Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Хотел КЛУБ А 3*, центар

  €45,00
  Копаоник е најголем планински масив и најпознат туристички и скијачки центар во Србија. Поради своите природни убавини е прогласен за Национален парк. Највисок врв е Pancicev vrh, 2017 м.. Скијашките терени се наоѓаат на висина од 1650 м – 2017 м. Снегот вообичаено доаѓа на крај на Ноември и трае до Мај. Снег има просечно 159 дена годишно.

  Hotel Club A 3* - Kopaonik
  https://www.cluba.rs/sr/pocetna/

  Цените се дадени по лице на ден на база Појадок и Вечера

  Период

  Смена

  Мин.ноќи

  Двокреветна Соба

  Трокреветна Соба

  Еднокреветна соба

  02.12-12.12

  Нед/Нед

  3

  45

  63

  12.12-17.12

  Нед/Пет

  5

  75

  105

  17.12-20.12

  Пет/Пон

  3

  45

  63

  20.12-27.12

  /

  3

  58

  81

  27.12-30.12

  Пон/Чет

  3

  60

  84

  27.12-02.01

  Пон/Нед

  6

  75

  105

  30.12-02.01

  Чет/Нед

  3

  95

  133

  31.12-02.01

  Пет/Нед

  2

  105

  147

  02.01-23.01

  Нед/Нед

  7

  75

  105

  23.01-06.02

  Нед/Нед

  7

  65

  91

  06.02-20.02

  Нед/Нед

  7

  75

  105

  20.02-06.03

  Нед/Нед

  7

  65

  91

  06.03-13.03

  Нед/Нед

  7

  75

  105

  13.03-20.03

  Нед/Нед

  3

  50

  70

  20.03-03.04

  Нед/Нед

  3

  45

  63

   

  Ценовник за Краток Престој
  Резервација на барање – исклучиво на 7 дена пред термин.

  Период

  Двокреветна Соба

  Трокреветна Соба

  Еднокреветна Соба

  06.01-09.01

  93

  130

  13.01-16.01

  93

  130

  20.01-23.01

  93

  130

  27.01-30.01

  81

  113

  03.02-06.02

  81

  113

  10.02-13.02

  105

  147

  17.02-20.02

  93

  130

  24.02-27.02

  81

  113

  03.03-06.03

  81

  113

  10.03-13.03

  93

  130

   

  Во цената е вклучено:
  - Појадок и вечера ( шведска маса)
  - Wi-Fi низ цел хотел
  - Користење на Спа Центар (внатрешен базен, сауна, џакузи)

  Во цената не е вклучено:
  - Туристичка такса 1€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години 0,60€ по лице на ден; Деца до 6,99 години ГРАТИС ( се наплаќа во агенција)
  - Надворешен паркинг 6€ по кола на ден (се наплаќа на лице место – резервација не е дозволена)

  Услови за деца:
  - Деца до 3,99 години ГРАТИС во присуство на 2 возрасни лица;
  - Деца 4-7 години доколку користи заедничко легло со родители 50% попуст;
  - Деца 4-11,99 години доколку користат сопствено легло 30% попуст;

  Политика за откажување:
  - Отказ или промена на термин се смета за валидна исклучиво кога се доставува во писмена форма;
  -15% од вкупната вредност на резервацијата ќе биде наплатена доколку се откаже резервацијата 30 дена пред почетокот на аранжманот;
  -30% од вкупната вредност на резервација ќе биде наплатена доколку се откаже резервацијата до 14 дена пред почетокот на аранжманот;
  -100% од вкушната вредност на резервацијата ќе биде наплатена доколку се откаже резервацијата во перод 14-0 дена пред почетокот на аранжманот;
  - Во случај гостинот да си замине порано од предвиден термин или не пристигне во хотелот на резервиран термин ке бидат наплатен целиот износ;

  Ковид политика:

  Хотелот – гарантира поврат на уплатени средства во случај:

  -Потврдено приуство на корона вирус на еден или повеќе лица на кој се оденсува резервацијата (доказ позитивен ПЦР тест)

  -Затварање на граници

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  Hotel Club A 3* - Kopaonik
  https://www.cluba.rs/sr/pocetna/

  Цените се дадени по лице на ден на база Појадок и Вечера

  Период

  Смена

  Мин.ноќи

  Двокреветна Соба

  Трокреветна Соба

  Еднокреветна соба

  02.12-12.12

  Нед/Нед

  3

  45

  63

  12.12-17.12

  Нед/Пет

  5

  75

  105

  17.12-20.12

  Пет/Пон

  3

  45

  63

  20.12-27.12

  /

  3

  58

  81

  27.12-30.12

  Пон/Чет

  3

  60

  84

  27.12-02.01

  Пон/Нед

  6

  75

  105

  30.12-02.01

  Чет/Нед

  3

  95

  133

  31.12-02.01

  Пет/Нед

  2

  105

  147

  02.01-23.01

  Нед/Нед

  7

  75

  105

  23.01-06.02

  Нед/Нед

  7

  65

  91

  06.02-20.02

  Нед/Нед

  7

  75

  105

  20.02-06.03

  Нед/Нед

  7

  65

  91

  06.03-13.03

  Нед/Нед

  7

  75

  105

  13.03-20.03

  Нед/Нед

  3

  50

  70

  20.03-03.04

  Нед/Нед

  3

  45

  63

   

  Ценовник за Краток Престој
  Резервација на барање – исклучиво на 7 дена пред термин.

  Период

  Двокреветна Соба

  Трокреветна Соба

  Еднокреветна Соба

  06.01-09.01

  93

  130

  13.01-16.01

  93

  130

  20.01-23.01

  93

  130

  27.01-30.01

  81

  113

  03.02-06.02

  81

  113

  10.02-13.02

  105

  147

  17.02-20.02

  93

  130

  24.02-27.02

  81

  113

  03.03-06.03

  81

  113

  10.03-13.03

  93

  130

   

  Во цената е вклучено:
  - Појадок и вечера ( шведска маса)
  - Wi-Fi низ цел хотел
  - Користење на Спа Центар (внатрешен базен, сауна, џакузи)

  Во цената не е вклучено:
  - Туристичка такса 1€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години 0,60€ по лице на ден; Деца до 6,99 години ГРАТИС ( се наплаќа во агенција)
  - Надворешен паркинг 6€ по кола на ден (се наплаќа на лице место – резервација не е дозволена)

  Услови за деца:
  - Деца до 3,99 години ГРАТИС во присуство на 2 возрасни лица;
  - Деца 4-7 години доколку користи заедничко легло со родители 50% попуст;
  - Деца 4-11,99 години доколку користат сопствено легло 30% попуст;

  Политика за откажување:
  - Отказ или промена на термин се смета за валидна исклучиво кога се доставува во писмена форма;
  -15% од вкупната вредност на резервацијата ќе биде наплатена доколку се откаже резервацијата 30 дена пред почетокот на аранжманот;
  -30% од вкупната вредност на резервација ќе биде наплатена доколку се откаже резервацијата до 14 дена пред почетокот на аранжманот;
  -100% од вкушната вредност на резервацијата ќе биде наплатена доколку се откаже резервацијата во перод 14-0 дена пред почетокот на аранжманот;
  - Во случај гостинот да си замине порано од предвиден термин или не пристигне во хотелот на резервиран термин ке бидат наплатен целиот износ;

  Ковид политика:

  Хотелот – гарантира поврат на уплатени средства во случај:

  -Потврдено приуство на корона вирус на еден или повеќе лица на кој се оденсува резервацијата (доказ позитивен ПЦР тест)

  -Затварање на граници