Понуди
  Filters
  Пребарување

  Фурка

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  ВИЛА „ОКЕАНИС “ – ФУРКА

  €89,00
  Вила ОКЕАНИС се наоѓа во мирниот дел на Фурка и на оддалеченост на околу 40 метри од градската плажа. Располага со 1/4 апартмани на кат и на ниско приземје, со пространи тераси. Сите апартмани се комплетно опремени со мебел, тоалет, мини кујна, ТВ и клима уред чие користење е бесплатно.