Понуди
  Filters
  Пребарување

  Венеција

  €20,00
  *превоз + повратна карта за брод (Punta Sabioni- Venezia – Punta sabioni)
  Прошетка и разглед низ Венеција: Дуждевата Палата, плоштадот и базиликата San Marco, Венецијанските столбови, каналот Grande, мостот Rialto, Santa Maria della Salute, мостот на воздишките... Слободно време за индивидуални прошетки.
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично