Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Вила ЗВОНЧИЦА - центар

  €405,00
  Копаоник е најголем планински масив и најпознат туристички и скијачки центар во Србија. Поради своите природни убавини е прогласен за Национален парк. Највисок врв е Pancicev vrh, 2017 м.. Скијашките терени се наоѓаат на висина од 1650 м – 2017 м. Снегот вообичаено доаѓа на крај на Ноември и трае до Мај. Снег има просечно 159 дена годишно.

  VILA ZVONCICA KOPAONIK www.vilakopaonik.com

  ЦЕНИ СЕ ДАДЕНИ ЗА 7 ДНЕВЕН НАЕМ НА СОБА

  Тип на соба

  Лица

  19.12-26.12

  26.12-23.01

  23.01-27.02

  27.02-06.03

  06.03-20.03

  20.03-27.03

  1+1 студио

  2

  405

  566

  505

  425

  425

  425

  Апартман 1

  4

  657

  840

  657

  657

  658

  658

  Апартман 2

  6

  688

  860

  708

  688

  688

  688

  Апартман 3

  8

  708

  910

  765

  708

  708

  708

  ВИП Апартман

  5

  960

  1214

  1011

  1011

  960

  960

  Петар Пан Апартман

  7

  1020

  1308

  1308

  1308

  1308

  1308

  Минимум престој

  7

  7

  7

  7

  7

  7

  Помал број на ноќевања исклучиво на барање

  Во цената е вклучено:

  -       Наем на Студио/Апартман

  -       Користење на Ски Гардеробер

  -       Секојдневно одржување

  -       Рецепција 24/7

   

  Во цената не е вклучено:

  -       Туристичка такса 1 ЕУР за лице на ден, деца од 7 до 15 год. 0.70 ЕУР , деца до 7 гратис

  -       Хотелско осигурување 0.20 ЕУР за лице на ден

  -       Доплатите се вршат во агенција

  Опис на сместување:

  -       Студио 1+1 ( максимум 2 лица) – 1 просторија со 2 софи на развлекување 19м2

  -       Апартман 1 ( максимум 4 лица )- 2 простории, спална соба со француско легло,дневна соба со една софа на развлекување до 25 м2

  -       Апартман 2 (максимум 6 лица)- 2 простории,спална соба со француско легло,дневна соба со 2 софи на развлекување, квадратура до 35 м2

  -       Апартман 3 (максимум 8 лица) – 2 простории,спална соба со француско легло, дневна соба со 3 софи на развлекување , квадратура до 40 м2

  -       ВИП апартман (максимум 5 лица) – две спални соби со француски легла,, дневна соба со аголна гарнитура,

  квадратура 40-50 м2

  -       Петар Пан Апартман ( максимум 7 лица) – две спални соби со француски легла, во галерија софа на развелување и дневна соба со аголна гарнитура

  ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

  ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2021 10% ПОПУСТ

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  VILA ZVONCICA KOPAONIK www.vilakopaonik.com

  ЦЕНИ СЕ ДАДЕНИ ЗА 7 ДНЕВЕН НАЕМ НА СОБА

  Тип на соба

  Лица

  19.12-26.12

  26.12-23.01

  23.01-27.02

  27.02-06.03

  06.03-20.03

  20.03-27.03

  1+1 студио

  2

  405

  566

  505

  425

  425

  425

  Апартман 1

  4

  657

  840

  657

  657

  658

  658

  Апартман 2

  6

  688

  860

  708

  688

  688

  688

  Апартман 3

  8

  708

  910

  765

  708

  708

  708

  ВИП Апартман

  5

  960

  1214

  1011

  1011

  960

  960

  Петар Пан Апартман

  7

  1020

  1308

  1308

  1308

  1308

  1308

  Минимум престој

  7

  7

  7

  7

  7

  7

  Помал број на ноќевања исклучиво на барање

  Во цената е вклучено:

  -       Наем на Студио/Апартман

  -       Користење на Ски Гардеробер

  -       Секојдневно одржување

  -       Рецепција 24/7

   

  Во цената не е вклучено:

  -       Туристичка такса 1 ЕУР за лице на ден, деца од 7 до 15 год. 0.70 ЕУР , деца до 7 гратис

  -       Хотелско осигурување 0.20 ЕУР за лице на ден

  -       Доплатите се вршат во агенција

  Опис на сместување:

  -       Студио 1+1 ( максимум 2 лица) – 1 просторија со 2 софи на развлекување 19м2

  -       Апартман 1 ( максимум 4 лица )- 2 простории, спална соба со француско легло,дневна соба со една софа на развлекување до 25 м2

  -       Апартман 2 (максимум 6 лица)- 2 простории,спална соба со француско легло,дневна соба со 2 софи на развлекување, квадратура до 35 м2

  -       Апартман 3 (максимум 8 лица) – 2 простории,спална соба со француско легло, дневна соба со 3 софи на развлекување , квадратура до 40 м2

  -       ВИП апартман (максимум 5 лица) – две спални соби со француски легла,, дневна соба со аголна гарнитура,

  квадратура 40-50 м2

  -       Петар Пан Апартман ( максимум 7 лица) – две спални соби со француски легла, во галерија софа на развелување и дневна соба со аголна гарнитура

  ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

  ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2021 10% ПОПУСТ