Close
Понуди
  Filters
  Search

  Фурка

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Вила „ВАСИЛИС “ – Фурка

  €150.00
  ила VASILIS е лоцирана на идеална локација на само 20 м. од море и на 150 м. од центарот на Фурка. Располага со четворокреветни апартмани, од кои во спалната соба има бдацен кревет, а во другата соба има два единечни кревети. Апартманите располагаат со мини-кујна, тоалет, клима уред, ТВ… Вилата има WI-FI.

  Вила „ДИНИРА “ – Фурка

  €150.00
  Вила DINIRA е убав објект лоциран на првата улица која поминува покрај брегот на Фурка. Оваа вила препознатлива по белата фасада и големите балкони. Располага со трокреветни студиа + кревет фиока и се со ориентација кон морето. Студијата располагаат со сите потребни содржини: мебел, ТВ, клима уред, тоалет, мини-кујна… Близината до градската плажа, како и до останатите објекти: ресторани и супермаркети, ја издвојуваат како одличен објект за одмор. Вилата има WI-FI. Координати : 40.00251675304959, 23.383007242873322   вила ДИНИРА, Фурка