Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Неа Каликратија

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Апартман „Оги” – Неа Каликратиа

  €48,00
  Координати: 40.312165,23.062067 Апартман Оги е лоциран во вила во Неа Каликратиа со голем двор со лежалки на тревникот. Од плажа е оддалечен 300 м. Апартманот се состои од кујна со трпезарија, купатило, клима, ТВ. Апартманот има една спални соби со дупли кревет и со еден единечен кревет, во конфорното претсобје има една фотеља на спуштање со димензии 88*90. Апартманот има сопствена тераса. Максимум капацитет 4 лица.

  Дуплекс апартман „Лина” – Неа Каликратиа

  €48,00
  Апартман Лина е лоциран во центарот на Каликратиа, на 100 м. од плажа 20 м. од пешачката зона и 50м. од пак со лулашки за деца. ( на втор спрат во зграда). Апартманот е опремен со нов мебел и се состои од две спални соби, во едната има брачен кревет, во другата има два единечни кревети, салон со кујна и трпезарија која излегува на балкон со поглед на море, во дневната има кауч на спуштање за две лица. Апартманот има клима и ТВ Максимален капацитет 6 лица

  Дуплекс Апартман „Даме” – Неа Каликратиа

  €48,00
  Координати: 40.312165,23.062067 Апартман Даме е лоциран во вила во Неа Каликратиа со голем двор со лежалки на тревникот. Од плажа е оддалечен 300 м. Апартманот се состои од кујна со трпезарија, купатило, клима, ТВ. Апартманот има две спални соби, едната е со два единечни кревети во другата спална има дупли кревет. Апартманот има сопствена тераса. Максимум капацитет 4 лица.