Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  ALIA PALACE ***** PEFKOHORI

  €80,00

   

  ALIA PALACE ***** PEFKOHORI www.alia-palace.com

  ЦЕНА ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

  5/0

  03.04-28.04

  29.04-31.05

  01.06-30.06

  01.07-20.07

  21.07-24.08

  25.08-10.09

  11.09-30.09

  01.10-28.10

  VILLA

  2Ad

  186

  214

  291

  348

  418

  348

  291

  214

  3Ad

  232

  267

  364

  435

  523

  435

  364

  267

  4Ad

  307

  352

  480

  575

  690

  575

  480

  352

  JUNIOR SUITE PANORAMA PRIVATE HEATED POOL SEA VIEW

  2Ad

  169

  198

  273

  297

  320

  297

  273

  198

  3Ad

  211

  248

  341

  371

  401

  371

  341

  248

  JUNIOR SUITE FOR SINGLE USE PRIVATE POOL & GARDEN PARTIAL SEA VIEW

  1Ad

  103

  120

  172

  196

  214

  196

  172

  120

  JUNIOR SUITE PRIVATE POOL & GARDEN PARTIAL SEA VIEW

  2Ad

  128

  149

  217

  246

  265

  246

  217

  149

  3Ad

  160

  186

  271

  308

  332

  308

  271

  186

  JUNIOR SUITE PROMO PRIVATE POOL

  2Ad

  109

  128

  193

  221

  240

  221

  193

  128

  3Ad

  137

  160

  241

  276

  299

  276

  241

  160

  SUPERIOR ROOM FOR SINGLE USE SEA VIEW

  1Ad

  80

  87

  126

  147

  159

  147

  126

  87

  SUPERIOR ROOM SEA VIEW

  2Ad

  98

  109

  158

  183

  198

  183

  158

  109

  3Ad

  123

  137

  198

  230

  248

  230

  198

  137

  DOUBLE ROOM SIDE SEA VIEW

  2Ad

  82

  93

  135

  154

  172

  154

  135

  93

  3Ad

  102

  116

  169

  192

  215

  192

  169

  116

  ЦЕНА ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – СЕ ВКЛУЧЕНО

  VILLA

  2Ad

  238

  267

  351

  409

  478

  409

  351

  267

  3Ad

  309

  347

  454

  526

  613

  526

  454

  347

  4Ad

  409

  460

  600

  695

  810

  695

  600

  460

  JUNIOR SUITE PANORAMA PRIVATE HEATED POOL SEA VIEW

  2Ad

  220

  251

  334

  358

  381

  358

  334

  251

  3Ad

  287

  327

  432

  462

  492

  462

  432

  327

  JUNIOR SUITE FOR SINGLE USE PRIVATE POOL & GARDEN PARTIAL SEA VIEW

  1Ad

  128

  147

  202

  225

  244

  225

  202

  147

  JUNIOR SUITE PRIVATE POOL & GARDEN PARTIAL SEA VIEW

  2Ad

  179

  202

  276

  307

  325

  307

  276

  202

  3Ad

  236

  266

  361

  399

  422

  399

  361

  266

  JUNIOR SUITE PROMO PRIVATE POOL

  2Ad

  160

  181

  253

  282

  299

  282

  253

  181

  3Ad

  213

  240

  332

  367

  390

  367

  332

  240

  SUPERIOR ROOM FOR SINGLE USE SEA VIEW

  1Ad

  105

  114

  156

  177

  190

  177

  156

  114

  SUPERIORROOM SEA VIEW

  2Ad

  149

  162

  219

  244

  259

  244

  219

  162

  3Ad

  199

  217

  288

  320

  338

  320

  288

  217

  DOUBLE ROOM SIDE SEA VIEW

  2Ad

  133

  147

  196

  214

  232

  214

  196

  147

  3Ad

  179

  197

  260

  283

  306

  283

  260

  197

  М.П

  2

  3

  3

  3

  3

  3

  3

  3

  Stayover tax 4 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место

  Опис: сала за појадок, ресторан,винарија,кафе бар, базен, детски базен, пул бар,собен сервис, тенис, трансфер до плажа, фитнес, џакузи,детск,одбојка,тобако шоп,лекар,конвенциски центар,паркинг и др.

  СОБИ: клима,САТ ТВ,сеф,телефон,фен,мини бар,балкон. БУНГАЛОВИ: радио ЦД, ДВД,телефон,факс, ТВ СЕТ со голем екран, ТВ во спална, бањарки, џакузи, 2 одвоени туш кабини,папучи,приватен базен и приватен паркинг.

  ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

   

   

  ALIA PALACE ***** PEFKOHORI www.alia-palace.com

  ЦЕНА ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

  5/0

  03.04-28.04

  29.04-31.05

  01.06-30.06

  01.07-20.07

  21.07-24.08

  25.08-10.09

  11.09-30.09

  01.10-28.10

  VILLA

  2Ad

  186

  214

  291

  348

  418

  348

  291

  214

  3Ad

  232

  267

  364

  435

  523

  435

  364

  267

  4Ad

  307

  352

  480

  575

  690

  575

  480

  352

  JUNIOR SUITE PANORAMA PRIVATE HEATED POOL SEA VIEW

  2Ad

  169

  198

  273

  297

  320

  297

  273

  198

  3Ad

  211

  248

  341

  371

  401

  371

  341

  248

  JUNIOR SUITE FOR SINGLE USE PRIVATE POOL & GARDEN PARTIAL SEA VIEW

  1Ad

  103

  120

  172

  196

  214

  196

  172

  120

  JUNIOR SUITE PRIVATE POOL & GARDEN PARTIAL SEA VIEW

  2Ad

  128

  149

  217

  246

  265

  246

  217

  149

  3Ad

  160

  186

  271

  308

  332

  308

  271

  186

  JUNIOR SUITE PROMO PRIVATE POOL

  2Ad

  109

  128

  193

  221

  240

  221

  193

  128

  3Ad

  137

  160

  241

  276

  299

  276

  241

  160

  SUPERIOR ROOM FOR SINGLE USE SEA VIEW

  1Ad

  80

  87

  126

  147

  159

  147

  126

  87

  SUPERIOR ROOM SEA VIEW

  2Ad

  98

  109

  158

  183

  198

  183

  158

  109

  3Ad

  123

  137

  198

  230

  248

  230

  198

  137

  DOUBLE ROOM SIDE SEA VIEW

  2Ad

  82

  93

  135

  154

  172

  154

  135

  93

  3Ad

  102

  116

  169

  192

  215

  192

  169

  116

  ЦЕНА ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – СЕ ВКЛУЧЕНО

  VILLA

  2Ad

  238

  267

  351

  409

  478

  409

  351

  267

  3Ad

  309

  347

  454

  526

  613

  526

  454

  347

  4Ad

  409

  460

  600

  695

  810

  695

  600

  460

  JUNIOR SUITE PANORAMA PRIVATE HEATED POOL SEA VIEW

  2Ad

  220

  251

  334

  358

  381

  358

  334

  251

  3Ad

  287

  327

  432

  462

  492

  462

  432

  327

  JUNIOR SUITE FOR SINGLE USE PRIVATE POOL & GARDEN PARTIAL SEA VIEW

  1Ad

  128

  147

  202

  225

  244

  225

  202

  147

  JUNIOR SUITE PRIVATE POOL & GARDEN PARTIAL SEA VIEW

  2Ad

  179

  202

  276

  307

  325

  307

  276

  202

  3Ad

  236

  266

  361

  399

  422

  399

  361

  266

  JUNIOR SUITE PROMO PRIVATE POOL

  2Ad

  160

  181

  253

  282

  299

  282

  253

  181

  3Ad

  213

  240

  332

  367

  390

  367

  332

  240

  SUPERIOR ROOM FOR SINGLE USE SEA VIEW

  1Ad

  105

  114

  156

  177

  190

  177

  156

  114

  SUPERIORROOM SEA VIEW

  2Ad

  149

  162

  219

  244

  259

  244

  219

  162

  3Ad

  199

  217

  288

  320

  338

  320

  288

  217

  DOUBLE ROOM SIDE SEA VIEW

  2Ad

  133

  147

  196

  214

  232

  214

  196

  147

  3Ad

  179

  197

  260

  283

  306

  283

  260

  197

  М.П

  2

  3

  3

  3

  3

  3

  3

  3

  Stayover tax 4 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место

  Опис: сала за појадок, ресторан,винарија,кафе бар, базен, детски базен, пул бар,собен сервис, тенис, трансфер до плажа, фитнес, џакузи,детск,одбојка,тобако шоп,лекар,конвенциски центар,паркинг и др.

  СОБИ: клима,САТ ТВ,сеф,телефон,фен,мини бар,балкон. БУНГАЛОВИ: радио ЦД, ДВД,телефон,факс, ТВ СЕТ со голем екран, ТВ во спална, бањарки, џакузи, 2 одвоени туш кабини,папучи,приватен базен и приватен паркинг.

  ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

   

  Ознаки за производ