМА. 1/3+1 апп се состои од спална соба со еден дупли кревет и еден единечен, посебно кујна со дополнително легло - софа, која може да се користи за дете до 12год. Макс. капацитет е 3 возрасни и едно дете до 12год. 1/4 апп се состои од спална со три поединечни кревети (или еден дупли и еден единечен кревет), и посебно кујна со еден стандарден кревет. Макс. капацитет е 4 возрасни и едно дете до 4год во кревет со родител. Вила ФУЛИС е од Б-категорија.