Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Хотел Гранд Ројал 4* (Grand Royale)

  €27,00
  Локација : 300 м од жичарницата Наоѓајќи се во подножјето на Пирин Планина, овој хотел на своите гости им нуди прекрасен поглед и удобен престој. Располага со лоби бар и камин кој нуди чувство на интимност и топлина, ресторан, детски кат, ски гардеробер. СПА Центар : внатрешен базен со детски сектор, фитнес, финска сауна, парна бања, џакузи, турска бања, спа процедури и масажи.

   

   Ценовник:

   

  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА – период на престој од 04.01-10.04.2021 : 15% за резервација и уплата до 30.09.2020
  10% за резервација и уплата до 31.11.2020
  БОНУСИ : 7=6 за период на престој 04.01-10.04.2020 | 5=4 за период на престој 01.12- 23.12.2020 / 01.03-10.04.2021
  (се комбинира со попуст за рана резервација)
  Попустите и бонусите важат за ноќевање со појадок и полупансион.
  Цени по лице за 1 ноќ. на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 24.12-03.01.2021 04.01-10.03.2021 01.12-23.12.2020  
  Вид на сместување     11.03-10.04.2021  
  Студио 2+1 62,00 € 33,00 € 29,00 €  
  Едноспален апартман 2+2 64,00 € 37,00 € 31,00 €  
  Двоспален апартман 4+2 60,00 € 32,00 € 27,00 €  
  Доплата за полупансион : возрасен – 10€, дете (3-12.99 год.) – 5€
  Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес,
  релакс зона, паркинг, детски кат, ски гардеробер, интернет.
  Дополнителни услови :  - Дете до 2.99 год. – бесплатно  - Прво дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – бесплатно  - Второ дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – 50% попуст  - Дете од 3-12.99 год. на редовно легло во студио – 30% попуст  - Возрасен на дополнително легло – 30% попуст  - За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми  - Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 85€, дете – 45€  - Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

   

   Ценовник:

   

  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА – период на престој од 04.01-10.04.2021 : 15% за резервација и уплата до 30.09.2020
  10% за резервација и уплата до 31.11.2020
  БОНУСИ : 7=6 за период на престој 04.01-10.04.2020 | 5=4 за период на престој 01.12- 23.12.2020 / 01.03-10.04.2021
  (се комбинира со попуст за рана резервација)
  Попустите и бонусите важат за ноќевање со појадок и полупансион.
  Цени по лице за 1 ноќ. на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 24.12-03.01.2021 04.01-10.03.2021 01.12-23.12.2020  
  Вид на сместување     11.03-10.04.2021  
  Студио 2+1 62,00 € 33,00 € 29,00 €  
  Едноспален апартман 2+2 64,00 € 37,00 € 31,00 €  
  Двоспален апартман 4+2 60,00 € 32,00 € 27,00 €  
  Доплата за полупансион : возрасен – 10€, дете (3-12.99 год.) – 5€
  Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес,
  релакс зона, паркинг, детски кат, ски гардеробер, интернет.
  Дополнителни услови :  - Дете до 2.99 год. – бесплатно  - Прво дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – бесплатно  - Второ дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – 50% попуст  - Дете од 3-12.99 год. на редовно легло во студио – 30% попуст  - Возрасен на дополнително легло – 30% попуст  - За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми  - Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 85€, дете – 45€  - Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден