Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Вила Јагода/Малина 3* (Vila Jagoda/Malina)

  €46,00
  Локација : 2 км од Боровец Идеално место за одмор со пријателите и семејството. Во склоп на вилите има ресторан, бесплатен маркет, паркинг, сеф на рецепција, сауна, терени за спортување. Организиран транспорт до Боровец. Вили Јагода (40 фински вили): дневна соба со 2 редовни легла, ареа за седење, плакар, ТВ , спална со 2 дрвени кревети на спрат, комплетно опремена кујна, тоалет, балкон. 10 од вилите имаат сауна Вили Малина (28 вили на 2 спрата): дневна соба со 2 редовни легла, ареа за седење, плакар, ТВ , 2 кревети на вториот спрат, комплетно опремена кујна, тоалет, можност за 2 дополнителни кревети на првиот спрат.

  Локација : 2 км од Боровец
  Идеално место за одмор со пријателите и семејството. Во склоп на вилите има ресторан, бесплатен маркет, паркинг, сеф на рецепција, сауна, терени за спортување. Организиран транспорт до Боровец.
  Вили Јагода (40 фински вили): дневна соба со 2 редовни легла, ареа за седење, плакар, ТВ , спална со
  2 дрвени кревети на спрат, комплетно опремена кујна, тоалет, балкон. 10 од вилите имаат сауна
  Вили Малина (28 вили на 2 спрата): дневна соба со 2 редовни легла, ареа за седење, плакар, ТВ , 2 кревети
  на вториот спрат, комплетно опремена кујна, тоалет, можност за 2 дополнителни кревети
  на првиот спрат.

  Ценовник:

  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 20.11.2018
  БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 01.12-18.12.2018 и 16.03-31.03.2019 (попустите НЕ се комбинираат)
  Цените се за наем на вила за 1 ноќевање 25.12-05.01.2019 01.12-24.12.2018 18.02-31.03.2019
  Вид на сместување   06.01-17.02.2019  
  ЈАГОДА 4+0 110.00 € 59.00 € 46.00 €
  ЈАГОДА СО САУНА 4+0 117.00 € 64.00 € 51.00 €
  ЈАГОДА ДЕЛУКС (без кујна) 4+0 122.00 € 69.00 € 61.00 €
  МАЛИНА 4+2 127.00 € 74.00 € 52.00 €
  МАЛИНА ДЕЛУКС (без кујна) 4+2 133.00 € 81.00 € 66.00 €
  Во цената е вклучено : ноќевање, паркинг.
  Доплата за појадок : возрасен – 6€, дете – 4€. Доплата за вечера : возрасен – 10, дете – 5€.
  Дополнителни услови :
  - Доплата за дополнително легло во Малина – 6€, дете до 2.99 год. – бесплатно
  - Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 70€, дете од 2-12.99 год. – 35€
  - Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  Локација : 2 км од Боровец
  Идеално место за одмор со пријателите и семејството. Во склоп на вилите има ресторан, бесплатен маркет, паркинг, сеф на рецепција, сауна, терени за спортување. Организиран транспорт до Боровец.
  Вили Јагода (40 фински вили): дневна соба со 2 редовни легла, ареа за седење, плакар, ТВ , спална со
  2 дрвени кревети на спрат, комплетно опремена кујна, тоалет, балкон. 10 од вилите имаат сауна
  Вили Малина (28 вили на 2 спрата): дневна соба со 2 редовни легла, ареа за седење, плакар, ТВ , 2 кревети
  на вториот спрат, комплетно опремена кујна, тоалет, можност за 2 дополнителни кревети
  на првиот спрат.

  Ценовник:

  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 20.11.2018
  БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 01.12-18.12.2018 и 16.03-31.03.2019 (попустите НЕ се комбинираат)
  Цените се за наем на вила за 1 ноќевање 25.12-05.01.2019 01.12-24.12.2018 18.02-31.03.2019
  Вид на сместување   06.01-17.02.2019  
  ЈАГОДА 4+0 110.00 € 59.00 € 46.00 €
  ЈАГОДА СО САУНА 4+0 117.00 € 64.00 € 51.00 €
  ЈАГОДА ДЕЛУКС (без кујна) 4+0 122.00 € 69.00 € 61.00 €
  МАЛИНА 4+2 127.00 € 74.00 € 52.00 €
  МАЛИНА ДЕЛУКС (без кујна) 4+2 133.00 € 81.00 € 66.00 €
  Во цената е вклучено : ноќевање, паркинг.
  Доплата за појадок : возрасен – 6€, дете – 4€. Доплата за вечера : возрасен – 10, дете – 5€.
  Дополнителни услови :
  - Доплата за дополнително легло во Малина – 6€, дете до 2.99 год. – бесплатно
  - Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 70€, дете од 2-12.99 год. – 35€
  - Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден