Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Врахос

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  ВРАХОС

  €160,00
  ВРАХОС БИЧ - се наоѓа на 600 км од Скопје, веднаш по Парга (околу 30км). Сместен на преубава, два километри долга плажа, ви овозможува прекрасен одмор на тиркизното Јонско море. Изобилува со таверни, и рибни ресторани сместени по убавото шеталиште покрај море. Врахос секако ќе ви понуди преубав одмор во едно мало, мирно место богато со борова шума имаслинови дрва. Вила ФИЛОКСЕНИЈА се наоѓа на крајниот дел од плажата на Врахос во помирен дел, на околу 50 метри од плажа во прекрасен двор со природни сенки од маслинови дрва. Вилата има сопствен паркинг (ограничен капацитет) и лежалки на плажа кои се бесплатни доколку гостите порачаат пијалок од барот. Вилата располага со двокреветни и трикреветни студија и четворокреветни апартмани. Сите се со балкон, комплет опремена мини кујна, сопствен тоалет, ТВ, Wi-Fi и клима(се доплаќа 5 евра на ден). Координати: 39°10'11.5"N 20°33'14.4"E 39.169863, 20.553990 Вила ИЈОНИЈАН ВЈУ се наоѓа на височинка околу 70 метри од плажа и има прекрасен поглед на целиот залив. Вилата има сопствен паркинг, расоплага со модерно опремени четворокреветни пространи апартмани. Сите апартмани имат свој балкон со поглед на море, комплет опремена кујна, ТВ, сопствено купатило и клима (се доплаќа 5евра ден). Опис: апартманите се на 1 кат, имаат две простории, спална со 1 брачен кревет и кујна со 2 единечни кревети. ДУПЛЕКС апартманот е на 1 кат има три простории, спална соби со брачен кревет, детска соба со два единечни кревети и дневен престој со кауч на извлекување и кујна. Координатри: 39°11'04.7"N 20°32'22.2"E 39.184626, 20.539502