Понуди
  Filters
  Пребарување

  Полихроно

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  ВИЛА „ЛИЦА ”- ПОЛИХРОНО

  €75,00
  Вила ЛИЦА – се наоѓа на 40метри од плажа. Вилата располага со 1/4апартмани на високо приземје со балкон. Сите апартмани се со комплет опремена кујна, бања, ТВ со сателитска, Wi-Fi и клима (вклучена во цена). Опис на апратманите: 1/4 апартман – лоцирани на високо приземје со сопствен балкон, со две простории, спална со 3 кревети и кујна со еден кревет.

  ВИЛА „ХРИСТОС” – ПОЛИХРОНО

  €70,00
  Вила ХРИСТОС – се наоѓа на 300 метри од плажа во мирно опкружување. Вилата располага со 1/3апартмани и 1/4дуплекс апартмани, сите се со балкон, комплет опремена кујна, бања, ТВ, Wi-Fi и клима (вклучена во цена)
  Опис на апартманите: 1/3 апартман – лоцирани на 1 и 2 кат, две простории, спална со 3 поединечни кревети и кујна со трпезарија од каде се излегува на балкон. 1/4 дуплекс апартман – лицирани на 1 и 2 кат, три простории, две спални со по два поединечни кревети, од едната спална се излегува на балкон, и кујна со трпезарија и кревет на извлекување од каде исто така се излегува на балкон.

  ХОТЕЛ „NEAPOLIS“ – ПОЛИХРОНО

  €169,00
  Хотелот Неаполис е лоциран на прекрасната песочна плажа во центарот на Полихроно. Хотелот располага со 29 соби, 1/2, 1/3 и 1/3+1 соби. Овој хотел е идеален избор за оние кои сакаат да бидат блиску до плажа. Во склоп на самиот хотел има ресторан, кафе бар, пицерија, бесплатен интернет и централна клима. Сите соби се опремени со бања – реновирана во 2013 година, тераса, ТВ, клима уред (вклучена во цената).
  1/2 соби имаат по 2 стандардни легла,1/3 имаат 3 стандардни легла или 1 брачен и 1 единечен, 1/3+1 имаат 1 брачен, 1 единечен и едно дополнително легло (на извлекување).