Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Хотел Самоков 4*

  €26,00
  Локација : во центарот на Боровец Заобиколен од борова шума, хотелот нуди пријатна атмосфера во текот на целата година. На располагање на своите гости им нуди ски училиште, ски гардеробер, 8 конференциски сали, 2 ресторани, барови, ноќен клуб, куглана, билијард, пинг понг, фризерски салон, спа центар. СПА Центар : внатрешен базен, џакузи, фитнес, хидромасажна бања, солариум, сауна, парна бања, турска бања, арома сауна, масажи и процедури …

  Локација : во центарот на Боровец
  Заобиколен од борова шума, хотелот нуди пријатна атмосфера во текот на целата година. На располагање на своите гости им нуди ски училиште, ски гардеробер, 8 конференциски сали, 2 ресторани, барови, ноќен клуб, куглана, билијард, пинг понг, фризерски салон, спа центар.
  СПА Центар : внатрешен базен, џакузи, фитнес, хидромасажна бања, солариум, сауна, парна бања, турска бања, арома сауна, масажи и процедури …

  Ценовник:

   

  SAMOKOV 4* - Боровец
  www.samokov.com
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 31.10.2017
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 30.11.2017
  БОНУСИ : 5=4, 6=5, 7=6...14=12 за пристигнувања од 05.01-31.01.2018 (вкл.) и од 01.03-31.03.2018 (вкл.) - важи за рез. од 01.12.2017
  Цените се по лице за 1 ноќевање 29.12-04.01.2018 05.01-12.01.2018 13.01-02.02.2018 20.12-28.12.2017
  Вид на сместување | Период на престој (мин. 5 ноќ.) 03.02-16.02.2018 17.02-26.02.2018 27.02-31.03.2018
  НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
  Двокреветна соба 2+1            52.00 €           39.00 €           33.00 €           26.00 €
  ПОЛУПАНСИОН
  Двокреветна соба 2+1            55.00 €           43.00 €           37.00 €           31.00 €
  Во цената е вклучено :  појадок / појадок и вечера, користење на внатрешен базен, паркинг, интернет во лоби.
  Дополнителни услови
  Деца до 4.99 год. - бесплатно
  ▪ Деца од 5-11.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба - 50% попуст
  ▪ Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба - 15% попуст
  ▪ Дете до 11.99 год. на редовно легло - 50% попуст
  ▪ Доплата за еднокреветна соба - 20€ на ден
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 50€, дете од 2-11.99 год. - 35€
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

   

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  Локација : во центарот на Боровец
  Заобиколен од борова шума, хотелот нуди пријатна атмосфера во текот на целата година. На располагање на своите гости им нуди ски училиште, ски гардеробер, 8 конференциски сали, 2 ресторани, барови, ноќен клуб, куглана, билијард, пинг понг, фризерски салон, спа центар.
  СПА Центар : внатрешен базен, џакузи, фитнес, хидромасажна бања, солариум, сауна, парна бања, турска бања, арома сауна, масажи и процедури …

  Ценовник:

   

  SAMOKOV 4* - Боровец
  www.samokov.com
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 31.10.2017
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 30.11.2017
  БОНУСИ : 5=4, 6=5, 7=6...14=12 за пристигнувања од 05.01-31.01.2018 (вкл.) и од 01.03-31.03.2018 (вкл.) - важи за рез. од 01.12.2017
  Цените се по лице за 1 ноќевање 29.12-04.01.2018 05.01-12.01.2018 13.01-02.02.2018 20.12-28.12.2017
  Вид на сместување | Период на престој (мин. 5 ноќ.) 03.02-16.02.2018 17.02-26.02.2018 27.02-31.03.2018
  НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
  Двокреветна соба 2+1            52.00 €           39.00 €           33.00 €           26.00 €
  ПОЛУПАНСИОН
  Двокреветна соба 2+1            55.00 €           43.00 €           37.00 €           31.00 €
  Во цената е вклучено :  појадок / појадок и вечера, користење на внатрешен базен, паркинг, интернет во лоби.
  Дополнителни услови
  Деца до 4.99 год. - бесплатно
  ▪ Деца од 5-11.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба - 50% попуст
  ▪ Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба - 15% попуст
  ▪ Дете до 11.99 год. на редовно легло - 50% попуст
  ▪ Доплата за еднокреветна соба - 20€ на ден
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 50€, дете од 2-11.99 год. - 35€
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден