Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Гранд Хотел 4*

  €39,00
  GRAND HOTEL 4* - Банско 
  РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% попуст за резервација и уплата до 30.09.2020| 15% попуст за резервација и уплата до 15.10.2020 | 10 % попуст за резервација и уплата до 31.10.2020.
  БОНУСИ : 7=6, 14=11 за период на престој 01.12.2020-13.03.2021 | 5=4 за период на престој 01.12-20.12.2020 (се комбинира со попуст за рана резервација)
  Цените се по лице за 1 ноќ.
   на база ПОЛУПАНСИОН
  01.12-
  20.12.2020
  21.12-27.12.2020 28.12-
  03.01.2021
  04.01-
  08.01.2021
  09.01-
  12.02.2021
  13.02-
  05.03.2021
  06.03-
  13.03.2021
  Вид на сместување мин. 3 ноќи мин. 3 ноќи мин. 4 ноќи мин. 3 ноќи  мин. 3 ноќи мин. 3 ноќи мин. 3 ноќи
  Двокреветна соба стандард (2+0)                              39€              56 €            85 €             58 €            51 €             57 €            42 €
  Двокреветна соба делукс (макс 2 в.+1 д. до 5.99 год.)           44 €             62 €            91 €             64 €            57 €             63 €            48 €
  Еднокреветна соба (1+0)            62 €             90 €  /              93 €            83 €             92 €            68 €
  Едноспален апартман (макс 3 в. + 1д. до 5.99 год.)            50 €             68 €          103 €             70 €            64 €             69 €            54 €
  Двоспален апартман (макс 4 в. + 1д. до 5.99 год.)            45 €             63 €            92 €             65 €            59 €             63 €            48 €
  Егзекутив соба (2+0            58 €             76 €          105 €             78 €            72 €             77 €            62 €
  Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, користење на сауни, парна бања, турска бања, фитнес, ски гардеробер, транспорт до жичарница
  Дополнителни услови
  ▪ Деца до 5.99 год. со 2 возрасни - бесплатно
  ▪ Деца од 6-11.99 год. на дополнително легло - 50% попуст 
  ▪ Возрасен на дополнително легло  - 30% попуст
  ▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 75€, дете - 40€
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
  GRAND HOTEL 4* - Банско 
  РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% попуст за резервација и уплата до 30.09.2020| 15% попуст за резервација и уплата до 15.10.2020 | 10 % попуст за резервација и уплата до 31.10.2020.
  БОНУСИ : 7=6, 14=11 за период на престој 01.12.2020-13.03.2021 | 5=4 за период на престој 01.12-20.12.2020 (се комбинира со попуст за рана резервација)
  Цените се по лице за 1 ноќ.
   на база ПОЛУПАНСИОН
  01.12-
  20.12.2020
  21.12-27.12.2020 28.12-
  03.01.2021
  04.01-
  08.01.2021
  09.01-
  12.02.2021
  13.02-
  05.03.2021
  06.03-
  13.03.2021
  Вид на сместување мин. 3 ноќи мин. 3 ноќи мин. 4 ноќи мин. 3 ноќи  мин. 3 ноќи мин. 3 ноќи мин. 3 ноќи
  Двокреветна соба стандард (2+0)                              39€              56 €            85 €             58 €            51 €             57 €            42 €
  Двокреветна соба делукс (макс 2 в.+1 д. до 5.99 год.)           44 €             62 €            91 €             64 €            57 €             63 €            48 €
  Еднокреветна соба (1+0)            62 €             90 €  /              93 €            83 €             92 €            68 €
  Едноспален апартман (макс 3 в. + 1д. до 5.99 год.)            50 €             68 €          103 €             70 €            64 €             69 €            54 €
  Двоспален апартман (макс 4 в. + 1д. до 5.99 год.)            45 €             63 €            92 €             65 €            59 €             63 €            48 €
  Егзекутив соба (2+0            58 €             76 €          105 €             78 €            72 €             77 €            62 €
  Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, користење на сауни, парна бања, турска бања, фитнес, ски гардеробер, транспорт до жичарница
  Дополнителни услови
  ▪ Деца до 5.99 год. со 2 возрасни - бесплатно
  ▪ Деца од 6-11.99 год. на дополнително легло - 50% попуст 
  ▪ Возрасен на дополнително легло  - 30% попуст
  ▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 75€, дете - 40€
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден