Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Торони

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  "АПАРТ ХОТЕЛ ФАЈ" - Торони

  €100,00
  Торони на југоисточниот дел од вториот крак полуостровот Ситонија.Долгата песочна плажа и тиркизната боја на егејот заокружени со боровата шума го прават ова место вистински рај.Убава пешачка патека покрај плажа,многу детски занимливости,ресторани,маркети ,а пред се и највкусната и свежа риба се служи во Торони.Идеално место за одмор за секоја возраст. Апартхотел FAY е лоцирана на само 30 метри од плажа. Убаво опремени 1/3 студија во кои има дупли (француски кревет) и поединечен кревет на извлекување. Сите соби се опремени со: комплетно опремена кујна, решо, ТВ, WI-FI, клима уред, купатило, пешкири, балкони со страничен поглед на море, комарници и ролетни на прозорите и паркинг Координати: 39.989290, 23.89822939°59’21.4″N 23°53’53.6″E