Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Хотел Лаки Банко 5* (Lucky Bansko)

  €35,00

  Ценовник:

   

   

  LUCKY BANSKO 5* – Банско 
  www.luckybansko.bg
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 15.10.2018 | 10% за резервација и уплата до 30.11.2018
  БОНУС ПОПУСТ : 10% попуст за мин. престој од 7 ноќевања во период од 11.01-20.01.2019
  БОНУСИ : 7=6 / 14=12 за период на престој 17.02-06.04.2019 
  Попустите и бонусите не се комбинираат и не важат за доплатата за полупансион.
  Цени по лице за 1 ноќ. на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.12-19.12.2018 20.12-26.12.2018 27.12-02.01.2019 11.01-20.01.2019
  03.01-10.01.2019 24.02-03.03.2019
  Вид на сместување 21.01-23.02.2019  
  Студио лукс 2+1                               35,00 €                              50,00 €                              86,00 €                                        42,00 €
  Едноспален апартман лукс 2+1                              46,00 €                              58,00 €                              98,00 €                                         52,00 €
  Едноспален апартман делукс 2+2                               55,00 €                              69,00 €                            108,00 €                                        63,00 €
  Едноспален апартман егзекутив 2+2                              70,00 €                              84,00 €                             110,00 €                                         77,00 €
  Двоспален апартман – лукс 4+1                               51,00 €                               55,00 €                            106,00 €                                        54,00 €
  Доплата за полупансион : возрасен – 16€, дете (4-11.99 год.) – 10€
  Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешени базени, солена соба, ледена соба, сауна, парна бања, џакузи, фитнес, детски кат, ски гардеробер, интернет.
  Дополнителни услови : 
  - Деца до 3.99 год. – бесплатно
  - Прво дете од 4-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
  - Второ дете од 4-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
  - Возрасен на дополнително легло – 40% попуст
  - За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
  - Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 130€, дете (4-11.99 год.)- 70€
  - Доплата за божиќна вечера на 25.12.2018 (задолжително) : возрасни – 50€, дете (4-11.99 год.)- 30€
  - Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  Ценовник:

   

   

  LUCKY BANSKO 5* – Банско 
  www.luckybansko.bg
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 15.10.2018 | 10% за резервација и уплата до 30.11.2018
  БОНУС ПОПУСТ : 10% попуст за мин. престој од 7 ноќевања во период од 11.01-20.01.2019
  БОНУСИ : 7=6 / 14=12 за период на престој 17.02-06.04.2019 
  Попустите и бонусите не се комбинираат и не важат за доплатата за полупансион.
  Цени по лице за 1 ноќ. на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.12-19.12.2018 20.12-26.12.2018 27.12-02.01.2019 11.01-20.01.2019
  03.01-10.01.2019 24.02-03.03.2019
  Вид на сместување 21.01-23.02.2019  
  Студио лукс 2+1                               35,00 €                              50,00 €                              86,00 €                                        42,00 €
  Едноспален апартман лукс 2+1                              46,00 €                              58,00 €                              98,00 €                                         52,00 €
  Едноспален апартман делукс 2+2                               55,00 €                              69,00 €                            108,00 €                                        63,00 €
  Едноспален апартман егзекутив 2+2                              70,00 €                              84,00 €                             110,00 €                                         77,00 €
  Двоспален апартман – лукс 4+1                               51,00 €                               55,00 €                            106,00 €                                        54,00 €
  Доплата за полупансион : возрасен – 16€, дете (4-11.99 год.) – 10€
  Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешени базени, солена соба, ледена соба, сауна, парна бања, џакузи, фитнес, детски кат, ски гардеробер, интернет.
  Дополнителни услови : 
  - Деца до 3.99 год. – бесплатно
  - Прво дете од 4-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
  - Второ дете од 4-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
  - Возрасен на дополнително легло – 40% попуст
  - За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
  - Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 130€, дете (4-11.99 год.)- 70€
  - Доплата за божиќна вечера на 25.12.2018 (задолжително) : возрасни – 50€, дете (4-11.99 год.)- 30€
  - Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден