Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Шпанија

  Шпанија Шпанија

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  HOTEL VILLA GARBI **

  €390,00
  Локација: 300м од плажа во центар
  Опременост на соби: бања, WC, TV сателтиска, балкон, сеф (екстра)
  Хотелски содржини:, базен, 24h сервис, Wi-Fi, playstation4

  Венеција

  €20,00
  *превоз + повратна карта за брод (Punta Sabioni- Venezia – Punta sabioni)
  Прошетка и разглед низ Венеција: Дуждевата Палата, плоштадот и базиликата San Marco, Венецијанските столбови, каналот Grande, мостот Rialto, Santa Maria della Salute, мостот на воздишките... Слободно време за индивидуални прошетки.

  HOTEL ARMONIA

  €369,00
  Локација: во центар, 300м од плажа
  Опременост на соби: WC, бања, балкон
  Хотелски содржини: базен, бар – кафетерија, сеф (екстра)

  HOTEL CLIPPER 2*

  €409,00
  Локација: 400м од плажа
  Опременост на соби: бања, WC, TV сателтиска, сеф (екстра)
  Хотелски содржини: ресторан, бар, базен, Wi-Fi

  HOTEL COPACABANA

  €339,00
  Локација: 350м од плажа Опременост на соби: WC, бања, клима, балкон, сеф (екстра) Хотелски содржини: ресторан, бар, базен, билијард, пинг понг

  HOTEL DON JUAN 3*

  €419,00
  Локација: 400м од плажа, < bi/> Опременост на соби: Клима, WC, бања, TV сателитска, балкон, сеф (екстра) < bi/> Хотелски содржини: ресторан, бар, ноќен клуб, 2 отворени 1 затворен базен, градина, тениски терени (екстра), пинг понг, мини клуб за деца, секоја вечер организирано шоу со аниматори, Wi-Fi < bi/>

  HOTEL DON JUAN CENTER 2*

  €399,00
  Локација: 200м од плажа во строг центар на пешачка зона Опременост на соби: WC, бања, сеф (екстра) Хотелски содржини: ресторан, бар, базен, playstation4 Wi-Fi, rent a bike

  HOTEL DON JUAN PALACE 4*

  €395,00
  Локација: 400м од плажа, Опременост на соби: Клима, WC, бања, TV сателитска, балкон, сеф (екстра) Хотелски содржини: ресторан, бар, ноќен клуб, 2 отворени 1 затворен базен, градина, тениски терени (екстра), пинг понг, мини клуб за деца, секоја вечер организирано шоу со аниматори, Wi-Fi

  HOTEL FENALS GARDEN 4*

  €389,00
  Локација: на 400м од плажа феналс, 900м од центар на Лорет
  Опременост на соби: Балкон, WC, бања, фен, клима, TV сателитска, сеф (екстра)
  Хотелски содржини: Градина, СПА и фитнес, Џакузи, базен, Wi-Fi FREE