Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Хотел Мура 3*

  €26,00
  Локација: 50 м од ски лифтовите Со својата локација претставува хотел одличен за млади и за семејства. На располагање на своите гости им нуди ресторан, лоби бар, интернет, сеф на рецепција, масажи.

  Локација: 50 м од ски лифтовите 
  Со својата локација претставува хотел одличен за млади и за семејства. На располагање на своите гости им нуди ресторан, лоби бар, интернет, сеф на рецепција, масажи.

  Ценовник:

   

  MURA 3* - Боровец
  www.borovetz-resort.com/hotel-mura-en.html
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 15.11.2017
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 15.12.2017
  БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 24.01.2018 до крај на сезона (попустите НЕ се комбинираат)
  Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 01.12-28.12.2017 29.12-01.01.2018 02.01-23.01.2018
  Вид на сместување | Период на престој 24.01-31.03.2018    
  Двокреветна соба - стандард  2+1            26.00 €           38.00 €           28.00 €
  Трокреветна соба - со балкон 3+1            28.00 €           40.00 €           30.00 €
  Во цената е вклучено :  појадок и вечера, ски гардеробер, паркинг, интернет во лоби.
  Дополнителни услови
  Деца до 1.99 год. - бесплатно
  ▪ Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло - бесплатно 
  ▪ Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло - доплата 10€ на ден
  ▪ Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба - 25% попуст
  ▪ Доплата за еднокреветна соба - 10€ на ден
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 60€, дете од 2-11.99 год. - 35€
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

   

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  Локација: 50 м од ски лифтовите 
  Со својата локација претставува хотел одличен за млади и за семејства. На располагање на своите гости им нуди ресторан, лоби бар, интернет, сеф на рецепција, масажи.

  Ценовник:

   

  MURA 3* - Боровец
  www.borovetz-resort.com/hotel-mura-en.html
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 15.11.2017
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 15.12.2017
  БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 24.01.2018 до крај на сезона (попустите НЕ се комбинираат)
  Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 01.12-28.12.2017 29.12-01.01.2018 02.01-23.01.2018
  Вид на сместување | Период на престој 24.01-31.03.2018    
  Двокреветна соба - стандард  2+1            26.00 €           38.00 €           28.00 €
  Трокреветна соба - со балкон 3+1            28.00 €           40.00 €           30.00 €
  Во цената е вклучено :  појадок и вечера, ски гардеробер, паркинг, интернет во лоби.
  Дополнителни услови
  Деца до 1.99 год. - бесплатно
  ▪ Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло - бесплатно 
  ▪ Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло - доплата 10€ на ден
  ▪ Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба - 25% попуст
  ▪ Доплата за еднокреветна соба - 10€ на ден
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 60€, дете од 2-11.99 год. - 35€
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден