Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Производот е означен со '2019'

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Continental Hotel Hurghada 5*****

  €0,00
  ХОТЕЛ СО ЕКСКЛУЗИВИТЕТ ЗА МАКЕДОНСКИ ПАЗАР Локација: Познатиот Continental Hurgada хотел, се наоѓа на прекрасна песочна плажа, на почетокот на Мемша, на самото шеталиште на новиот дел на Хургада. Од центарот на Хургада, Сакала, е оддалечен 4км а од аеродромот 6км. Соби: има 252 соби и 15 апартмани со бања, ЛЦД сателитска ТВ, телефон, клима, сеф, мини бар и балкон или тераса. Содржини: еден главен и 4 а ла кат ресторани, бар на панорамска тераса со поглед на Црвено Море и неколку други барови меѓу кои и прочуениот Капетанов Бар, дискотека, козметички салон. Спорт и забава: Два базена со детски дел, билјард, пинг понг, тениски игралишта, 2 сквош терени, фитнес центар, центар за нуркање и бројни спортови на вода, спа центар. Разни дневни и вечерни анимации од професионален тим на аниматори.

  Coral Beach Resort

  €370,00
  Coral Beach Resort http://coralbeach.com-hurghada.com/ Хотелот е лоциран на 5 минути пешачење од плажа, со поглед на Црвеното Море во Хургада на одлична позиција, има приватна плажа и 2 надворешни базени. Исто така има тениско игралиште и продавници во шопинг пасажот. Располага со пространи соби осветлени со големи прозори , опремени со ТВ, купатило, клима, телефон, софа и определен број на кревети според типот на собата, балкон, сеф. Покрај тоа располага со Диско клуб, ресторани каде може да бидете послужени со разновидна интернационална кујна, морски специјалитети , со повеке барови каде ќе може да уживате во освежителните коктели и египетското кафе. Гостите може да користат и услуги на центарот за нуркање, одбојка на плажа, игралиште , амфитеатар и многу организирани забави. Услуга: All Inclusive Early booking цените се валидни за резервации до 30.04 со 50% уплата

  Dana Beach Resort 5*****

  €0,00
  Положба: Хотелскиот комплекс се наоѓа во местото Сафага, во јужниот дел на Хургада. и на окулу 10км. од Сакала и аеродромот во Хургада. Зафаќа посед со површина од 181.000м2 и му припаѓа на познатиот ланец на хотели, Пикалбатрос. Плажа: Има приватна, песочна плажа и поеради големата просторност, хотелот на гостите им нуди бротчиња кои ги возат до плажа во термини од 06:00h до 18:00h, а возењето трае 5 до 7 мин. Sadrzaj: Recepcija, menjacnica, bankomat, pet restorana i deset barova, diskoteka, otvoreni bazen u laguna stilu, deciji bazen, deciji klub, Wi-Fi internet u lobiju, biblioteka, animacija tokom dana i veceri. Posebno se placaju: satl bus do Hurgade, mini bar, telefon, internet, sobna usluga, stoni tenis, bilijar, SPA centar, sportovi na vodi, sisa, jahanje, fitnes i pice posle 24h, usluge pranja i peglanja. Сместување: Собите се двокреветни (Со два одвоени или еден брачен кревет ) или двокреветни со помошно легло. Стандардните соби се со површина од 35м2 а фамилијарните 48м2. Сите соби имаат телефон, САТ ТВ, мини бар, сеф, фен за коса, клима.. Услуга: Се Вклучено аспоред хотелските правила.

  Desert Rose Resort 5*****

  €0,00
  ХОТЕЛ СО ЕКСКЛУЗИВИТЕТ ЗА МАКЕДОНСКИ ПАЗАР Локација: Хотелскиот комлекс е сместен во прекрасна градина на простор од 300 000 м2 , покрај самата песочна плажа долга 1км.Од стариот гратски сентар на Хургада, Сакале, е оддалечен 14км а од новиот центар Мемше 9км и само 2км од аеродромот. Соби: Хотелот има 912 соби и апартмани современо опремени, со бања, ЛЦД САТ ТВ,клима, сеф, мини бар. Содржини: Еден главен и два а ла карт ресторани, 8 барови, дискотека, интернет центар, театар на отворено. Спорт и забава: На располагање на гостите се три базени, од кои еден олимписки, со посебен дел за најмладите, игралишта за одбојка, фудбал, тенис, билјард, пинг понг, спортови на вода, спа центар,фитнес сала. Хотелот организира разни анимации за своите гости.

  Elysees Dreams Beach Hotel

  €349,00
  www.elyseeshotel.net Локација: Хотелот има прекрасна приватна песочна плажа, одвоена од истиот со улица меѓутоа хотелот е поврзан со плажата со мост кој е изграден изнад улицата. Оддалечен е 1км од Мемше, 3км од Сакале, 5км од аеродром. Соби: Има 130 соби и 48 апартмани, сите со бања, фен, САТ ТВ, телефон, сеф, мини бар и клима уред. Содржини: Покрај главниот ресторан, хотелот има и ресторан а ла карт и два бара на самата плажа, еден бар покрај базенот, дискотека, фризерски салон, интернет центар, продавници и др. Спорт и забава: Хотелот има два отворени базени и еден детски, теретана, спортови на вода, пинг понг, билјард, одбојка на песок, спортови на вода, центар за нуркање, спа центар, игралиште за најмладите на самата плажа и др..

  Grand Seas HOSTMARK Resort 4****

  €369,00
  ХОТЕЛ СО ЕКСКЛУЗИВИТЕТ ЗА МАКЕДОНСКИ ПАЗАР www.grandseas-hostmark.com Локација: Сместен е на преубава песочна плажа со природна лагуна, оддалечен 12км о центарот на Хургада и 8 од аеродромот. . Соби: Вкупно има 230 соби, секоја со бања, фен, САТ ТВ, телефон, мини бар, клима уред, сеф, балкон или тераса.. Содржини: Хотелот има главен ресторан во кој се служат специјалитети од целиот свет, 2 а ла карт, 3 бара, дискотека, интернет центар, продавници, менувачница, фризерски салон.. Спорт и забава: Голем базен со дел за деца, 2 тениски терени, пинг понг, билјард разни спортови на вода, центар за нуркање, спа центар, мини клуб, забавен парк на плажа со анимации за најмладите.

  2019