Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Хотел Јастребец 4+*

  €134,00
  Локација : во центарот на Боровец Со својата одлична местоположба, на самото подножје на ски стазите, хотелот ви обезбедува одмор погоден за сите возрасти и нуди можност за рекреација и спортување. Во склоп на хотелот има 4 ресторани, барови, ноќен клуб, детски клуб, интернет, паркинг, спа центар. СПА Центар : внатрешен базен, џакузи, fish spa, фитнес, сауна, парна бања.

  Локација : во центарот на Боровец
  Со својата одлична местоположба, на самото подножје на ски стазите, хотелот ви обезбедува одмор погоден за сите возрасти и нуди можност за рекреација и спортување. Во склоп на хотелот има 4 ресторани, барови, ноќен клуб, детски клуб, интернет, паркинг, спа центар.
  СПА Центар : внатрешен базен, џакузи, fish spa, фитнес, сауна, парна бања.

   

  Ценовник:

  YASTREBETS 4* - Боровец
   
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% за резервација и уплата до 30.09.2017 за период на престој 22.01-01.02.2018 | 04.03-01.04.2018
  10% за резервација и уплата до 30.09.2017 за период на престој 22.12.2017-21.01.2018
  15% за резервација и уплата до 31.10.2017 за период на престој 22.01-01.02.2018 | 04.03-01.04.2018
  10% за резервација и уплата до 31.10.2017 за период на престој 02.01-06.01.2018
  10% за резервација и уплата до 30.11.2017 за период на престој 02.01-06.01.2018 | 22.01-01.02.2018 | 04.03-01.04.2018
  БОНУСИ : 7=6 за период на престој 07.01-15.01.2018 | 04.03-26.03.2018 (се комбинира со попуст за рана резервација)
  Цените се за соба за 1 ноќ. на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 22.12-26.12.2017 27.12-01.01.2018 02.01-06.01.2018 07.01-21.01.2018 22.01-02.01.2018 02.02-03.03.2018 04.03-01.04.2018
  Вид на сместување | Период на престој
  Двокреветна соба  2+1          171.00 €          292.00 €          188.00 €          149.00 €          156.00 €          188.00 €          134.00 €
  Мал апартман 2+1          268.00 €          414.00 €          263.00 €          210.00 €          230.00 €          263.00 €          196.00 €
  Голем апартман 2+2          268.00 €          414.00 €          298.00 €          249.00 €          260.00 €          298.00 €          229.00 €
  Финска вила 4+1          271.00 €          468.00 €          271.00 €          223.00 €          233.00 €          271.00 €          192.00 €
  Цените се валидни за минимум 7 ноќевања.
  Во цената е вклучено : појадок, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, џакузи, паркинг, интернет
  Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен - 25€, дете - 14€
  Дополнителни услови
  Деца до 3.99 год. - бесплатно
  ▪ Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло - 18€ по лице на ден од 22.12-26.12.2017 и 02.01-01.04.2018, 30€ по лице на ден од 27.12-01.01.2018
  ▪ Возрасен на дополнително легло - 35€ по лице на ден од 22.12-26.12.2017 и 02.01-01.04.2018, 60€ по лице на ден од 27.12-01.01.2018
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 150€, дете - 80€
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

   

   

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  Локација : во центарот на Боровец
  Со својата одлична местоположба, на самото подножје на ски стазите, хотелот ви обезбедува одмор погоден за сите возрасти и нуди можност за рекреација и спортување. Во склоп на хотелот има 4 ресторани, барови, ноќен клуб, детски клуб, интернет, паркинг, спа центар.
  СПА Центар : внатрешен базен, џакузи, fish spa, фитнес, сауна, парна бања.

   

  Ценовник:

  YASTREBETS 4* - Боровец
   
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% за резервација и уплата до 30.09.2017 за период на престој 22.01-01.02.2018 | 04.03-01.04.2018
  10% за резервација и уплата до 30.09.2017 за период на престој 22.12.2017-21.01.2018
  15% за резервација и уплата до 31.10.2017 за период на престој 22.01-01.02.2018 | 04.03-01.04.2018
  10% за резервација и уплата до 31.10.2017 за период на престој 02.01-06.01.2018
  10% за резервација и уплата до 30.11.2017 за период на престој 02.01-06.01.2018 | 22.01-01.02.2018 | 04.03-01.04.2018
  БОНУСИ : 7=6 за период на престој 07.01-15.01.2018 | 04.03-26.03.2018 (се комбинира со попуст за рана резервација)
  Цените се за соба за 1 ноќ. на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 22.12-26.12.2017 27.12-01.01.2018 02.01-06.01.2018 07.01-21.01.2018 22.01-02.01.2018 02.02-03.03.2018 04.03-01.04.2018
  Вид на сместување | Период на престој
  Двокреветна соба  2+1          171.00 €          292.00 €          188.00 €          149.00 €          156.00 €          188.00 €          134.00 €
  Мал апартман 2+1          268.00 €          414.00 €          263.00 €          210.00 €          230.00 €          263.00 €          196.00 €
  Голем апартман 2+2          268.00 €          414.00 €          298.00 €          249.00 €          260.00 €          298.00 €          229.00 €
  Финска вила 4+1          271.00 €          468.00 €          271.00 €          223.00 €          233.00 €          271.00 €          192.00 €
  Цените се валидни за минимум 7 ноќевања.
  Во цената е вклучено : појадок, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, џакузи, паркинг, интернет
  Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен - 25€, дете - 14€
  Дополнителни услови
  Деца до 3.99 год. - бесплатно
  ▪ Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло - 18€ по лице на ден од 22.12-26.12.2017 и 02.01-01.04.2018, 30€ по лице на ден од 27.12-01.01.2018
  ▪ Возрасен на дополнително легло - 35€ по лице на ден од 22.12-26.12.2017 и 02.01-01.04.2018, 60€ по лице на ден од 27.12-01.01.2018
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 150€, дете - 80€
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден