Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  HOTEL MAEVA 1*

  €369,00
  Во строг центар на Лорет Де Мар на сама плажа и главното шеталиште
  LJORET DE MAR                 
  MAEVA 1*УплатаM ЈУНИ   ЈУЛИ   АВГУСТ   СЕПТ 
  Ноќевање со појадокдо2951219263101724317142128411
  По ЛИЦЕ во 1/2-4 соба 25.04       369 379 399 399 429 449 449 449 429 389 369 369  
  Редовна цена :         399 419 439 439 459 479 479 479 459 419 399 399  
  1, 2 Дете 2-12 г. 25.04       299 305 319 319 329 339 339 339 329 315 299 299  
  Редовна цена :         319 325 339 339 349 359 359 359 349 335 319 319  
  Single + 180 e.                                  
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
  LJORET DE MAR                 
  MAEVA 1*УплатаM ЈУНИ   ЈУЛИ   АВГУСТ   СЕПТ 
  Ноќевање со појадокдо2951219263101724317142128411
  По ЛИЦЕ во 1/2-4 соба 25.04       369 379 399 399 429 449 449 449 429 389 369 369  
  Редовна цена :         399 419 439 439 459 479 479 479 459 419 399 399  
  1, 2 Дете 2-12 г. 25.04       299 305 319 319 329 339 339 339 329 315 299 299  
  Редовна цена :         319 325 339 339 349 359 359 359 349 335 319 319  
  Single + 180 e.