Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Хотел Мура 3* (Mura)

  €30,00
  Локација: 50 м од ски лифтовите Со својата локација претставува хотел одличен за млади и за семејства. На располагање на своите гости им нуди ресторан, лоби бар, интернет, сеф на рецепција, масажи.

  Локација: 50 м од ски лифтовите 
  Со својата локација претставува хотел одличен за млади и за семејства. На располагање на своите гости им нуди ресторан, лоби бар, интернет, сеф на рецепција, масажи.

  Ценовник:

   

  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 20.11.2018
  БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 01.12-18.12.2018 и 16.03-31.03.2019 (попустите НЕ се комбинираат)
  Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 01.12-24.12.2018 25.12-05.01.2019 06.01-31.03.2019
  Вид на сместување      
  Двокреветна соба – стандард 2+1                 30.00 €                  55.00 €                 30.00 €
  Трокреветна соба – со балкон 3+1                 33.00 €                 60.00 €                 33.00 €
  Во цената е вклучено :  појадок и вечера, ски гардеробер, користење на фитнес, сауна, билјард, сала за игри, паркинг, интернет.
  Дополнителни услови :

   

  - Деца до 2.99 год. – бесплатно

  - Прво и второ дете од 2-12.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

  - Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба – 25% попуст

  - Доплата за еднокреветна соба – 15€ на ден

  - Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 70€, дете од 2-12.99 год. – 35€

  - Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  Локација: 50 м од ски лифтовите 
  Со својата локација претставува хотел одличен за млади и за семејства. На располагање на своите гости им нуди ресторан, лоби бар, интернет, сеф на рецепција, масажи.

  Ценовник:

   

  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 20.11.2018
  БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 01.12-18.12.2018 и 16.03-31.03.2019 (попустите НЕ се комбинираат)
  Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 01.12-24.12.2018 25.12-05.01.2019 06.01-31.03.2019
  Вид на сместување      
  Двокреветна соба – стандард 2+1                 30.00 €                  55.00 €                 30.00 €
  Трокреветна соба – со балкон 3+1                 33.00 €                 60.00 €                 33.00 €
  Во цената е вклучено :  појадок и вечера, ски гардеробер, користење на фитнес, сауна, билјард, сала за игри, паркинг, интернет.
  Дополнителни услови :

   

  - Деца до 2.99 год. – бесплатно

  - Прво и второ дете од 2-12.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

  - Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба – 25% попуст

  - Доплата за еднокреветна соба – 15€ на ден

  - Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 70€, дете од 2-12.99 год. – 35€

  - Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден