Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Хотел Гранд Ројал 4*

  €24,00
  Локација : 300 м од жичарницата Наоѓајќи се во подножјето на Пирин Планина, овој хотел на своите гости им нуди прекрасен поглед и удобен престој. Располага со лоби бар и камин кој нуди чувство на интимност и топлина, ресторан, детски кат, ски гардеробер. СПА Центар : внатрешен базен со детски сектор, фитнес, финска сауна, парна бања, џакузи, турска бања, спа процедури и масажи.

  Локација : 300 м од жичарницата

  Наоѓајќи се во подножјето на Пирин Планина, овој хотел на своите гости им нуди прекрасен поглед и удобен престој. Располага со лоби бар и камин кој нуди чувство на интимност и топлина, ресторан, детски кат, ски гардеробер.

  СПА Центар : внатрешен базен со детски сектор, фитнес, финска сауна, парна бања, џакузи, турска бања, спа процедури и масажи.

   Ценовник:

   

  GRAND ROYALE 4* - Банско
  www.grandroyale.bg
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА - период на престој од 12.01-10.04.2018 : 20% за резервација и уплата до 30.09.2017
  15% за резервација и уплата до 31.10.2017 | 10% за резервација и уплата до 30.11.2017
  БОНУСИ : 7=6 за период на престој 12.01-28.02.2018 | 5=4 за период на престој 01.03-10.04.2018 
  (се комбинира со попуст за рана резервација)
  Попустите и бонусите важат за ноќевање со појадок и полупансион.
  Цените се по лице за 1 ноќ. на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 27.12-04.01.2018 05.01-11.01.2018 01.12-26.12.2017 01.11-30.11.2017
  Вид на сместување | Период на престој ПП - мин.4 ноќ.   12.01-10.03.2018 11.03-10.04.2018
  Студио 2+1           57.00 €           33.00 €           26.00 €            24.00 €
  Едноспален апартман 2+2           60.00 €           36.00 €           30.00 €            26.00 €
  Двоспален апартман  4+2           56.00 €           33.00 €           25.00 €            23.00 €
  Еднокреветно студио 1           96.00 €           58.00 €           46.00 €            42.00 €
  Доплата за полупансион : возрасен - 10€, дете (3-12.99 год.) - 5€ 
  Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес,
   релакс зона, паркинг, детски кат, ски гардеробер, интернет.
  Дополнителни услови
  Дете до 2.99 год. - бесплатно
  ▪ Прво дете од 3-12.99 год. на дополнително легло - бесплатно
  ▪ Второ дете од 3-12.99 год. на дополнително легло - 50% попуст
  ▪ Дете од 3-12.99 год. на редовно легло во студио - 30% попуст
  ▪ Возрасен на дополнително легло - 30% попуст
  ▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 75€, дете - 40€
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

   

  Организиран превоз за Јануари и Февруари : СЕКОЈА САБОТА Повратен билет : 40 евра по лице

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  Локација : 300 м од жичарницата

  Наоѓајќи се во подножјето на Пирин Планина, овој хотел на своите гости им нуди прекрасен поглед и удобен престој. Располага со лоби бар и камин кој нуди чувство на интимност и топлина, ресторан, детски кат, ски гардеробер.

  СПА Центар : внатрешен базен со детски сектор, фитнес, финска сауна, парна бања, џакузи, турска бања, спа процедури и масажи.

   Ценовник:

   

  GRAND ROYALE 4* - Банско
  www.grandroyale.bg
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА - период на престој од 12.01-10.04.2018 : 20% за резервација и уплата до 30.09.2017
  15% за резервација и уплата до 31.10.2017 | 10% за резервација и уплата до 30.11.2017
  БОНУСИ : 7=6 за период на престој 12.01-28.02.2018 | 5=4 за период на престој 01.03-10.04.2018 
  (се комбинира со попуст за рана резервација)
  Попустите и бонусите важат за ноќевање со појадок и полупансион.
  Цените се по лице за 1 ноќ. на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 27.12-04.01.2018 05.01-11.01.2018 01.12-26.12.2017 01.11-30.11.2017
  Вид на сместување | Период на престој ПП - мин.4 ноќ.   12.01-10.03.2018 11.03-10.04.2018
  Студио 2+1           57.00 €           33.00 €           26.00 €            24.00 €
  Едноспален апартман 2+2           60.00 €           36.00 €           30.00 €            26.00 €
  Двоспален апартман  4+2           56.00 €           33.00 €           25.00 €            23.00 €
  Еднокреветно студио 1           96.00 €           58.00 €           46.00 €            42.00 €
  Доплата за полупансион : возрасен - 10€, дете (3-12.99 год.) - 5€ 
  Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес,
   релакс зона, паркинг, детски кат, ски гардеробер, интернет.
  Дополнителни услови
  Дете до 2.99 год. - бесплатно
  ▪ Прво дете од 3-12.99 год. на дополнително легло - бесплатно
  ▪ Второ дете од 3-12.99 год. на дополнително легло - 50% попуст
  ▪ Дете од 3-12.99 год. на редовно легло во студио - 30% попуст
  ▪ Возрасен на дополнително легло - 30% попуст
  ▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 75€, дете - 40€
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

   

  Организиран превоз за Јануари и Февруари : СЕКОЈА САБОТА Повратен билет : 40 евра по лице