Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Хотел Перун Лоџ 4*

  €28,00
  Локација : 350 м од жичарницата Хотелот се наоѓа во срцето на Банско. Располага со едноспални апартмани и студија. Се состои од основен ресторан, зимска/летна градина, лоби бар, пијано бар, конференциска сала, паркинг, гаража, детски кат, ски гардеробер. СПА Центар : затворен базен, џакузи, фитнес, сауна, масажи, парна бања, турска бања

  Локација : 350 м од жичарницата
  Хотелот се наоѓа во срцето на Банско. Располага со едноспални апартмани и студија.
  Се состои од основен ресторан, зимска/летна градина, лоби бар, пијано бар, конференциска сала, паркинг, гаража, детски кат, ски гардеробер.
  СПА Центар : затворен базен, џакузи, фитнес, сауна, масажи, парна бања, турска бања

   Ценовник:

   

  PERUN LODGE 4* - Банско
  www.perunlodge.bg
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% за резервација и уплата до 30.09.2017
  15% за резервација и уплата до 31.10.2017 | 10% за резервација и уплата до 30.11.2017 (попустите за рана рез. не важат за престој од 03.01-13.01.2018)
  БОНУСИ : 7=6 за период на престој 03.01-13.01.2018 | 7=6 за период на престој 13.01-20.01.2018 (се комбинира со попуст за рана резервација)
  7=6 за период на престој од 20.01-30.03.2018 (важи за резервации од 01.12.2017)
  Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 29.12-02.01.2018 03.01-12.01.2018 23.12-28.12.2017 20.01-03.02.2018 01.12-22.12.2017
    13.01-19.01.2018   05.03-20.04.2018
  Вид на сместување | Период на престој мин. 4 ноќ.   04.02-04.03.2018    
  Студио  2+1           62.00 €           44.00 €           33.00 €            34.00 €           28.00 €
  Едноспален апартман 2+2           67.00 €           50.00 €           35.00 €            36.00 €           30.00 €
  Јуниор сјуит  2+1           67.00 €           50.00 €           35.00 €            36.00 €           30.00 €
  Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања,
   ски гардеробер, паркинг, интернет.
  Дополнителни услови
  ▪ Дете до 4.99 год. на дополнително легло - бесплатно
  ▪ Дете од 5-11.99 год. на дополнително легло - 17 на ден
  ▪ Дете од 6-11.99 год. на редовно легло - 25% попуст
  ▪ Возрасен на дополнително легло  - 30% попуст
  ▪ Доплата за еднокреветна соба : 20 на ден (важи за престој од 01.12-28.12.2017 и 13.01-20.04.2018)
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : во основен ресторан - возрасни - 80€, дете - 40€ | во зимска градина - возрасни - 70€, дете - 35€ 
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

  Организиран превоз за Јануари и Февруари : СЕКОЈА САБОТА Повратен билет : 40 евра по лице

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  Локација : 350 м од жичарницата
  Хотелот се наоѓа во срцето на Банско. Располага со едноспални апартмани и студија.
  Се состои од основен ресторан, зимска/летна градина, лоби бар, пијано бар, конференциска сала, паркинг, гаража, детски кат, ски гардеробер.
  СПА Центар : затворен базен, џакузи, фитнес, сауна, масажи, парна бања, турска бања

   Ценовник:

   

  PERUN LODGE 4* - Банско
  www.perunlodge.bg
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% за резервација и уплата до 30.09.2017
  15% за резервација и уплата до 31.10.2017 | 10% за резервација и уплата до 30.11.2017 (попустите за рана рез. не важат за престој од 03.01-13.01.2018)
  БОНУСИ : 7=6 за период на престој 03.01-13.01.2018 | 7=6 за период на престој 13.01-20.01.2018 (се комбинира со попуст за рана резервација)
  7=6 за период на престој од 20.01-30.03.2018 (важи за резервации од 01.12.2017)
  Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 29.12-02.01.2018 03.01-12.01.2018 23.12-28.12.2017 20.01-03.02.2018 01.12-22.12.2017
    13.01-19.01.2018   05.03-20.04.2018
  Вид на сместување | Период на престој мин. 4 ноќ.   04.02-04.03.2018    
  Студио  2+1           62.00 €           44.00 €           33.00 €            34.00 €           28.00 €
  Едноспален апартман 2+2           67.00 €           50.00 €           35.00 €            36.00 €           30.00 €
  Јуниор сјуит  2+1           67.00 €           50.00 €           35.00 €            36.00 €           30.00 €
  Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања,
   ски гардеробер, паркинг, интернет.
  Дополнителни услови
  ▪ Дете до 4.99 год. на дополнително легло - бесплатно
  ▪ Дете од 5-11.99 год. на дополнително легло - 17 на ден
  ▪ Дете од 6-11.99 год. на редовно легло - 25% попуст
  ▪ Возрасен на дополнително легло  - 30% попуст
  ▪ Доплата за еднокреветна соба : 20 на ден (важи за престој од 01.12-28.12.2017 и 13.01-20.04.2018)
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : во основен ресторан - возрасни - 80€, дете - 40€ | во зимска градина - возрасни - 70€, дете - 35€ 
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

  Организиран превоз за Јануари и Февруари : СЕКОЈА САБОТА Повратен билет : 40 евра по лице