Понуди
  Filters
  Пребарување

  Флогита

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  OK АПАРТМАНИ – НЕА ФЛОГИТА

  €229,00
  НЕА ФЛОГИТА, туристичко место,на западната страна од првиот крак Касандра во областа Халкидики. Се издвојува со нај долгата песочна плажа на Халкидики, бистрината на водата, авенијата на палмите, боровите, бујната вегетација, многубројните ресторани, продавници и детски забавни паркови. Сето ова ќе Ви ги исполнат деновите на Вашиот одмор незаборавни. На само 5-7 минути возење ве пресретнува н градот Неа Мудања еден од најголемите градови во областа Халкидики.
  Вилата с енаоѓа во Неа Флогита на прв ред од плажa. Вилата располага со два апартмани 2B 2/2+2 и 2B 2/2+2 на прв кат. Двата апартмани имаат комплетно опремен акујна, сопствена бања, ТВ, Wi-Fi ,клима чие користење е бесплатно, и тераси со директен поглед на море. На долниот кат од вилата има пицерија, која е достапна за гостите.Во близина н авилата се наоѓа пазар-10м , пекара-100м и маркет -100м.
  Опис на апартманите: ок 1 – Двостален апартман 2/2+2 – одделни спални, со 4 редовни легна и 2 дополнителни легла ок 2 – Двоспален апартман 2/2+2 – одделни спални, со 4 редовни легла и 2 дополнителни легла

  ВИЛА „ANA“ – НЕА ФЛОГИТА

  €75,00
  НЕА ФЛОГИТА, туристичко место,на западната страна од првиот крак Касандра во областа Халкидики. Се издвојува со нај долгата песочна плажа на Халкидики, бистрината на водата, авенијата на палмите, боровите, бујната вегетација, многубројните ресторани, продавници и детски забавни паркови. Сето ова ќе Ви ги исполнат деновите на Вашиот одмор незаборавни. На само 5-7 минути возење ве пресретнува нa градот Неа Мудања еден од најголемите градови во областа Халкидики.
  Вила Ана се наоѓа на само 50 метри од прекрасната песочна плажа.Вилата располага со четирикреветни и петокреветни апартмани. Секој апартмaн има по две простории, спална и комплетно опремена кујна со додатни лежаи, бања, клима (вклучена во цената), интернет и ТВ.

  ВИЛА „CORFU“ – НЕА ФЛОГИТА

  €50,00
  НЕА ФЛОГИТА, туристичко место,на западната страна од првиот крак Касандра во областа Халкидики. Се издвојува со нај долгата песочна плажа на Халкидики, бистрината на водата, авенијата на палмите, боровите, бујната вегетација, многубројните ресторани, продавници и детски забавни паркови. Сето ова ќе Ви ги исполнат деновите на Вашиот одмор незаборавни. На само 5-7 минути возење ве пресретнува н градот Неа Мудања еден од најголемите градови во областа Халкидики.
  Вила “CORFU” е лоцирана во центарот на Неа Флогита, спроти хотел Корфу, и на околу 50 м. од плажата. Располага со четворокреветни и петокреветни апартмани и четворокреветни студија, пространи, модерно дизајнирани, со комплетно опремена кујна, WC, клима (вклучена во цената), и пространи тераси

  ВИЛА „ELLI“ – НЕА ФЛОГИТА

  €69,00
  НЕА ФЛОГИТА, туристичко место,на западната страна од првиот крак Касандра во областа Халкидики. Се издвојува со нај долгата песочна плажа на Халкидики, бистрината на водата, авенијата на палмите, боровите, бујната вегетација, многубројните ресторани, продавници и детски забавни паркови. Сето ова ќе Ви ги исполнат деновите на Вашиот одмор незаборавни. На само 5-7 минути возење ве пресретнува н градот Неа Мудања еден од најголемите градови во областа Халкидики.

  ВИЛА „JOZEF“ – ФЛОГИТА

  €85,00
  Вилата се наоѓа во Флогита. Од плажа е одалечена 100 метри и е во првата линија на вили. Располага со 1/5 дуплекс апартмани со две спални и дневна-кујна, 1/2+2 апартмани со два единечни кревети во спалната и кревет на расклопување во кујната и 1/4 студиа со брачен кревет и два единечни кревети. Сите соби се со опремена кујна, сопствена бања, ТВ, клима уред (вклучен во цената).

  ВИЛА „KONSTANTION I DESPINA“

  €80,00
  Вилата се наоѓа во мирниот дел на Флогита. Од плажа е одалечена од 5-7 мин. (околу 450м.), додека од центарот на Флогита околу 10 мин. Вилата располага со 1/6 дуплекс апартмани со две спални соби со по два кревета и дневна-кујна каде се наоѓаат уште 2 кревета. Сите соби се со опремена кујна, сопствена бања, ТВ, клима уред (вклучен во цената). Гостите кои патуваат со сопствен превоз имаат можност да ги паркираат своите возила во непосредна близина на вилата. Вилата е комплетно нова и е идеална за оние кои сакаат квалитатено и пространо сместување и мирен одмор.

  ВИЛА „SHARK“ – ФЛОГИТА

  €70,00
  Вилата се наоѓа во грaдчето Неа Флогита познато по бројните таверни, ресторани барови, чистото море и убавата плажа. Од плажа е одалечена само неколку метри и е во првата линија на вили. Располага со 1/4 дуплекс апартмани со две спални и кујна на прв кат. Апартманите се со опремена кујна, сопствена бања, ТВ, клима уред (вклучен во цената).

  ВИЛА „МIHALIS“ – НЕА ФЛОГИТА

  NT102-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај
  €0,00
  Локација: 300м од плажа
  Опременост на соби: клима, WC бања ,TV сателитска, балкон
  Хотелски содржини: ресторан, бар, базен, џакузи, фитнес центар, билијард, игрoтека, Wi – Fi