Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Производот е означен со 'egipet'

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Desert Rose Resort 5*****

  €0,00
  ХОТЕЛ СО ЕКСКЛУЗИВИТЕТ ЗА МАКЕДОНСКИ ПАЗАР Локација: Хотелскиот комлекс е сместен во прекрасна градина на простор од 300 000 м2 , покрај самата песочна плажа долга 1км.Од стариот гратски сентар на Хургада, Сакале, е оддалечен 14км а од новиот центар Мемше 9км и само 2км од аеродромот. Соби: Хотелот има 912 соби и апартмани современо опремени, со бања, ЛЦД САТ ТВ,клима, сеф, мини бар. Содржини: Еден главен и два а ла карт ресторани, 8 барови, дискотека, интернет центар, театар на отворено. Спорт и забава: На располагање на гостите се три базени, од кои еден олимписки, со посебен дел за најмладите, игралишта за одбојка, фудбал, тенис, билјард, пинг понг, спортови на вода, спа центар,фитнес сала. Хотелот организира разни анимации за своите гости.

  Elysees Dreams Beach Hotel

  €349,00
  www.elyseeshotel.net Локација: Хотелот има прекрасна приватна песочна плажа, одвоена од истиот со улица меѓутоа хотелот е поврзан со плажата со мост кој е изграден изнад улицата. Оддалечен е 1км од Мемше, 3км од Сакале, 5км од аеродром. Соби: Има 130 соби и 48 апартмани, сите со бања, фен, САТ ТВ, телефон, сеф, мини бар и клима уред. Содржини: Покрај главниот ресторан, хотелот има и ресторан а ла карт и два бара на самата плажа, еден бар покрај базенот, дискотека, фризерски салон, интернет центар, продавници и др. Спорт и забава: Хотелот има два отворени базени и еден детски, теретана, спортови на вода, пинг понг, билјард, одбојка на песок, спортови на вода, центар за нуркање, спа центар, игралиште за најмладите на самата плажа и др..

  Grand Seas HOSTMARK Resort 4****

  €369,00
  ХОТЕЛ СО ЕКСКЛУЗИВИТЕТ ЗА МАКЕДОНСКИ ПАЗАР www.grandseas-hostmark.com Локација: Сместен е на преубава песочна плажа со природна лагуна, оддалечен 12км о центарот на Хургада и 8 од аеродромот. . Соби: Вкупно има 230 соби, секоја со бања, фен, САТ ТВ, телефон, мини бар, клима уред, сеф, балкон или тераса.. Содржини: Хотелот има главен ресторан во кој се служат специјалитети од целиот свет, 2 а ла карт, 3 бара, дискотека, интернет центар, продавници, менувачница, фризерски салон.. Спорт и забава: Голем базен со дел за деца, 2 тениски терени, пинг понг, билјард разни спортови на вода, центар за нуркање, спа центар, мини клуб, забавен парк на плажа со анимации за најмладите.

  Hilton Hurghada Resort 5*****

  €519,00
  www.hilton.com Локација: Еден од најпознатите семејни хотели кој се наоѓа во јужниот дел на Хургада во Мемша , на самата песочна плажа, на 4км од центарот на Хургада и 6км од аеродромот. Соби:329 елегантно уредени соби, со бања, сателитска ТВ, клима уред, сеф, мини бар, балкон или тераса. Содржини: Три ресторани, 7 барови, дискотека, интернет центар, козметички салон, базени со тобогани.. Спорт и забава: Два базена, две тениско игралишта, затворен базен, теретана, куглање, билјард, пинг понг, одбојка на плажа, центар за нуркање и бројни активности на вода. Современ спа и фитнес центар. Активности и анимации за најмладите.

  Jasmine Palace 5*****

  €410,00
  Jasmine Palace http://www.jasminepalaceresort.com/ Jasmine Palace e хотел кој е отворен во 2014 година, комплекс облагороден со градина, опкружена со блокови на сместувачки единици, главна зграда , приватна плажа и базен. На оддалеченост на 12 км од аеродромот во Хургада и 15 км од Новата Марина. Покрај главниот ресторан нуди уште 5 ресторани каде можете да ја пробате богатата понуда на врвни специјалитети од различни кујни од светот. Пијалоците се сервираат во 6 барови, каде што е достапна и вечерната забава. Многу спортски активности се достапни на барање како билијард, спортови на вода и и групни активности. Хотелот има 690 стандардни, делукс ( некои со поглед на базен ) и фамилијарни соби ( со две посебни соби ), некои од нив со поглед на базен (со доплата) или со поглед на градина. Стандардните соби се со помошни легла, тоалет, фен , клима уред, сеф, мини бар ( со доплата ) сателитска програма , телефон, балкон или тераса. На плажата еден дел е со кореален гребен околу 700 м каде се препорачуваат обувки за во вода, интересен за љубителите на подводниот свет , понтонски мост преку кој можете да одите до коралите, бродовите или каде можете да се капете во морето. Услуга: All Inclusive Early booking цените се валидни за резервации до 30.04 со 50% уплата

  Jaz Aquamarine Hurghada 5*****

  €0,00
  Jaz Aquamarine Hurghada https://www.jazhotels.com/hurghada/hotels/jaz-aquamarine.aspx?src=af&_affclk=adn:3817::EAIaIQobChMI3Kjqisby4AIVR8-yCh05sAG9EAAYASAAEgI2XPD_BwE:8002y1 Jaz Aquamarine Resort се наоѓа на јужниот дел на Хургада, Jaz Aquamarina Resort има сопствена приватна плажа и нуркачки клуб. Располага со 20 базени, 3 аква паркови и голем број на ресторани и барови. Jaz Аквамарин собите вклучуваат луксуз. Тие доаѓаат опремени со ТВ и минибар. Семејни соби вклучуваат посебна дневна област со софи. Некои соби имаат панорамски поглед на море или поглед на базен. Jaz Аквамарин има 7 ресторани, од кои 4 се ресторани со a la carte (Азиска, Италијанска, Либанска). Во вечерните часови, во театарот е обезбедена забава во живо. Mividaspa центарот вклучува и нуди заживување со третмани: терапии со вода, масажи, програми за релаксација и услуги за убавина на дополнителни трошоци. Jaz Аквамарин нуркачкиот центар е идеално место од каде да се истражува Хургада - коралниот гребен. Во попладневните и вечерни часови хотелот организира и разни анимации за своите гости. Услуга: All Inclusive Early booking цените се валидни за резервации до 30.04 со 50% уплата

  egipet