Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Производот е означен со '2019'

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Aqua Vista Hotel

  €494,00
  Aqua Vista Hotel https://www.pickalbatros.com/ Овој модерен хотелски комплекс го нуди најдоброто од египетскиот шарм и топлината на сонцето. Без разлика дали планирате романтично патување, активен одмор или семејно патување, тука можете да најдете нешто за секого. Сместен меѓу убави градини и опкружен со 3 кристални базени украсени со палми. Овој хотел има се што ви треба за релаксација и целосно подмладување со помош на разните хотелски специјални понуди, како што се третманите кои се мешавина на антички и современи методи. Се наоѓа на 8км одалеченост од аеродромот и 21км од стариот центар на Хургада. Услуга: All Inclusive Early booking цените се валидни за резервации до 30.04 со 50% уплата

  Arabia Azur Resort 4****

  €481,00
  Arabia Azur Resort http://www.giftunazurresort.com/ Arabia Azur Resort е сместен на брегот на Црвено Море, на 5 минути возење од динамичниот кварт Ал Сакала во Хургада. Во понудата има отворен олимписки базен, долга приватна плажа, сопствено пристаниште и соби со балкони кои гледаат на море. Собите во хотелот се уредени во пастелни бои и имаат прозори од подот до таванот и сите се со балкон или тераса со поглед на море или на базен. Секоја соба е опремена со минибар и телевизор со сателитски канали. Во текот на попладнето може да се опуштите на лежалките на плажа или покрај спортскиот базен. Исто така може да го истражувате гребенот во лагуната, која се наоѓа во непосредна близина на песочната плажа. Клубот на здравје нуди опуштени третмани за нега на телото и теретана. Во 4-те ресторани на хотелот Arabia Azur подготвуваат разновидни јадења, вклучително и специјалитети од Италијанска, Ориентална и модерна "fjuzn" кујна. Во коктели и оброци на база на шведска маса можете да уживате во барот Марина на плажа, од кој се гледа Црвено море. Хотелот Arabia Azur е 15 минути возење од меѓународниот аеродром Хургада. На располагање имате и изнајмување на автомобили. Овој објект исто така има една од најдобрите локации во градот Хургада! Гостите се задоволни со локацијата во споредба со други објекти во оваа област. Услуга: All Inclusive Early booking цените се валидни за резервации до 30.04 со 50% уплата

  Bella Vista 4****

  €399,00
  Bella Vista 4*, Hurghada Локација: Хотелот се наоѓа во центарот на Хургада, на своја, сопствена плажа, на само 6км. од Аеродромот и е комплетно реновирен 2006год. Соби : Изграден е во форма на потковица, така што сите 250 соби имаат поглед на море или на базен. Сите соби имаат купатило ( туш/ВЦ ), фен, САТ ТВ, телефон, клима уред, сеф, мини бар, тераса или балкон. Содржини: Покрај главниот ресторан, на гостите им се на располагање 3 а ла карт ресторани, бар во лоби, на плажа и покрај базен. Во состав на хотелот има и фризерски салон, менувачница, неколку продавници, сервис за перење и пеглање и интернет центар. Спорт и забава : Хотелот има голем базен со плиток дел за деца. Од содржини на гостите на располагање им се центарот за гњурење, пинг понг, одбојка на песок, сауна, парна бања, фитнес сала и џакузи.

  Bellevue El Gouna 4****

  €481,00
  Bellevue El Gouna https://www.hotels.elgouna.com/bellevue-beach-hotel/ Лоциран во областа El Gouna во регионот на Црвеното Море, на 25 километри од Хургада, Bellevue Beach Hotel располага со спа центар и приватна плажа. Ресортот има целогодишен отворен базен и тераса, а гостите можат да уживаат во оброк во ресторанот. Секоја соба има телевизор со сателитски канали. Тераса или балкон се вклучени во одредени соби. Сите соби се опремени со бања опремена со туш. На располагање е 24-часовна рецепција, услуги на хемиско чистење, услуга во соба и продавница за сувенири. Гостите можат да уживаат во различни активности во околината, вклучувајки голф и нуркање. Најблискиот аеродром е Меѓународниот аеродром Хургада, 27 км од хотелот. El Gouna е одличен избор за патници заинтересирани за спортови на вода, релаксација и плажи. Овој хотел, исто така, има една од најдобрите локации во Хургада, гостите добиваат многу повеке за своите пари во споредба со останатите локации во близината . Early booking цените се валидни за резервации до 30.04 со 50% уплата

  Caribbean World Resort Soma Bay 5*****

  €0,00
  www.caribbeanworldresort.com Локација: Фамилијарен хотел кој се протега на 140 000м2 на самата плажа од ситен песок во заливот Сома Беј, 40км од центарот на Хургада и 35км јужно од аеродромот. Соби: Хотелскиот комлекс се состои од 14 двокатни вили со вкупно капацитет од 529 пространи соби (50-55м2) удобни и конфорно опремени. Хотелски содржини: Покрај двата главни ресторани во кои се служат разни нтернационални специјалитети, хотелот располага и сопствен италјански ресторан, повеќе барови, дискотека, интернет центар. Спорт и забава: Три странични базена со три тобогана, детски базен, тениско игралиште, пинг понг, билјард, куглана, одбојка на плажа, центар за нуркање и сурфање, спа центар со туркс бања.

  Cleopatra Luxury Beach Resort 5*****

  €0,00
  Cleopatra Luxury Resort 5*, Makadi Bay Лоциран е во Заливот Макади, на 35км. од Марината во Хургада и на 30км. од Аеродром, дирекно на приватна, песочна плажа. Изобилува со содржини како 8 базени, Центар за нуркање, продавници, супермаркет, базар… Сите соби се декорирани со топли тонови, збогатени со богати драпери и со простор за седење. Опремени се со ТВ со рамен екран и мини бар.

  2019