Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Дубаи

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Дубаи Нова Година 2019

  €895,00
  НОВА ГОДИНА ВО ДУБАИ - ГРАДОТ НА ЛУКСУЗОТ И РАСКОШОТ 30.12.2018 - 04.01.2019 5 НОЌЕВАЊА / 6 ДЕНА Промотивни цени за хотел Ibis Dubai Deira City Centre! Вклучена полудневна екскурзија во Дубаи и посета на Dubai Frame Вклучена посета на Лувр за време на турата до Абу Даби