Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  ЈАТ АПАРТМАНИ, центар

  €0,00
  Копаоник е најголем планински масив и најпознат туристички и скијачки центар во Србија. Поради своите природни убавини е прогласен за Национален парк. Највисок врв е Pancicev vrh, 2017 м.. Скијашките терени се наоѓаат на висина од 1650 м – 2017 м. Снегот вообичаено доаѓа на крај на Ноември и трае до Мај. Снег има просечно 159 дена годишно.

  ЈАТ АПАРТМАНИ, центар

  EARLY BOOKING   10%, за резервации до  15. Ноември

  Период

   

  29.Ное

  20.Дек

  20.Дек

  27.Дек

  27.Дек

  03.Јан

  03.јан

  10.Јан

  10.Јан

  17.Јан

  17.Јан

  24.Јан

  24.Јан

  31.Јан

  31.Јан

  14.Фев

  14.Фев

  21.Фев

  21.Фев

  28.Фев

  28.Фев

  14.Март

  Број на ноќевања

  7

  7

  7

  7

  7

  7

  7

  7

  7

  7

  7

  7

  Тип на Соба

  Макс. лица

   

  1 ноќевање гратис- вкалкулирано во цена

  0+1 / A

  2

  324

  342

  568

  355

  340

  355

  305

  540

  440

  419

  265

  230

  2+0 / B

  2

  340

  404

  616

  371

  347

  371

  319

  586

  481

  458

  291

  264

  1+1 / C

  3

  371

  441

  664

  403

  363

  403

  342

  631

  497

  474

  311

  271

  2+1 / D

  4

  442

  485

  703

  489

  458

  489

  416

  668

  605

  577

  379

  277

  3+1 / E

  5

  489

  678

  1,090

  616

  521

  616

  526

  1,036

  680

  647

  413

  379

  4+1 / F

  6

  553

  754

  1,204

  664

  608

  664

  571

  1,143

  780

  742

  494

  440

  Цените се во Еур по студио/апартман за 7 ноќевања

  ЦЕНАТА ВКЛУЧУВА:

  Наем на студио/апартман за дадениот период (7 ноќевања). Престој пократок од 7 ноќи – па барање, по цени за дневен престој

  ДОПЛАТИ:

  - Полупансион: 17 еур по лице на ден; Полн пансион 26 еур по лице на ден; Деца  2-10 год.  плаќаат  50% ; Деца до 2 год. бесплатно;
     За уплата на  7 полупансиони, се одобрува еден гратис.

  - Туристичка такса и осигурување се плаќаат на рецепција: Возрасни : 1,2 еур ; Деца  7 – 15год.: 0,8 еур. Деца до 7год.плаќаат само осигурување  0,2 еур на ден;

  НАПОМЕНИ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА:

  Попустот  10% се однесува на седумдневни резервација направени до 15.Ноември ( 100% уплата).За престој во период од 13-20 Дек. , попустот за рана резервација е до 30. Октомври. 

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  ЈАТ АПАРТМАНИ, центар

  EARLY BOOKING   10%, за резервации до  15. Ноември

  Период

   

  29.Ное

  20.Дек

  20.Дек

  27.Дек

  27.Дек

  03.Јан

  03.јан

  10.Јан

  10.Јан

  17.Јан

  17.Јан

  24.Јан

  24.Јан

  31.Јан

  31.Јан

  14.Фев

  14.Фев

  21.Фев

  21.Фев

  28.Фев

  28.Фев

  14.Март

  Број на ноќевања

  7

  7

  7

  7

  7

  7

  7

  7

  7

  7

  7

  7

  Тип на Соба

  Макс. лица

   

  1 ноќевање гратис- вкалкулирано во цена

  0+1 / A

  2

  324

  342

  568

  355

  340

  355

  305

  540

  440

  419

  265

  230

  2+0 / B

  2

  340

  404

  616

  371

  347

  371

  319

  586

  481

  458

  291

  264

  1+1 / C

  3

  371

  441

  664

  403

  363

  403

  342

  631

  497

  474

  311

  271

  2+1 / D

  4

  442

  485

  703

  489

  458

  489

  416

  668

  605

  577

  379

  277

  3+1 / E

  5

  489

  678

  1,090

  616

  521

  616

  526

  1,036

  680

  647

  413

  379

  4+1 / F

  6

  553

  754

  1,204

  664

  608

  664

  571

  1,143

  780

  742

  494

  440

  Цените се во Еур по студио/апартман за 7 ноќевања

  ЦЕНАТА ВКЛУЧУВА:

  Наем на студио/апартман за дадениот период (7 ноќевања). Престој пократок од 7 ноќи – па барање, по цени за дневен престој

  ДОПЛАТИ:

  - Полупансион: 17 еур по лице на ден; Полн пансион 26 еур по лице на ден; Деца  2-10 год.  плаќаат  50% ; Деца до 2 год. бесплатно;
     За уплата на  7 полупансиони, се одобрува еден гратис.

  - Туристичка такса и осигурување се плаќаат на рецепција: Возрасни : 1,2 еур ; Деца  7 – 15год.: 0,8 еур. Деца до 7год.плаќаат само осигурување  0,2 еур на ден;

  НАПОМЕНИ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА:

  Попустот  10% се однесува на седумдневни резервација направени до 15.Ноември ( 100% уплата).За престој во период од 13-20 Дек. , попустот за рана резервација е до 30. Октомври.